Glosy za duben 2018

30. 4. 2018

Z krátkého improvizovaného vystoupení na sobotních před-čarodějnicích.
Mám pro vás dvě zprávy, špatnou a dobrou.
Ta špatná je, že nedorazí demonstrantky z Femenu.
Ta dobrá je, že to měly být docentky Gender Studies.

A takhle to bylo pořád. Konec konců, extrémisty poznáte podle toho, že si ze všeho dělají srandu.

30. 4. 2018

Neříkám, že se mi líbí všechno, co dělá Izrael. Hájím jejich právo rázně odpovídat palestinským zločincům a mám za to, že by Izraelci měli postupovat ještě mnohem rázněji a tvrději. Na druhou stranu, odsuzuji jejich aktivity zaměřené proti sekulárnímu režimu v Sýrii.

Ale zcela jistě podporuji to, co dělá David Bohbot v České republice. Jestli se nám podaří změnit se z ovcí na vlky, bude to nesporně i jeho zásluha.

David Bohbot: Česká republika je pravděpodobně nejlepší přítel Izraele v Evropě

30. 4. 2018

Tenhle článek Martina Konvičky velmi doporučuji, protože upozorňuje na jeden moment migrační krize, který i vlastenci často podceňují. Jakmile počet muslimů dosáhne určité úrovně, jsou v podstatě automaticky spuštěny mechanismy “čištění” společnosti, takže všichni ostatní jsou nuceni co nejrychleji odejít a zbyde společnost totálně jednokulturní (islámská) a jednoetnická (arabská, somálská, pákistánská apod.). Stojíme tedy před perspektivou Evropy rozdělené mezi různé islamistické enklávy, navzájem nepřátelské.

Martin Konvička ale připomíná, že to, co nazývám “mechanismem čištění od nemuslimů,” že to zahrnuje tisíce tragických osudů, zničených životů a nezměrnou bolest. Velmi často bolest těch nejslabších a nejzranitelnějších.

Martin Konvička: Co je horší než teror? Šikana domorodých dětí

29. 4. 2018

Dnes odpoledne na parlamentkách:

“Představme si, kdyby se ten příběh odehrál obráceně. Sedm skinheadů se speciálním bojovým výcvikem by přišlo během klidného nedělního odpoledne do arabské restaurace, napadlo číšníka a zmlátilo jej takovým způsobem, že by musel být převezen na JIP s těžkým zraněním hlavy. Navíc by ti skinheadi kopali ležící oběť do hlavy, což se u nás zpravidla kvalifikuje jako pokus o vraždu. Co by se stalo? Na Václavské náměstí by byla svolána mnohatisícová demonstrace, média by o věci psala palcovými titulky na prvních stranách, Babiš by svolal mimořádné zasedání vlády, do akce by byly zapojeny stovky policistů a všech sedm účastníků spolčení by čekaly těžké testy. Navíc bychom mohli čekat vlnu represí vůči všem, kdo byli s těmi skinheady nějak ve spojení. Nepřeháním, takhle by se to opravdu odehrávalo.

Ta asymetrie je děsivá. V podstatě to znamená, že pokud má člověk tu smůlu, že se narodil s bílou barvou kůže, jeho mateřštinou je čeština a patří k pracujícím třídám, nemůže od současného českého státu čekat ochranu. Justiční systém není neutrální, ale pracuje ve prospěch imigrantů proti domácím lidem. Tak jako ve většině zemí bývalého Západu. Navíc ten případ bude mít dopad na postavení České republiky v zahraničí.

Parlamentní listy. Je to horší, než se zdá. Petr Hampl vážně o bezpečnosti v Česku.

29. 4. 2018

Rektor Karlovy Univerzity, pan profesor Zima, mě ujistil, že Prolomení hradeb není cenzurováno a že je v prodeji v obchodě Karolinum. Neostalinističtí cenzoři Pavlorek a Zajíček tedy neuspěli.
Myslím, že to velmi dobře dokumentuje, jak je důležité se ozývat, chodit do konfliktů a nevyklízet pole těm agresivním blbečkům. Není to příjemné, stojí to energii, stáváte se pak předmětem o tom zběsilejších úkoků, ale není jiné cesty. Pokud budeme ustupovat, půjdou za námi stále dál a nenechají nás na pokoji vůbec nikdy. Docela obyčejně proto, že potřebují vykazovat činnost. Stejně jako jejich předchůdci ze stalinského NKVD potřebovali vykázat počty odhalených agentů a třídních nepřátel.

28. 4. 2018

Z videorozhovoru s Janou Hruškovou:

“Proti Německu nebo Švédsku máme zpoždění nějakých 20 let, rozhodně ne 100 let. To znamená, že to, čím ty země teď procházejí, tím budeme my procházet do dvaceti let. Možná se to stane za našeho života. Zcela jistě za života dnešních mladých lidí.”

“Do života dnes nastupuje generace lidí, kteří téměř nemají šanci založit si rodinu, protože ceny bytů se několikanásobně zvýšily, hypotéky začaly být mimo možnosti většiny lidí a je téměř nemožné vydělat si tolik, kolik jsme vydělávali my. Imigrace v tom hraje roli, ale je pouze jedním z faktorů. Nedivme se jim, že mnoho z nich nenávidí společnost, ve které vyrostli.”

