Glosy za červen 2020

30. 6. 2020

Piráti slibovali transparentnost, takže největší zakázku desetiletí (dostavba jaderné elektrárny) chtějí řešit výběrovým řízením pro jediného dodavatele. Překvapuje to někoho?

30. 6. 2020

Citát, který možná pomůže pochopit určitý aspekt současného spojenectví neomaxismu a islámu:

“I komunismus vděčí za svůj světonázor islámu. Bertrand Russel napsal: “Bolševismus kombinuje rysy francouzské revoluce a islámu z dob jeho vzestupu… Marx učí, že nástup komunismu je předurčen osudem. Tím vzniká u bolševiků duševní rozpoložení nikoliv nepodobné rozpoložení Mohamedových prvních nástupců. Z náboženství lze bolševismus srovnávat s Mohamedánstvím spíše než s křesťanstvím nebo buddhismem. Křesťanství a buddhismus jsou primárně osobní náboženství s mystickými doktrínami a láskou k rozjímání. Mohamedánství a bolševismus jsou víry praktické, společenské, neduchovní a usilující o získání vlády nad světem.”

Alí Síná: Jak rozumět Mohamedovi a muslimům

29. 6. 2020

Korporace s akciemi obchodovatelnými na burze jsou větší hrozbou pro občanské svobody než všechny komunistické strany světa.

29. 6. 2020

Z komentáře na redneckovském (buranském) Radiu Dixie:

Redneckové vědí, že současné dění nesouvisí s údajnou policejní brutalitou. Redneck rozumí tomu, že policisté mají jednat rázně (tedy, pokud je to policie místní a ne federální utlačovatelské síly). Podle statistiky, kterou nedávno zveřejnil Wall Street Journal, je 18x více případů, kdy černý zločinec zabije bílého policistu než případů, kdy bílý policista zabije černého podezřelého.

Redneckové nečtou Wall Street Journal a statistikám moc nevěří, ale tuhle základní zkušenost mají. Tvrzení, že bílí policisté terorizují černochy, je pro normálního Američana stejně přesvědčivé, jako pro Čecha tvrzení, že běloši pravidelně přepadávají s nožem Romy a kradou jim peněženky. Velká média sice vytvářejí opačný dojem, ale redneck si přece nedělá názor podle médií.

Radiodixie.cz: Co se děje v Americe a jak to vidí redneckové

28. 6. 2020

Podporuji jmenování Vladimíra Dlouhého generálním tajemníkem OECD – za předpokladu, že se už nikdy nevrátí do České republiky. A napadá mě pár stovek dalších adeptů, které by tam mohl vzít s sebou.

28. 6. 2020

Komunistický režim projevil při zacházení s Miladou Horákovou zbytečnou krutost, tupou brutalitu a neuvěřitelnou hloupost. Jediným výsledkem procesu bylo vytvoření mučednice z ženy, jejíž jméno by dnes nikdo neznal, a o které vlastně nevíme nic jiného než gigantické kariérové ambice. Komunisté to absolutně neměli zapotřebí. Jejich režim se těšil dostatečné lidové podpoře, a zahraniční situace rozhodně nebyla nakloněna intervenci proti režimu. Hrálo se spíš o to, jestli se k východnímu bloku nepřikloní i další státy západní Evropy.

Takových tupých a krutých režimů bylo v dějinách více. Co je mnohem zajímavější, je další vývoj.

Další vývoj, který zahrnoval propuštění většiny politických vězňů v roce 1960 a který vedl až k tomu, že se do čela státu dostal Gustáv Husák, tedy člověk, který byl krátce po procesu s Miladou Horákovou mučen v tajné věznici Stb. Podle všeho unikl trestu smrti jen kombinací neuvěřitelné vnitřní síly, houževnatosti a vychytralosti. Byl odsouzen na doživotí, a v nejtěžším vězení strávil téměř 10 let, než byl amnestován. Jestli někdo znal komunistické represe zblízka, byl to právě on.

Petr Hampl: O doktorce Horákové a doktoru Husákovi

28. 6. 2020

Doufám, že se Miladě Horákové, bílé heteresexuální ženě, dostane zasloužené odplaty za otroctví a kolonialismus.

28. 6. 2020

Nedělní odpoledne – ideální čas pro návštěvy milých lidí.

27. 6. 2020

Nestěžujte si na systém, všechno je chyba voličů. Když volí stávající strany, nikdo si nemůže stěžovat, říkají někteří.

Jenže my starší pamatujeme na období před listopadem 89, kdy jsme nadávali na komunisty a naivní cizinci ze Západu se ptali: Proč je tedy volíte? A oni opravdu vyhrávali volby s výsledkem více než 90%.

