Glosy za březen 2017

31 3. 2017

Švédské feministky opouští čtvrti, kde se usazují přistěhovalci. Typická strategie neomarxistické levice. Přijít, zničit zemi, opustit ji a jít ničit další. Měly by být do těch čtvrtí násilně deportovány a měla by jim být odepřena policejní ochrana.

Breitbart.com: Swedish Feminists Flee Suburbs Due to Islamic Fundamentalism

31. 3 2017

Asi jste si všimli, že nejagresivnější část českých multikulturních neomarxistů už několik měsíců trvale požaduje odvolání ředitele odboru azylové a migrační politiky Dr. Tomáše Hajšmana. Je to totiž vzdělaný a rozumný člověk. Dobře ví, že neprobíhá humanitární krize, nýbrž cílená agrese prováděná řízenou migrační vlnou. Snaží se, aby v rámci mantinelů určených EU byl český postup aspoň trochu racionální. Proto ho sorosovští aktivisté až zběsile nenávidí. Tento týden proskočila zpráva, že končí a bude uklizen do diplomacie. Nic tedy nebrání tomu, aby azylovou politiku ovládl někdo z týmu Šabatové nebo Dienstbiera.

30. 3. 2017

Měli jsme tendenci naivně očekávat, že v posledních měsících před volbami budou politici aspoň předstírat kousek vlastenectví. Omyl! Tento týden proskočila zpráva o tom, že se Chovanec zbavil ředitele odboru azylové politiky pana Haišmana, který jako téměř jediný vzdoroval multikulti aktivistům. A mezitím Chovanec své úředníky seznamuje s islámem. Proč asi, když tu žádní nemají být? ČSSD připravuje německý scénář zaplavení země.

30. 3. 2017

Můj twitterový účet dnes překročil 150 sledujících. Děkuji za podporu.

Petr Hampl na Twitteru

30. 3. 2017

Skotové mají plné právo vyhlásit nezávislost. Stejně jako Katalánci, obyvatelé Donbasu nebo třeba obyvatelé Ostravska. To je jeden ze základních mravních a civilizačních principů, na kterých svojí svobodný svět. Źádný text psané ústavy ani mezinárodní dohody na něm nemůže nic změnit.

29. 3 2017

Mám to potěšení informovat, že webová stránka Dne bílého heterosexuálního muže je plně funkční. Neváhejte navštívit, neváhejte sdílet.

Mezinárodní den heterosexuálního bílého muže

29. 3. 2017

Není nad důkladnou a pořádně zabalenou svačinu. To svobodní nikdy nepoznají.

28. 3. 2017

V posledních týdnech koluje spousta vtípků o tom, že “automobily se radikalizují” apod. Samozřejmě v souvislosti se zabijáckými útoky, které pomocí automobilů provádí evropští muslimové. Dnes se k tomu přidal ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) s patetickým prohlášením “pácháme kolektivní sebevraždu.”

Jako řešení navrhuje nasadit do všech dieselových motorů jakýsi filtr. Vychází mi z toho, že obranná strategie je nejspíš založena na naději, že islamisté puknou smíchy.

28. 3. 2017

Facebook mi připomněl rok starý status, kdy jsem ohlašoval úmysl vyburcovat lidi ve Středočeském kraji a připravit zemi na změnu orbánovského typu. Bylo to možná heroické, ale zcela jistě i naivní, šli jsme s oštěpy proti tankům. Nicméně vznikly cenné zkušenosti – už proto, že mezi mými spolupracovníky bylo mnoho lidí zvyklých přemýšlet a hledat složitější souvislosti. Už během kampaně jsem sliboval, že veškeré naše zkušenosti budou k dispozici všem vlasteneckým silám. Pořád to platí. Doufám, že do léta napíšu krátkou knížku, kde budu analyzovat příčiny, proč u nás vlastenecká uskupení zatím nevyhrávají a co se s tím dá dělat. Hlavně z pohledu řadového občana.

První shrnutí přednesu tuto sobotu na ideové konferenci Konvičkovy Sedmé republiky, kam jsem byl pozván jako host.

27. 3. 2017

Rozbíhá se honička na Hynka Charouse. Tenhle dosud nepolitický podnikatel a taťka od rodiny vzbudil pozornost tím, že když se mozek jeho dcery pokoušela vymývat multikulturníí neziskovka AIESEC, která k tomu dokonce ani neměla podporu ministerstva školství, tak pan Charous protestoval.
Jenže neziskovka má – na rozdíl od soukromníka – v zásadě neomezené zdroje. Může tedy najmout profesionály, zahájit public relations kampaň a protlačit do celostátních médií hromadu článků s jasným cílem vykreslit pana Charouse jako fašistu a zlého člověka. Pokouší se tak poškodit jeho podnikání a soukromý život.
Ten úplně hlavní cíl ale je udělat z pana Charouse exemplární příklad a zastrašit všechny rodiče, co by se snad chtěli zajímat o výchovu svých dětí a postavit se na odpor nějaké multikulturní neziskovce. Štvanice začala, přidávají se další a další vlci a hyeny.
Potvrzuje to, že není žádného rozdílu mezi multikulturními neziskovkami a mafií, co zabývá únosy a vybíráním výpalného. Ne v přeneseném smyslu, ale doslova. Existence takových organizací je neslučitelná se zachováním občanských svobod. Stát, který trpí řádění těchto zločineckých organizací na svém území, selhává ve své základní funkci. Což je i pomůcka do voleb – podpořit žádného politika a žádnou stranu, kteří jednoznačně neslíbí tvrdý zásah proti multikulturním neziskovkám.
Do té doby tu ale je bezprostřednější otázka – jak podpořit štvance. Protože jestli necháme zlikvidovat jednoho, budou na řadu přicházet další a další. Ty hyeny se nezastaví před ničím. Ukázkový seznam hyen najdete zde:

AIESEC: Náš tým

26. 3. 2017

Pan poslanec Zdechovský mi na twitteru věnoval svou vzácnou pozornost. Vážím si toho, ten člověk musí mít neuvěřitelně práce. Podporovat islamizaci Evropy a k tomu pronášet projevy o riziku islamizace, to nezvládne každý.

26. 3. 2017

Při rozhořčení nad krvavými útoky by nemělo uniknout pozornosti, že mnohem větší nebezpečí představují ti zdánlivě kultivovaní muslimové, co se nedopouští násilí, ale prosazují své požadavky pomocí antidiskriminačních opatření, soudů a ovlivňování médií. Přímým útokům se dá jakž takž čelit, ale ti “umírnění” nás dostanou do situace plošného vyvražďování bez jakékoliv možnosti úniku. Že se ta osoba pod šátkem teď usmívá, to na tom nemůže nic změnit.

26. 3. 2017

25. 3. 2017

Tohle video by mělo být povinné ke shlédnutí. Já k tomu jen doplňuju, že jeden z problémů, na které dnes ve vztahu k islámu narážíme, je “syndrom 90 minut.”

Po vlivem filmů máme někdy pocit, že všechny opravdu důležité věci se musí odehrát v 90 minutách. Prvních 20 minut probíhá islámská invaze do Evropy,