28. 4. 2018

Můj twitterový účet přesáhl tisíc sledovatelů. Český twitter zatím neblokuje:

27. 4. 2018

Blahopřeji Jaroslavu Foldynovi k získání Ropáka. Ta cena je dobrým posudkem, ze člověk dělá dobré a užitečné věci.

26. 4. 2018

Posledních pár stovek výtisků Prolomení hradeb předáno distributorovi pro kamenná knihkupectví. Další tři tisíce kusů objednány. Vstříc nejprodávanější české sociologické knize.

25. 4. 2018

Z recenze pana docenta Žantovského:

“Hamplova kniha přináší velice ryzí analýzu dnešní krize společnosti jakožto půdorysu pro dominanci samozvaných (nebo třeba jen dědičných) elit, které autor nazývá poměrně přesně „novou aristokracií“. Nemají sice rodové zásluhy, ale zato mají všechna, pro aristokratické vedení společnosti typická privilegia. Disponují veškerou mocí nad jedincem, který se stává jen kolečkem ve stroji. Může mlčky sloužit, toť jeho jediné nezadatelné právo. Pokud kveruluje, nebo třeba jen pochybuje, je vyvržen, ostrakizován, zatracen, a hlavně umlčen. Protože nová aristokracie nedokáže svoje postavení obhájit v argumentačním souboji. Drží se hesla „vládnu, tedy jsem“.

Petr Žantovský: Boření hradeb nebo otevírání brány?

24. 4. 2018

Z projevu na konferenci Rezervy sociálního systému:
“Smyslem sociálních programů je pomáhat lidem, nikoliv expertům. Proto o nich nesmí experti rozhodovat. Základní dialog musí probíhat mezi těmi, kdo pomoc platí a těmi, kdo jí přijímají. Experti mohou hrát jen pomocnou roli.

Za druhé. Sociální program je úspěšný, když potřební přestanou potřebovat pomoc nebo když se jejich potřeba alespoň radikálně zmenší. Sociální program je neúspěšný, pokud jsou utráceny peníze a problém zůstává nebo dokonce roste počet lidí, do něj zařazených. Neúspěšné programy musí být zastaveny a nahrazeny lepšími, případně zastaveny bez náhrady.”

Petr Hampl: Projev na konferenci Rezervy sociálního systému

24. 4. 2018

Z recenze pana docenta Žantovského:

“Hamplova kniha přináší velice ryzí analýzu dnešní krize společnosti jakožto půdorysu pro dominanci samozvaných (nebo třeba jen dědičných) elit, které autor nazývá poměrně přesně „novou aristokracií“. Nemají sice rodové zásluhy, ale zato mají všechna, pro aristokratické vedení společnosti typická privilegia. Disponují veškerou mocí nad jedincem, který se stává jen kolečkem ve stroji. Může mlčky sloužit, toť jeho jediné nezadatelné právo. Pokud kveruluje, nebo třeba jen pochybuje, je vyvržen, ostrakizován, zatracen, a hlavně umlčen. Protože nová aristokracie nedokáže svoje postavení obhájit v argumentačním souboji. Drží se hesla „vládnu, tedy jsem“.

Petr Žantovský: Boření hradeb nebo otevírání brány?

24. 4. 2018

Z rozhovoru pro Sputnik:
Podle indexu genderové nerovnosti WEF ČR obsadila 77. místo a zaostává za Polskem, Ruskem, Kazachstánem a Ukrajinou. Čím se to dá vysvětlit? Historické rysy české společnosti nebo něco jiného?

Dá se to vysvětlit tak, že Češi a Češky si pořád ještě žijí poměrně svobodně, kašlou na politickou korektnost a je jim úplně jedno, co o nich říká nějaký nesmyslný byrokratický index. Kéž by to vydrželo.

Rozhovor o feminismu

23. 4. 2018

Číšník z Vladislavovy ulice je dosud na JIP. Neví se, v jakém stavu se vrátí z nemocnice. Co třeba jeho mozek? Bude v pořádku?

Sluníčka, která mě sledují na twitteru, tu událost relativizují. Jedni tvrdí, že to zavinil ten číšník. Druzí, že se to nejprve musí vyšetřit (jako by kamerový záběr nestačil k jednoznačnému určení, co se stalo). A další, že je to jako autonehoda.

Jenže ono to není jako autonehoda! Autonehoda totiž není spáchána úmyslně. Neprovede ji řidič, o kterém bylo předem zjevné, že si ji chystá. A není to příprava na budoucí masivnější provádění téhož.

Přitom bylo dlouho dopředu jasné, že se k něčemu takovému schyluje. Svědectví lidí, které v centru Prahy přepadli arabští imigranti, jdou možná do stovek, minimálně do desítek. Jen vážných případů, co se dostaly do novin, je víc než deset. Policie předstírá, že nic nevidí. A když zavře Afghánce, který se prokazatelně dopustil znásilnění, soudkyně ho zase propustí.