Je dnešní situace stejná jako tehdy nebo je principiálně jiná? Proč se jedny volby počítají jako demokratické a jiné ne? Existuje nějaké jednoznačné kritérium, které by nám to umožnilo určit?

Otázka týdne: Je chyba voličů, že máme tak špatnou vládu?

26. 6. 2020

V rozhovoru s komunistou Josefem Skálou tvrdím, že politické ideologie jsou jako nářadí. Někdy potřebujete kladivo, jindy kleště a jindy zase pilník. Inteligentní člověk by měl být schopen sáhnout po té ideologii, která odpovídá na ty problémy, před kterými momentálně stojí. Nikdy bychom se neměli dostat do vleku žádné ideologii a nikdy bychom neměli ztrácet z mysli, že to důležité jsou životy lidí, mezi kterými žijeme. Nikdy se nám nesmí stát, že by věrnost nějaké ideologii byla důležitější než dopady na lidské životy.

MImochodem, Josef Skála je neobyčejně inteligentní a vzdělaný diskutér. Byla radost s ním hovořit.

26. 6. 2020

Analytici Gatestonu se tentokrát zabývají Antifou, která se ve střetu s americkým prezidentem Trumpem ukazuje jako ten silnější. Analytici dokládají, že se jedná o výborně organizovanou síť s funkčním velením, přímou podporou některých vlád a více méně neomezenými finančními zdroji.

Gatestone Institute: Stručná historie Antify

25. 6. 2020

Za těch přibližně 20 let, co podnikám, se stalo poprvé, že by vláda lidem něco usnadnila. Jen to mělo být už před pěti let. Ale lepší pozdě než nikdy. Konec vedení účetnictví! Žádné papírování Žádné EET!

Teď hlavně, aby to prošlo bez “vylepšovátek” a aby úřednictvo nevtělilo nějakou zradu do prováděcích předpisů.

Novinky.cz: Superdaň Schillerové jde na vládu

25. 6. 2020

Jestliže genderoví a klimatičtí aktivisté v Německu sestavují seznamy “osob určených k likvidaci”, nevěřte, že v ČR se to neděje. Ale extrémista jste vy, pokud se vám to nelíbí.

25. 6. 2020

Jak zoufalý musí být člověk, který oslovuje i Hampla.

Pro méně znalé. HR znamená “lidské zdroje”, CSR znamená “společenská odpovědnost”. A úplně je nejlepší ta “práce, která má hlubší smysl.”

Ale vážněji. Mrzí mě, že neexistují programy, které by takovému člověku umožnily přeškolit se třeba na zedníka a reálně se dostat na pracovní trh.

24. 6. 2020

Ke kauze Walderode. Přetřásá se, jak moc či málo se starý hrabě zapletl s nacisty. Ale problém je přece ještě jinde. V křiklavé nespravedlnosti samotného základu.

České země jsou zchudlé. Ne proto, že by lidé málo pracovali, ale proto, že si zahraniční „investoři“ berou tak tolik prostředků, že už nezbývá na zajištění běžného chodu země. A v téhle situaci padne rozhodnutí, že se vezme majetek za několik miliard (který bude samozřejmě chybět), že ten majetek bude darován někomu, jehož jedinou zásluhou je, že jakýsi prapředek se vlichotil do přízně dávno svrženého cizího panovníka. Je to nespravedlivé, je to hloupé, je to ekonomicky iracionální.

Pokud to současné zákony umožňují, tak je to jenom doklad o tom, že ty zákony jsou špatné.

Po roce 89 nás havlisté obelstili s tím, že když budou majetkové državy darovány šlechtickým rodům, tak je ty rody údajně zvelebí, a že to údajně prospěje všem. Však ano, zvelebili. Ale nepřinesli ani korunu. Všechno to odpracovali místní lidé. Šlechtické rody ty všechny rekonstrukce zaplatily buď z výnosů panství (tedy z toho, co jim daroval stát) nebo z dotací (tedy zase z toho, co jim daroval stát). Přesněji, darovali jim to čeští daňoví poplatníci.

Opravdu bohatství vzniká z práce? Není to spíš tak, že doufáme, že jednou bude z práce vznikat? Pak ale bude jednou z nutných podmínek vyvlastnění šlechtických majetků.

24. 6. 2020

Miliony lidí konečně vědí, jaké odměny dostává ředitel Dvořák. Konečně je to předmětem veřejné diskuze. Bravo, Hana Lipovská!

24. 6. 2020

Z aktuálního prohlášení akce D.O.S.T., pod kterým jsem také podepsán:

„Fond obnovy“ a projekt „EU nové generace“ zavádějí společné dluhy a unijní daně. Evropská unie se v případě uskutečnění této vize stane plnokrevným státem a její členské státy pouhými regionálními útvary. Význam voleb do národních parlamentů klesne na úroveň voleb do krajských zastupitelstev a politická svrchovanost České republiky se stane minulostí.

Je alarmující, že se o takto závažné věci nevede důkladná veřejná diskuse. Proto mnoho občanů naší republiky ani neví, co všechno je ve hře.

Dost: Dost bylo Bruselu!

23. 6. 2020

“Regulace, byť zdánlivě dobře míněná, by mohla české zemědělství a potravinářství vrátit před rok 1989,” varuje údajně respektovaný ekonom. To jsem tedy celý vystrašený.

Kdyby to psal někdo jiný než respektovaný ekonom, tak by si uvědomil, že když téměř čtvrtinu ceny potravin tvoří zisky nadnárodních obchodních skupin, mohli bychom si dovolit radikální snížení produktivity, aniž by to mělo za následek zdražení. A taky by si uvědomil, že tlačit zemědělce do přehnané efektivity je šílenství, protože to má za následek devastaci krajiny.

Seznam.cz: Chcete jen české potraviny? Zde je cena, kterou byste museli zaplatit

23. 6. 2020

Takže skutečná demokracie prý vůbec není o penězích a dotacích, nýbrž o ideálech, ale kdyby pan ředitel nedostal k platu 1,6 milionu, ale třeba jen 1,2 milionu, žádná pořádná demokracie by to nebyla.

Tak alou do práce, lúzo! Vydělávat na různé Dvořáky a další mocipány.

23. 6. 2020

Jedním z důsledků války gangů v Dijonu je to, že džihádisté získavají reálné bojové zkušenosti z prostředí francouzských měst. Takové zkušenosti nemají ani francouzské ozbrojené síly, o běžných Francouzích nemluvě. To je náskok, který se může ukázat jak rozhodující pro ovládnutí země.

23. 6. 2020

“Jsme společnost vzestupu buranů,” tvrdí kolaborant Moravec.

Přiznávám, že cítím určitou hrdost. Ano, jsme. A bude to ještě horší! Moravcové, těšte se!

23. 6. 2020

Jarda Foldyna: Hlavní město České republiky je Praha, ne Brusel.

K tomu už není zapotřebí nic dodávat.

Rozhovor na Parlamentních listech

22. 6. 2020

Firmy budou propouštět, lidé se budou bát o práci, a nejohroženější jsou… nikoliv fyzicky pracující lidé s minimální kvalifikací (tedy většinou Zemanovi voliči), ale nižší korporátní manažeři. Tedy ta vrstva, o kterou se opírají Piráti, která se pokládá za „vzdělanou kosmopolitní elitu“, která doufá, že jí bude patřit svět a která je naučená pohrdat „pracující chátrou.“ Tak to teď uvidíte, vy vznešení eurolidé. Korporace vás kopnou do zadnice a každému bude jedno, jak dlouho a hluboko jste se ponižovali. Zkusíte se dostat do neziskovek, ale zjistíte, že už je obsazeno. A na rozdíl od řemeslných venkovanů, vy máte obrovské hypotéky a nejste zvyklí na skromný život. Tak si teď užívejte výhod globalizovaného světa. Mohli jste mít jistou a pohodovou práci v zaprděné národní ekonomice, ale to pro vás není dost dobré, že.

Je tomu něco přes půl roku, co jsem napsal, že právě tahle sociální vrstva se drží ideologie, která je v rozporu s jejími bytostnými zájmy, a že to je dlouhodobě neudržitelné. Teď můžeme čekat radikalizaci, ale možná také rozpad sociální vrstvy a dalekosáhlé změny.

Aktuálně.cz: Chystá se velké propouštění, v Praze se práce bude hledat těžko.

22. 6. 2020

Jsem ochoten věřit mnoha věcem, ale že by slečně Schreiberové, ředitelce Multikulturního centra Praha někdo vyhrožoval znásilněním, to je za hranou možné reality. A že by se to dělo masově – to už je čistá fantazie.