Česká vláda o tom celou dobu věděla. Mohla už dávno zavést hraniční kontroly. Nebo aspoň zesílit hlídky v ulicích Prahy. A co udělala? Provozuje dál Centrum hybridních hrozeb, jehož úkolem je šikanovat ty, kdo upozorňují na situaci. Ministr vnitra otevřeně lhal do médií, že nic nehrozí. Pražská primátorka řeší pohodlí vítačů z Kliniky, na bezpečnost obyvatel Prahy kašle.

Odpovědnost se sbíhá k jediné osobě – Andrej Babiš. Ministr vnitra i pražská primátorka jsou jeho podřízení. Má v rukou veškerou moc už půl roku, nepodnikl vůbec nic. Kdo nechává volně řádit vrahy, je sám vrahem.

23. 4. 2018

Další důkladnější pohled na Prolomení hradeb.
Můj komentář: Nejde ani tak o jednotlivé bezcharakterní lidi. Horší je, že vyrostl mechanismus, který takové lidské typy vytvář, vytahuje je nahoru (a pochopitelně také vyhledává lidi s potřebnými předpoklady). Teď jde o to, jak ten stroj sebevraždy civilizace vypnout.

Tím neříkám, že nefunguje konvovo psychosexuální vysvětlení. Měl bych tendenci očekávat, že četnost výskytu různých sexuálních typů v různých sociálních vrstvách bude odpovídat mému i Konvovu vysvětlení. Ale neznám k tomu žádnou studii, která by to potvrzovala na datech.

Jiří Barták:

Martin Konvička přišel před časem s psychosexuální teorií, která velmi dobře popisovala implicitní, niterný vztah k islámu u – kulantně řečeno – excentričtější, “ujetější” část populace, včetně mé osoby. Dnes bych to asi nazval speciální teorie islamofilie/islamoklastismu.
Petr Hampl nyní ve své knize Prolomení hradeb představil obecnou teorii islamofilie, nebo lépe řečeno obecnou teorii pseudohumanismu. Nuže, nebylo to pro mne příjemné čtení.
Celou tuhle věc jsem i ve svém středním věku dosud považoval (chtěl považovat?) primárně za souboj dobra se zlem v tom nejbazálnějším, až pohádkovém smyslu, případně za souboj fakty osvíceného “mráčku” s tupostí a zbabělostí “sluncí”. Ale ono je to z morálního hlediska mnohem horší. Occamova břitva platí i zde. Ti parchanti od Merkelové až po posledního subalterního redaktůrka škodícího v lokálním prorežimním plátku jsou opravdu prostě “jen” neskutečně sobecké, prodejné kurvy…
I když to Petr nikde nepíše takhle explicitně a drží se věcného, ale přitom velmi čtivého popisu – lidé, kteří obsadili vysoké posty ve velkých korporacích, ve státní byrokracii, v médiích a “neziskovkách” jsou povětšinou nízké, oportunistické svině bez svědomí – jsou totiž na zmrdismus a dogmatismus už desítky let velmi pečlivě selektováni. To jim dává moc regulovat, přerozdělovat, “páchat dobro” a u toho jim pochopitelně zůstává i něco za nehty (čistě moje vsuvka: všimněte si, jak úzkostlivě, jako bolševičtí aparátčíci, drží lajnu, jak dokonale uniformní názory mají na Zemana, Trumpa, EU, Rusko, Čínu, džendrsračky, adopce dětí homopáry, zákaz kouření, klimatické změny, alternativní zdroje energie, odzbrojování evropské populace, cenzuru internetu etc. a vůbec je netankují takové drobnosti, jako popravy teploušů v Saúdské Arábii, terorismus, řezání klitorisů tady v Evropě, nebo skutečnost, že dle seriózních průzkumů větší polovina západních mohamedánů preferuje barbarskou šariu před sekulárním právem).
Jsem drobet na rozpacích. Nevím, jestli mám ten naprosto vědomě (!) bezpáteřními, kolaborantský ksindl a priori nenávidět; nakonec osoby skálopevně přesvědčené o svých ideálech nasekaly (nejen) za posledních sto let ve světě větší paseku, než cynické kurvy (i když co není, může dost dobře být). Čistě pragmaticky vzato nám jejich bezskrupulóznost vlastně hraje do karet – když ta želé bezmyšlenkovitě omílající praxí stokrát vyvrácená neomarxistická dogmata zjistí, že se jim vzhledem ke změně podmínek (třeba tváří v tvář kolapsu) vyplatí změnit stranu, okamžitě se naučí slova státní hymny a půjdou do první řady mávat vlajkou …
Petr se ale zabývá i podstatnějšími tématy, než samotnou analýzou současné situace. Odpovídá i na tu nejzávažnější otázku, totiž jestli je pád Evropy do islámského barbarství nevyhnutelný – a přesvědčivými argumenty vyvozuje, že není. Předpovídá dynamiku dalšího vývoje, ba přidává na závěr i několik vcelku praktických rad použitelných pro “normálního smrtelníka”, kterému tahle civilizace a hlavně osud nejbližších není takříkajíc úplně u prdele.
Až na dva menší zádrhely na samém začátku jednoznačně doporučuji. 90%.