21. 6. 2020

Z dnešní promluvy na Staroměstském náměstí:

Jestliže dnes jsou události 17. století prezentovány jako náboženská válka, je férové připomenout, že se našli i katolíci, kteří se postavili proti obludnému totalitnímu projektu, ve kterém se Habsburkové pokusili přeměnit Evropu v jednu obrovskou věznici. A je také důležité připomenout, že oběť, kterou přinesl český národ jako celek a která téměř znamenala jeho zničení, že tato oběť pomohla Evropanům odrazit habsburskou agresi, a udržet podstatnou část Evropy jako svobodné země otevřené dalšímu vývoji.

Je dobré připomenout, že Habsburkové byli ve 30leté válce poraženi. Že konečná dohoda, podle níž jsou náboženské poměry vnitřní záležitostí každého státu, jakkoliv tragická pro české země, znamenala úplné odmítnutí jejich totalitního projektu, ve kterém měl jeden panovnický rod plně kontrolovat celý křesťanský svět, měl mít neomezenou moc nad soukromím každého člověka, a ve kterém nemělo být nejmenšího místa pro lidskou svobodu.

Pro nás to má dnes zvláštní význam, protože to, za co naši hrdinové umírali, je znovu v sázce.

21. 6. 2020

V recenzi knihy Mariana Kechlibara Krvavé levandule zpochybňuji jeho tezi, že v případě džihádistického povstání by evropská byla schopna vést občanskou válku. Tvrdím, že pravděpodobnější je kapitulace bez boje.

“Optimistická” verze totiž předpokládá, že:
– armádě vydrží bojeschopnost. Nebude paralyzována muslimy uvnitř jednotek ani školeními politické korektnosti.
– vedení země a armádní vedení budou mít odvahu nasadit armádu, včetně těžkých zbraní, do boje proti džihádistům a na obranu vlastního (tedy převážně bílého) obyvatelstva.
– nestane se, že by tisk, intelektuálové, univerzity a všichni ostatní okamžitě vystartovali na obranu džihádu. Že by zabránili nasadit armádu, podryli morálku a možná i prosadili odvolání politiků ochotných bojovat.

Jak je takový scénář pravděpodobný?

Petr Hampl: Příliš optimistický Marian a krvavé levandule

20. 6. 2020

Bravo, Slušní lidé!

20. 6. 2020

Jestli letošní červen je nebo není deštivý, to nijak nevypovídá o schopnosti krajiny udržet vodu. A pokud česká krajina ztratila schopnost vodu udržet, jsme v průšvihu. Bez ohledu na to, kolik srážek letos v létě spadne.

Nezastávám v té oblasti žádný názor. K tomu bych musel strávit minimálně několik týdnů poměrně intenzivním studiem a nechci tomu ten čas dávat. Všímám si ale, kolik je lidí (včetně vrcholných politiků), kteří si názor na takhle složitou záležitost udělali během několika minut. A už mají za co bojovat.

Někteří by úplně všechno zregulovali a zakázali, další by se chtěli přestat sprchovat, další jsou přesvědčeni, že trh si snadno poradí se stavem krajiny, další by zase chtěli budovat monstrózní vodní díla… a prostor pro racionální diskuzi je minimální – v podstatě jen v úzkém kruhu fandů. Obávám se, že se tím radikálně zvyšuje riziko, že bude prosazeno nesmyslné řešení, které jen zhorší situaci.

Připomínám, že není občanskou povinností mít na všechno názor. Ale měli bychom být schopni postavit různé (protichůdné) názory proti sobě, porovnávat je a vznášet šťouravé otázky.

20. 6. 2020

Vypadá to, že hlavním proviněním našich předků je, že nezotročovali černé lidi z Afriky. Naopak. Sami jsme byli kolonií vysávanou více než kterékoliv africké území. A dokonce byli za našeho území odvlékáni lidé do otroctví. V důsledku tohoto selhání teď nemohou mladí čeští aktivisté pracovat na “odstraňování viny” a brát si další granty.

Tento problém ale naštěstí překonala “historička” a proděkanka pražské filosofické fakulty Markéta Křížová. Její pojetí vypadá takto: Indie i Jižní Afrika byly anglické kolonie. Indie tedy byla součástí britského imperia a Indové se tak podíleli na kolonizaci a vykořisťování Jižní Afriky. Jihoafričané také byli součástí britského imperia a proto se podíleli na kolonizaci a vykořisťování Indie. To znamená, že každému (i bývalému otrokovi) můžete napálit vinu za otrokářství. Není to dokonalé? Paní Křížová je geniální. Je vidět, že není proděkankou náhodou.

Tedy, ona to aplikuje pouze na obyvatele českých zemí, ale to je detail.

Jen někteří xenofobové a škarohlídi budou říkat, že práce historika by měla spočívat v něčem jiném.