22. 4. 2018

Kde jste, vy grázlové, co jste povykovali, že “Okamura vyhlíží uprchlíky, i když tu nejsou” a “Konvička straší lidi”? Půjdete to zítra vysvětlit rodině toho číšníka, který to možná nepřežije? Nestydíte se podívat se do zrcadla? Jestli se nestydíte, jste morální zrůdy.

22. 4. 2018

Na politické scéně se vyjasnilo. Máme tzv. středolevici (ANO – ČSSD – KSČM), která bude pokračovat v politice Sobotkovy vlády do nejmenších detailů.

Proti nim stojí tzv. pravice, která razí naprosto shodný pohled na EU, imigraci, školství, rodinu, podnikání, korporace, zatýkání xenofobů, neziskovky, byrokracii a vše ostatní. Od středolevice se liší pouze urážkami prezidenta, pliváním na voliče a opakováním dementních frází (ohrožení demokracie, soudně trestaný premiér, fake news, proruský šváb bla bla bla).

Pokud tato konstelace vydrží, má Babiš zajištěno vládnutí po neomezenou dobu.

Klíče od změny drží Okamurova SPD. Má k dispozici 200 milionů korun, parlamentní infrastrukturu a nezkompromitovala se mocenskými kompromisy. Pokud těch aktiv využije, může do příštích parlamentních voleb vstupovat s 50 000 členy, aktivní buňkou na každém městečku, vlastními novinami, skutečnou internetovou televizí atd. – a útočit na ústavní většinu. Tedy následovat cestu AfD. Nebo těch aktiv nevyužije a dosavadní oligarchie s feudálními rysy zemi nadále povede vstříc eurofašistickému režimu a nevratné islamizaci.

A samozřejmě není vyloučen ani vstup ještě úplně další síly.

21. 4. 2018

Hněv voličů oprávněně smetl ČSSD, a ejhle. V příští vládě bude mít hned pět ministerstev, včetně některých klíčových.
Jenže ještě horší je to, o čem se tolik nemluví. Babišova vláda dělá ve všech ohledech naprosto stejné kroky, jaké dělala Sobotkova. A to není všechno, máme tu pět dalších parlamentních stran, které – pokud by se dostaly k moci – by dělaly opět přesně totéž. Nebo spíš šest, dnešní KSČM je “standardní stranou”.

Je vlastně až neuvěřitelné, kolik kreativity dokážou vyvinout, aby to stejné vládnutí popsali různými slovními obraty a aby vyvolali dojem, že lidé mají na vybranou. Dokonce jsou schopni proti sobě navzájem svolávat demonstrace! Neuvěřitelné.

Babiš se od těch ostatní liší jen tím, že občany otevřeně neuráží a nevysmívá se jim (jako tzv. “pravice”), ale projevuje aspoň elementární zdvořilost. Nic víc. Lidé už jsou tak zoufalí, že jim stačí i tohle málo.

Jediné, čeho se všichni ti politici bojí, že příchod vstup nových hráčů, kteří nepatří do stejné party (řečeno politickým jazykem, jsou to “extrémisté”) a kteří chtějí otevírat a řešit skutečné problémy.

21. 4. 2018

Hezké shrnutí Prolomení hradeb na blogu Karla Kužela. Já sám bych řadu myšlenek definoval jinak, ale je z toho jasně vidět, že ta kniha není primárně o islámu. Islám je už 1400 let stejný a my s tím nic nenaděláme. Není ani o zlých a chamtivých lidech, co jsou ochotni prodat vlastní zemi a vlastní civilizaci. Takoví lidé žijí ve všech dobách, a taky s tím nic nenaděláme. Není dokonce ani o chybných myšlenkových směrech – i ty patří k lidstvu odjakživa.

Prolomení hradeb je o mechanismu, který působí, že ten nejhorší morální a myšlenkový odpad získává absolutní moc nad celou společností a postupně ji likviduje. Ten mechanismus vznikl až poměrně nedávno a teď jde o to, jak ho vypnout dřív, než bude Západ plně islamizován.

Karel Kužel: Návrat profesora Parkinsona

20. 4. 2018

Během nedávné brněnské besedy se čtenáři jsem připomněl železný princip, který platí napříč dějinami a civilizacemi. Pokud se chce nějaký národ nastěhovat na již obydlené území, musí zabít nebo zotročit lidi, kteří tam žijí. Není žádný důvod, proč by to nemělo platit i pro současnou migrační vlnu.

Příští beseda bude 4. května v Liberci.

20. 4. 2018

Z rozhovoru pro Sputnik (vyjde brzy):

Skandál #meetoo se v Česku moc nerozšířil, což zklamalo místní feministické hnutí. Proč podle vás feministické hnutí v Evropě není tak agresivní jako USA?

Těch faktorů je celá řada, ale já připomenu jeden, o kterém se málo mluví. České ženy jsou většinou atraktivní a sebevědomé. Jak jsme přitom prokázali s profesorem Matějů analýzou velkých vzorců populace, k feminismu inklinují spíše zakomplexované ženy, které si připadají ošklivé. Dalším faktorem podporujícím rozvoj feminismu je nízké IQ.