19. 6. 2020

Sami filosofové neomarxismu tvrdí, že své myšlenky vyvozují z Karla Marxe. Pro úplnost je však třeba dodat, že uvádějí i další zdroj – myšlenky Zikmunda Freuda. Přitom Freud i Marx byli – měřeno dnešními měřítky – rasisté, sexisté, xenofobové, odpůrci práv sexuálních menšin atd. Nicméně pozdější myslitelé dokázali v dílech obou mužů najít prvky, které – když jsou správně rozvinuty – vedou k tomu, co prosazují dnešní Antifa, BLM a podobné fanatické bojůvky.

Důležitější ale je, že postupem let tento neomarxismus získal takovou podobu, že je velmi dobře slučitelný s požadavky na neustálé zvyšování korporátních zisků a likvidaci všech demokratických institucí. A že se stal faktickou oficiální ideologií velkých redakcí, velkých peněz a velkých byrokratických aparátů.

Ale mezi námi, ono je to vlastně jedno. Dnešní aktivisté, teroristé, korporátní kapitáni ani solidní politici nečtou ani Marxe, ani Lenina, ani Adorna. A až přejdou z neomarxismu na islám (což asi nebude dlouho trvat), nebudou číst ani hadísy.

Otázka týdne: Jaký je vztah mezi marxismem, neomarxismem a marxismem – leninismem?

18. 6. 2020

Máme tu pokus o revoluci, na záběrech vidíme hořící města, a nabízí se logická otázka. Kdo je dnešním Leninem? Kde je nový Stalin? Kde je Trocký? Měli bychom přece vidět vůdce, kteří přinášejí nové ideály a pronášejí plamenné projevy strhávající masy.

Vidíme pokus o změnu politického režimu, který je absolutně bez osobností. Davovost dotažená k dokonalosti. A netýká se to jen těch, kdo rozbíjejí výlohy a odnášejí si televizory. U nich je anonymita pochopitelná. Jenže ta stejná davovost se projevuje i v redakcích, korporacích, univerzitách a politických stranách. Dozvídáme se, kdo byl vyhozen z New York Times, protože otiskl nesprávný komentář. Ale neznáme žádné výrazné jméno, které je za tím vyhazovem. Prý to byl „tlak zaměstnanců“. Tedy dav. Totéž se dozvídáme o korporaci Facebook, kde se proti Zuckenbergovi postavili „kolegové“.

Protiproud: Revoluci chybí tváře. Výpověď o stavu současných elit

17. 6. 2020

17. 6. 2020

V rozhovoru na parlamentkách se ještě vracím k povinné potravinové soběstačnosti. To znamená, že vláda nastaví takové podmínky, aby se v českých zemích jedly potraviny vypěstované českými zemědělci. Zda toho dosáhne kvótami, dovozními cly nebo jinak, to je lhostejné.

Polemizuji s názorem, že svůj trh můžeme chránit jen natolik, nakolik jsou cizí zemědělci neférově dotováni. Ale úkolem české vlády přece není vytvářet férové podmínky pro zemědělce v jiných zemích! Úkolem české vlády je podpořit české zemědělce a zajistit, že se u nás bude produkovat tolik potravin, abychom nebyli závislí na zahraničí. To je celé.

Parlamentní listy: Cizí korporace nás nechají hladovět kvůli zisku

16. 6. 2020

Kdyby to, co komunistická propaganda říkala, opravdu platilo, byl by to skvělý politický režim. Kdyby se podařilo naplnit, co říkají dnešní neomarxisté (liberální demokraté), byl by to děsivý režim, ve kterém by se nedalo žít.

16. 6. 2020

V pátek 19. června jdu s pár přáteli na pivo do řeporyjské sokolovny. Žádná politická akce, prostě popijeme a zavzpomínáme. Nelze samozřejmě vyloučit, že v tu dobu na hospodu zaútočí místní Antifa se svou obrněnou multikárou a bojovým slonem. Ale nejspíš se nestane nic. Takže kdo si chce užít pohodový páteční večer, stavte se.

16. 6. 2020

Slyšeli jste o bílých černoších nebo bílých hispáncích? To je člověk, který je barvou pleti třeba černoch, ale neopakuje ty hloupé kecy o údajné diskriminaci, bělošské vině a všechny tyhle pitomosti.

Takoví “bílí černoši” jsou předmětem větší nenávisti než běloši. Narušují totiž představy o tom, že správný příslušník menšiny si musí neustále stěžovat a vytvářet tak práci pro několik aktivistů.