Když se podíváte na průměrnou Američanku a na průměrnou Češku, a když s nimi chvíli mluvíte, je vám okamžitě jasné, proč se v zámoří feminismu daří a u nás nikoliv.

19. 4. 2018

Z otevřeného dopisu rektorovi Univerzity Karlovy:

“Proto Vás, pane rektore, naléhavě žádám, abyste se k případu cenzury Prolomení hradeb jasně vyjádřil a zjednal nápravu. Současná situace totiž může působit dojmem, že se necháváte zastrašit od agresivních studentů bakalářského studia a že připouštíte, aby Univerzita Karlova opouštěla základní akademické standardy, zejména recenzní řízení jako základní nástroj posuzování publikací. Oba se jistě shodneme na tom, že je nepřijatelné, aby recenzní řízení bylo nahrazováno akcemi extrémistických studentských skupin.”

Naštvané matky: Petr Hampl píše rektorovi

19. 4. 2018

Ministerstvo zdravotnictví konečně uznalo, že některé (!) druhy povinného očkování působí některým (!) dětem “zdravotní komplikace”, např. doživotní ochrnutí. Snad už konečně skončí dementní praxe posledních let, kdy bylo zakázáno o tématu mluvit – na což doplácely děti, rodiče, dańoví poplatníci, lékaři a konec konců i ti, kdo chtěli k očkování přistupovat poctivě. Vydělaly pouze farmaceutické korporace, které mohl českým dětem nacpat naprosto cokoliv a nenesly žádnou odpovědnost za dopady.

Aby bylo jasno. Nejsem proti očkování, a dokonce ani proti povinnému očkování. Ale mělo se k němu přistupovat rozumně a obezřetně.

V 70. letech (možná dříve) bylo dosaženo stavu, který vypadal jako uspokojivý. Od té doby žádná epidemie nepropukla (s výjimkou pohlavních nemocí). Z jakého důvodu bylo nutné přidávat další očkování a další vakcíny? Intuitivní odpověď ukazuje k prodejním aktivitám výrobců vakcín.

Možná se mýlím, a má to rozumné vysvětlení. Nicméně to se nikde neobjevuje. Převládající argumentace porovnává současný stav a dobu před 100 lety.

A ještě podstatnější otázka. Je současný stav konečný nebo se příští rok objeví nějaká další “zaručeně nutná” vakcína?

A ještě úplně obecná poznámka na závěr: Když někdo začne argumentovat stylem, “nemůžete se zúčastnit debaty, protože nejste expert,” je téměř jisté, že vás podvádí.

18. 4. 2018

Komunista Ondráček nemusel být každému sympatický, ale není pochyb o tom, že na šéfa komise pro kontrolu GIBS se dobře hodil. Nezávislý, nespojený s žádnou mocenskou skupinou a k tomu ještě rozuměl policejní práci.
Jenže pro pitomce z Kalouskova bloku (ODS – TOP – STAN – KDU) nebyl dost dobrý. Povykovali na náměstích a tak dlouho dělali problémy, až ho z té funkce vyštípali. Dopadlo to tak, jak to dopadnout muselo. Nastoupil tam Babišův člověk a Babiš tak ovládá téměř veškeré bezpečnostní složky. Bravo, ODS! Bravo, top! Bravo, starostové! Bravo, stane!
Až zase budou ti blbečkové varovat před tzv. totalitou (pokrytec Kupka z ODS s tím už začal), vzpomeňte si, kdo tu situaci zařídil.

18. 4. 2018

Z ohlédnutí za minulým týdnem na Pravém prostoru:
Když jsou sečteny škody, jaké americké rakety udělaly, je to jasné. Ve skutečnosti se jednalo o testovací nástroj, který veřejnosti ukáže, kteří politici jsou podělaní blbečkové a kteří jsou naopak rozumní a hájí zájmy svých zemí.
A pak je tu postava mimo všechny kategorie – Andrej Babiš.

Pravý prostor: Když strýček Donald testuje raketami

17. 4. 2018

Knihcentrum zařadilo Prolomení hradeb mezi bestsellery. Hampl je momentálně prodávanější nez Dan Brown. Kolega Pavlorek asi dostane čestnou vstupenku na nějakou akci bílých heterosexuálních mužů. Snad se jich nebude štítit.

16. 4. 2018

Za pár dnů se bude v příslušné parlamentním výboru probírat případ, kdy Bakalova Economia prohlížela obsahy e-mailů (centrum a volný) a blokovaly ty, které odkazovaly na parlamentky na další nezávislé zdroje. Pokud to někdo máte zdokumentované, prosím, ozvěte se mi do zprávy. Ta svědectví jsou hodně důležitá.

16. 4. 2018

Viktor Orbán v jednom ze svých předvolebních projevů zmínil zajímavou a důležitou zásadu (pokud vím, česky to vydal pouze Institut Václava Klause): Kvóty a přidělování migrantů je jen mlhová clona pro veřejnost. Ve skutečnosti záleží na jediném: Kontroluje stát své vlastní hranice nebo ne? Kdo nemá pod kontrolou vlastní hranice, ten nemůže zabránit vytvoření neomezeně velké muslimské komunity na svém území.