Třeba Somálka Ayan Hirsi Ali je nesmírně vášnivou obhájkyní západní (bělošské civilizace). Prostě proto, že sama vyrostla v civilizaci jiné a má srovnání. Sluníčkáři jí nenávidí, protože na její argumenty nemají žádnou odpověď. Dokonce ji vyhnali z Nizozemí za “rouhání proti islámu”, což je v 21. století neuvěřitelné.

Pokud ale máte ve svém okolí sluníčkáře s trochu otevřenou myslí, určitě její knihu doporučuju. Je to působivé a nedá se to shodit s tím, že to je xenofobní, fašistické, rasistické apod.

16. 6. 2020

„My, lid Spojených států amerických…“ Těmito slovy začíná americká ústava. Ústavy všech zemí, ve kterých je možné rozumně žít, vychází ze stejného principu. Zdrojem vší moci je lid. Lid, to jsou normální lidé, co si žijí své životy, pracují, žení se, vychovávají děti, baví se, a všechno ostatní. Pekaři, prodavačky, zdravotní sestry, inženýři, údržbáři, lékaři, řidiči, učitelky… sem tam nějaký manažer či novinář – prostě normální lidé. Spojení pod jeden výraz vyjadřuje, že ty všechny lidi spojuje společná odpovědnost, společná ochota dodržovat pravidla, společná vůli bránit svou zemi a společná schopnost racionálně diskutovat.

Teď se ale dozvídáme, že „vláda lidu“ znamená, že do vašeho města přijedou profesionální aktivisté financovaní 10 největšími světovými korporacemi, obsadí ho a znemožní normálním lidem žít.

Obávám se, že režim, který to toleruje, je vzdálen skutečné demokracii ještě víc než komunistická 50. léta.

15. 6. 2020

Ze sloupku v červnovém My:

Všimli jste si třeba, jakým vývojem prošel neomarxismus? Když Adorno a Marcuse začali rozvíjet své teorie, byli ostře protipodnikatelští, antikapitalističtí a nepřátelé „trustů“. Dnešní neomarxismus si s korporacemi rozumí naprosto perfektně. Jeho exponenti sedí ve správních radách největších komerčních organizací a propagují nadřazenost korporací nad národními vládami. Každou korporátní špínu jsou ochotni hájit, je-li opatřena nálepkami jako „fair-trade“, „globální odpovědnost“ nebo „rovnost šancí.“ Zůstává útok proti rodině, národu a evropské tradici. Lidé zbaveni hodnotového zázemí jsou přece skvělými korporátními zaměstnanci a dokonalými příjemci reklamních kampaní.

O původu neomarxismu

15. 6. 2020

Rozmáhá se nám takový nešvar. Někdo se dopustí trestného činu (třeba někoho přepadne nebo něco zdemoluje), a hned od začátku vyšetřování se za něj postaví nějaké vlivné médium. Přináší s ním rozhovory (samozřejmě anonymně, aby policistům neusnadnili pátrání), přináší články obhajující jeho čin a celkově dává policistům na srozuměnou, že pokud se tomu budou věnovat příliš, rozběhne se proti nim kampaň. Vyšetřování jde logicky do ztracena.

Zatím se to týká jen politických kauz (přepadení a surové zmlácení politického odpůrce, poškození sochy), ale je jasné, že je jen otázkou času, kdy si takovou podporu budou pořizovat i běžní zločinci. Ke každé kauze je možná napsat články o tom, že si to oběť vlastně zasloužila a že pachatel je vlastně úžasný člověk. Navíc hranice mezi politickým a kriminimálním je nejasná – co třeba Zdeněk Bakala?

14. 6. 2020

Před časem jsem v tomhle videu prohlásil, že kdyby dnes žil zakladatel Skauta Robert Baden-Powell, tak by ho dnešní politicky-korektní Skauti, označovali za nacionalistu a rasistu, nejspíš by byl z hnutí vyloučen, blokovali by ho na sociálních sítích a možná by došlo na vytlučená okna. Mladí nadšenci se tehdy vztekali, že prý Baden-Powell byl vzorný multikulturalista atd. Teď strhávají jeho sochu.

14. 6. 2020

Klekači a líbači bot jsou vesměs příslušníci vyšší vrstvy, mají slušné vzdělání a pracují převážně ve velkých administrativních budovách ve městech (pokud nestudují na dobrých univerzitách).