To je přesně případ České republiky. Politici a intelektuálové předstírají, že bojují v Bruselu a lžou o tom, že “u nás uprchlíci nejsou”, případně, že “k nám nechtějí”. Ve skutečnosti mezitím probíhá masivní kolonizace. Potkáváme stále častěji snědé vousaté muže a zašátkované ženy. Kebabárny přibývají jako houby po dešti. Diskriminační spory ve školách a přizpůsobování školních řádů je rutinou. Přibývá firem, jejichž jednatel má arabské příjmení. A množí se případy, kdy někoho probodne Afghánec nebo znásilní Syřan či Maročan. A vrchol – ty stejné neziskovky, co tvrdí, že tu nejsou žádní muslimští imigranti, si berou stovky milionů na jejich integraci.

Islámská kolonizace je jedním z mála bodů, na kterých se shodnou Babiš i Kalouskův blok.

15. 4. 2018

Všímáte si, že všichni ti, kdo mají plnou pusu tzv. “umírněného islámu”, nadšeně podporují ty nejhorší fanatiky proti rozumnějším?

15. 4. 2018

Daniela Kovářová opět skvěle a jasně. “Dobré, bezpečné a mírumilovné časy končí… Připravuju se na to, že budu muset svého syna jednou poslat do války” (rozuměj proti islámu a možná i Západu). Západ se rozpadne bez ohledu na nás. Zemi rozkládají aktivisté, kteří způsobují, že policie se začíná bát. Podobně jako se policisté v západní Evropě bojí zasahovat proti migrantům. A jasné řešení: Stát se válečnou zemí, dosadit do vedení státu válečníky, připravovat se na válku.

Na skutečnou, ve které nám půjde o život. To nemá nic společného s tím, že jedni blbečkové mačkají knoflíky a posílají rakety na vzdálenou zemi a ještě horší blbečkové jim tleskají.

14. 4. 2018

Z dnešního vyjádření Institutu Václava Klause:

Ve stejný den česká vláda navyšuje počet možných účastníků našich armádních „misí“ o 270 na rovnou tisícovku. České zájmy budou naši chlapci hájit v pouštích a horách Afghánistánu, Sinaje, Mali, a také v Kosovu. Že tam žádné zájmy nemáme? Dnes se tomu ale neříká zájmy. Jde údajně o prosazování hodnot. Dívejme se dobře, jaké hodnoty budou v příštích hodinách přineseny do Sýrie.

Ladislav Jakl: Zastavte to!

14. 4. 2018

V dnešních diskuzích se můžeme setkat pouze se dvěma stanovisky. Na jedné straně jsou lidé, kteří se snaží zjistit fakta, porovnat, analyzovat, udělat si názor. Na druhé straně jsou lidé, kteří opakují fráze a jsou hrdí na to, že o nich vůbec nepřemýšlí.

Jen je trochu matoucí, že když má někdo na vizitce “analytik”, “expert”, “odborný redaktor”, “ministr zahraničí” apod., měli bychom tendenci čekat, že budou schopni přemýšlet o tom, co říkají. Ani náhodou! Právě do téhle skupiny se opakovači frází koncentrují nejvíc.

14. 4. 2018

Když nějaký stát není schopen zvládnout své vnitřní politické pnutí bez toho, že by pravidelně zabíjel lidi v jiných zemích, pak je to gangsterský stát nebezpečný všem.

Kdyby OSN a mezinárodní společenství opravdu fungovalo, muselo by se dnes spojit proti teroristickým státům USA, Francie a Velká Británie. To se pochopitelně nestane.

Včera jsem v Berouně mluvil hlavně o kolektivním idiotismu. Tak se teď dívejte. Uvidíme přehlídku bezmozků bez svědomí.

13. 4. 2018

Už roky toužím narazit na diskuzi na chytré soupeře, kteří mě přinutí promýšlet věci nějak hlouběji. Ale univerzity produkují jen arogantní hlupáky.
Není těžké nad nimi “vyhrát”, ale žádnou radost mi to nepůsobí.

13. 4. 2018

Mnozí se bojí války s islámskými bojovníky v ulicích evropských měst, jenže ono se taky může stát, že fáze války bude přeskočena a přejdeme rovnou do fáze drancování vítěznou armádou, kdy džihádisté mohou v zásadě po libosti zabíjet, znásilňovat, zabavovat majetky a zavádět svá pravidla, aniž by se poražená populace odvážila odporovat. Policie pak rezignuje na ochranu občanů, ale začne sloužit vítězným dobyvatelům při potlačování odporu. Tak se to se stalo ve Velké Británii a vypadá to, že Německo je na cestě k témuž.

11. 4. 2018

Syrští křesťané zoufale volají o pomoc. Americký útok by pro ně znamenal rozsudek smrti. Jak reagují oficiální evropské církve? Papež útok tiše podpořil, ostatní dělají, že nic nevidí. I český křesťanský tisk řeší důležitější věci – třeba kultovní detaily náboženských obřadů. Když šlo o ochranu důstojnosti džihádistů, to vystartovali rychle, ale vyvražďování křesťanů – z toho dotace nejsou. Hnus.

11. 4. 2018

Hampl dnes na Sputniku:
Obávám se, že demonstranti a především ti, kdo ty demonstrace organizují, si pod slovem „demokracie” představují stav, kdy bude přísná cenzura, nesouhlas s vládou bude trestný, politické kádrování bude součástí každodenního života, volby budou čistě formální a skutečná rozhodnutí budou přijímat nadnárodní byrokratické aparáty v úzké spolupráci se zločinci typu Georga Sorose.

Souhlasím, že demokracie je ohrožena. Ale je ohrožena fašizujícími neziskovkami a stranami, které jejich praktiky zaštiťují a které se dnes sdružují v tzv. Kalouskově bloku.

Sputnik News: Demokracie v Česku ohrožena. Ale kým?

11. 4. 2018

Donald Trump vyhrál volby na základě jednoznačného slibu, že se Amerika přestane zaplétat do cizích válek a že postaví zeď na hranicích s Mexikem.
K hraniční zdi ještě neexistují ani plány a americká armáda válčí na straně džihádistů v islámských zemích.
To není opravdová Amerika, to jsou stejné elity, které vládnou i nám. Americký lid a český lid mají stejné nepřátele.

Nejlepší vysvětlení Trumpova jednání podala Ann Coulter, když napsala, že Trumpův mozek se jmenoval Steve Bannon. Bannon byl hlavním ideologiem, šéfem strategie a osobně řídil volební kampań proti Clintonové. Když Trump připustil, aby ho neokoni vyštípali z Bílého domu, stal se jejich hračkou. Pokaždé má dobré úmysly a pokaždé ho neokoni doběhnou.

A rozdíl mezi neokonzervativci a neomarxisty je čistě kosmetický. Ve skutečnosti stoupenci těch dvou ideových směrů postupují ve shodě.

Trumpovi se stalo osudným, že na chvíli uvěřil, že příslušníci tzv. solidní pravice jsou slušní lidé a že je možné s nimi spolupracovat. Ani náhodou! Jsou to elitáři, kterým je sympatičtější Soros než obyčejní lidé. Pokaždé se nakonec postaví proti lidem. V Americe, v Británii, ve Francii, v České republice. Pokaždé ten stejný vzorec.

10. 4. 2018

Z rozhovoru u situaci nejen v Brně.

Výchova je hodně důležitá, ale nemůžeme ji vnímat izolovaně. Jednak proto, že rodinám do výchovy stále více zasahují státní byrokracie a neziskovky, a to někdy i velmi brutálně. Jenže i když to všechno překonáte a vychováte dítě ke slušnosti, poctivosti, pracovitosti a vlastenectví, může se stát, že mladý člověk zjistí, že se ocitl ve světě, kde je poctivost předmětem posměchu a kde vítězí grázlové, co se umí přetvařovat a čerpat dotace. Dítě se pak cítí podvedeno a obrací se proti vlastním rodičům. Ti to chápou jako osobní selhání a mají pocit, že kdyby s potomkem třeba trávili víc času, bylo by to jiné. Ale nebylo. Nepomůže nic menšího než změna politických a hospodářských podmínek.

Petr Hampl: Většina obyvatel Brna jsou poctiví lidé, kteří nemají s vyšinutými intelektuály kolem Žít Brno nic společného

9. 4. 2018

Orbanův Fidesz s ústavní většinou. Na druhém místě ostře nacionalistický Jobik. Tzv. mainstreamové strany dosáhly asi takových výsledků, jaké by se daly čekat od zástupců nějakých hodně výstředních sexuálních menšin. To v situaci, kdy se ekonomice příliš nedaří a odpovědnost nese Orbán.

To není maďarská zvláštnost. Stejně by dopadly volby v kterékoliv evropské zemi, kdyby probíhaly demokraticky a férově.

8. 4. 2018

Pokud někdo věří té poslední historce o syrských bojových plynech, tak není zpola dementní, ale je to úplný imbecil.

8. 4. 2018

Tenhle rozhovor s Danielou Kovářovou rozhodně stojí za poslech. Masová imigrace je formou okupace, potřebujeme vzít odpovědnost za tvrdé řešení, používat násilí, vydat pokyn ke střelbě a používat proti migrantům brutální prostředky, bude-li toho zapotřebí k záchraně vlastní civilizace. Přijímat migranty pouze ve věku do dvou let, abychom si je mohli vychovat podle zásad naší civilizace. K tomu musíme přijmout, že žijeme ve válečné době, nechat se vést válečníky. Politici jsou izolovaná kasta se zvráceným pohledem.

Vlastně se ani nedivím, že vedení Českého rozhlasu raději zrušilo celý pořad. A je mi líto, že se tu dosud neobjevila politická formace, která by lidem typu paní doktorky Kovářové umožnila návrat do politiky.