Čemu se ti lidé učili až dosud? Co potřebovali k úspěchu ve svých organizacích? Rozhodně to nebyla odvaha. Nebyly to ani originální myšlenky. A už vůbec ne selský rozum. Spíš mocenské hry, intriky… a ochota nechat se neomezeně ponižovat. Co by člověk neudělal pro svou korporaci nebo pro svou neziskovku. Co by neudělal pro vyšší management. Co by neudělal, aby se zalíbil davu intelektuálů, manažerů a byrokratů. Neexistuje žádná hranice, kam už by osobní hrdost nedovolila klesnout.

Tady vyrůstají klekači a líbači bot. Prostě jen naplno předvádějí, v čem jsou nejlepší. Najednou je odkryté to, co zůstává jindy zahaleno obalem frází. A za nimi neochotně následuje personál, jako např. policisté.

ProtiProud: Líbání gansterských bot. Kam kráčí západní člověk?

14. 6. 2020

Ministr Havlíček jásá, že české země přitahují investory. Je vůbec schopen pochopit, že “investice” znamená, že další kus naší země bude patřit cizincům?

14. 6. 2020

Tak, jako mě nesmírně zklamalo zjištění, že podstatná část konzervativních katolíků je – přes všechny řeči o duchovnu – především fascinována politickou mocí (a globální mocí zvlášť) stejnou jako před staletími, tak mě velice potěšil Tomáš Hradil. Zachoval se jako duchovně zaměřený člověk, kterému jde o smíření.

Nejde o smíření (nebo spory) mezi katolíky a protestanty, protože tu už téměř žádní protestanti nežijí (rozhodně jich není tolik, aby bylo možné mluvit o protestantském pohledu), nýbrž o spory či smíření mezi konzervativními katolíky a volnomyšlenkářskou většinou obyvatel českých zemí.

13. 6. 2020

České aktivistky se zapojily do světového hnutí proti údajnému rasismu. Pokud vím, nikdo těm slečnám nebrání, aby Romům políbily boty nebo cokoliv jiného. Tak směle do toho! Ale nás ostatní o tom informovat nemusíte.

12. 6. 2020

Z rozhovoru na Slobodnom Vysielači:

Co se týče Georga Sorose, je znám jeho podrobný životopis a poskytl i některé novinové rozhovory, které byly poměrně osobní, a které daly trochu nahlédnout do jeho myšlení. Je zřejmé, že je to psychopat. Je to člověk, který se raduje z lidského utrpení, ze zničených zemí. To ho baví. Byl takový po celý život a ve stáří se to ještě prohloubilo. A je to spojeno s vysokou inteligencí a s tím, že on skutečně je, na rozdíl od mladších multikulturalistů, výraznou osobností. Génius zla, mohli bychom říct. Kdyby se jeho životní příběh odvíjel trochu jinak, možná by z něj byl úspěšný sériový vrah. Ostatně, je otázka, co o něm ještě nevíme. Pro něj to už dnes není otázka peněz. On opravdu chce zničit celou západní civilizaci.

12. 6. 2020

Zkuste se na to podívat z druhé strany. Jste mladý Američan, momentálně žijete v Praze, ale počítáte, že se časem vrátíte do USA. Budete chtít slušné místo, nejspíš nějakou manažersko-úřednickou pozici v korporaci. V Americe jsou samozřejmě i jiné příležitosti (třeba na farmách nebo v místních výrobních podnicích), ale ti, co se o ně budou ucházet, ti dnes nejspíš nejsou v Praze.

V každém případě vás dříve či později čeká pohovor. K němu patří i to, že si vás personální trochu proklepne, jestli náhodou nejste rasista. A co to? Když všichni demonstrovali proti rasismu, vy na žádném obrázku nejste. Na vašem profilu na sociální síti není ani zmínka. To je trochu podezřelé. A uchazečů je tolik.

Otázka týdne: Jaký smysl má demonstrovat v Praze proti americké policii?

12. 6. 2020

Platí Američané za uskladnění soch stejně jako Praha 6? K nám na zahradu by se jich pár desítek vešlo.

12. 6. 2020

11. 6. 2020

Premiér s hrdostí oznamuje, že přebíráme velení mise v Mali. Klíčová informace ale chybí: Jak to souvisí se zájmy občanů ČR.

11. 6. 2020

Daniela Kovářová včera vydala novou knihu. Je to sice detektivka, ale o citech, vztazích a takových těch věcech, co se o ně zajímají holky.

11. 6. 2020

Sociálními sítěmi teď letí video, kde dva (snad černoši) kopou do ležící dívky a dupou po ni. Opatrně s tím! To video je minimálně velmi podezřelé.

a) značka automobilu je rozostřená
b) nelze identifikovat místo
c) nelze identifkovat nikoho z účastníků. Je docela možné, že ta “dívka” je ve skutečnosti hubený kluk
d) je otázka, odkud to bylo točeno. Že by na ulici stál někdo, kdo nebyl součástí té skupiny? Proč tedy nepřivolal pomoc?