Daniela Kovářová: Obávám se, že naší budoucností jsou městské a občanské války v Evropě

7. 4. 2018

“Pustit do médií cílenou lež bylo možné, ale mělo to své důsledky. Pro dané médium znamenala dezinformace ztrátu prestiže a důvěryhodnosti,” píše šéfredaktor Respektu Erik Tabery.
Naprosto přesně! Proto také žádný rozumný člověk nebere a nebude brát Respekt vážně, bez ohledu na to, kolik do něj Bakala nasype peněz.

7. 4. 2018

Beznadějně nabitý sál brněnského hotelu Voroněž při včerejším setkání s Jirkou Fuchsem a Petrem Hamplem. Matěj Hollan ani nikdo jiný z jeho bandy se nedostavil, jen čtyři blbečkové, co nebyli schopní rozumně debatovat. Škoda, byl bych měl o diskuzi zájem.
Veliké díky skupině Slušní lidé, která vše perfektně zorganizovala.

5. 4. 2018

Odpověď na novinářskou otázku o česko-německé deklaraci:

Je zcela lhostejné, co je zapsáno ve smlouvách a deklaracích. Neznáme z dějin žádný případ, kdy by některý stát dodržel i takovou smlouvu, která pro něj nebyla výhodná. Pokud k tomu nebyl donucen silou.

Skutečná otázka tedy zní: Disponuje Česká republika takovou vojenskou, ekonomickou a špionážní mocí, aby dokázala způsobit Německu ztráty alespoň tak citelné, že to převáží přínosy, které by Německo získalo znovuobsazením českého pohraničí, případně obsazením celého českého území? Pokud takovou moc Česká republika nemá, pracuje intenzivně na tom, aby ji rychle vybudovala? Zdůrazňuji, že taková moc musí být ZCELA NEZÁVISLÁ na jakémkoliv spojenci. Kdo takovou moc nechce vytvořit, ten se stane protektorátem. Na tom nic nemůže změnit žádná mezinárodní smlouva ani jiný cár papíru.

4. 4. 2018

Dnes jsem promluvil na konferenci Rezervy sociálního systému pořádané pod patronací pana poslance Kobzy. Zaznělo hodně zajmavého. Celkové vyznění: Vláda utrácí miliardy za programy, které pomáhají úředníkům, aktivistům exekutorům, ale potřebným lidem škodí. Všichni o tom vědí, ale síla neziskovek už je tak velká, že si nikdo z politiků nechce pálit prsty.
Nechyběla ani zahračniční novinářka. 🙂

3. 4. 2018

Kniha Prolomení hradeb vyprodána. Nechal jsem si pár kousků na besedu do Brna, a dokážu vyřídit již zadané objednávky. Ale všechny ostatní prosím o trpělivost. Dotisk bude koncem příštího týdne.

2. 4. 2018

Právě jsem si koupil tričko na podporu natočení filmu Jako v ráji.

Startovač: Projekt film Jako v ráji

2. 4. 2018

Viktor Orbán: Lidé Evropy se pomalu probouzí. Brzy začnou požadovat své země nazpět. Trámy Evropské unie, jejíž základy stojí na potírání pravdy, vrzají a praskají. Lidé v Evropě už možná konečně pochopili, že v sázce je jejich budoucnost. Teď už nejde o finanční prosperitu, pohodlné životy, úspěch v zaměstnání. Je ohrožena každodenní bezpečnost a možnost žít tak, jak jsme byli zvyklí…

Evropa je společenství svobodných křesťanských nezávislých národů… Masová imigrace se snaží chovat za masku humanity, ale její tvář je okupace území… Ti, kdo přicházeli s úmyslem změnit celkovou podobu naší země, přetvořit ji podle sebe a ti, kdo přicházeli proti naší vůli a s násilnou mentalitou, ti vždy naráželi na hrdý odpor.

Projev Viktora Orbána

2. 4. 2018

Dnes na parlamentkách k nedávné vlně demonstrací:

Když pozorně sledujete, co se ve školách skutečně dělo, což není v době sociálních sítí obtížné, můžete si všimnout formování malé, nicméně výrazné skupiny vzpurných kluků. Když vás učitelé vybízejí k účasti na demonstraci, naprostá většina se zapojí, a vy zorganizujete partu, co zůstane na vyučování, to chce značnou odvahu. Nezapomínejme, že ti mladí lidé jsou vůči vedení školy naprosto bezmocní. To není jako v zaměstnání, kde – pokud se nepohodnete – prostě jdete pracovat jinam. A teď si vezměte, že někteří ti kluci šli ještě dál…

Naše země potřebuje bojovníky. Chytrých a vychytralých ubožáků máme přebytek. V tom týdnu kavárenských demonstrací si někteří mladí lidé vyjasnili, co chtějí, co je pro ně důležité a čemu jsou ochotni čelit. Byl to týden, kdy se rodila nová generace vůdců skutečného demokratického hnutí, nikoliv té kolaborantské parodie na demokracii, s jakou operuje kavárna.

Parlamentní listy: Kavárna je totalitnější než komunisté za Husáka, říká Petr Hampl. Ale jsou na konci sil, mobilizují děti jako Hitler na konci války