Zkrátka, má to rysy těch falešných videí, které vyrábějí neomarxisté, aby pak mohli tvrdit, že žádné násilí neprobíhá a všechno je podvod.

10. 6. 2020

Z třetího dílu Hovorů z Dobřichovic:

Úpadek matematických schopností je příznakem toho, že je ničeno něco, co je cennější než lithium a než majetek privatizovaný v 90. letech – schopnosti místních lidí…. V téhle zemi se vyráběly v zásadě všechny technické produkty od televizí přes automobily, motorky, traktory, lokomotivy, textilní stroje, zařízení cukrovarů a cokoliv si vymyslíš. U každého z těch produktů tu byl celý výrobní řetězec od konstrukce přes testování a výrobu až po finální kompletaci. Všechno tu bylo vyráběno tak, že to nebyly sexy produkty, ale mělo to velmi slušnou technickou úroveň. To svědčí o tom, že tu byly desetitisíce vynikajících inženýrů a jiných techniků… což zase svědčí o vynikající úrovni výuky matematiky a přírodních věd…. To, v čem jsme byli unikátní, to je fuč.

10. 6. 2020

Zatímco lepšolidé žijí křivdami, které se domněle měly stát někdy před staletími (a z nich většina ve skutečnosti nikdy neproběhla), dějí se křivdy před našimi očima. A nikdy s tím nechce nic dělat, protože už jenom zmínka by byla politicky nekorektní.

O české holce, která měla tu smůlu, že na ni vypustili nadrženého muslimského migranta (a nadlidem se přece nesmí odpírat uspokojení ani nesmějí být trestáni podle zákonů ĆR), o té už bylo napsáno dost. Ale víte třeba o tom, že jsou ze vzdělávacího systému vyřazovány tisíce chytrých talentovaných kluků, kteří se provinili jenom tím, že mají klukovskou povahu? Většinou se jedná o kluky z dělnických a řemeslnických rodin.

Na ty se rovnost pohlaví nevztahuje. Kvůli nim se nevytvářejí vládní výbory ani další sekce na ministerstvu práce.

Andrea Svobodová: Jak se z bystrých kluků stávají skladníci nebo spíš nezaměstnaní

9. 6. 2020

Z deklarace sdružení bílých heterosexuálních mužů (právě v těchto dnech tak aktuálního):

Ve skutečnosti vybudovali bílí mužové nejlepší civilizaci v dějinách – svobodnou, relativně blahobytnou a bezpečnou. Její kritici mohou vykřikovat své nestoudné bláboly jen proto, že využívají všech jejích výdobytků. Není správné zastírat stinné stránky, ale masivním lžím musíme čelit, zvláště, když jsou šířeny masmédii a vzdělávacím systémem – o rekonkvistě, křížových výpravách a kolonialismu, abychom se dotkli toho nejčastějšího.

Deklarace Sdružení bílých heterosexuálních mužů

8. 6. 2020

Je nejvyšší čas litovat historické viny lidského druhu vůči žabákům. Víte, kolik stehýnek bylo v historii snědeno? Víte, jak strašné to bylo?

Pokloňte se Pepemu, litujte svých ničemných genů a na znamení poddanosti si nechte našít jeho znamení na oblečení. Sice to bude úplně k ničemu, ale třeba se budete cítit stejně ušlechtile jako ty blbky, co líbají boty gansterům.

8. 6. 2020

Myslím si, že pan docent Ivo Budil nemá ve sluníčkové Praze šanci (leda by začal nosit placku s Grétou), ale budu ho podporovat, seč to jen půjde. Je to moudrý muž, přesně takoví by měli v senátu být.

Ivo Budil: Vážení přátelé, kandiduji do Senátu Parlamentu České republiky za senátní obvod číslo 27, Praha 1, za hnutí Trikolóra. Proč jsem se po třiceti letech působení v akademické sféře, na Univerzitě Karlově, Západočeské univerzitě a na Metropolitní univerzitě rozhodl vstoupit do politického života? Před téměř padesáti lety jsem považoval s určitou dětskou naivitou za velké privilegium, že jsem se narodil a vyrůstal v Československu. Nebyla to pro mě země neúspěchu, úpadku či zaostalosti, ale právě naopak, Československo bylo v mé představivosti stát, který v průmyslové, technologické a kulturní oblasti dokázal uspokojit ty nejvyšší aspirace lidstva. V té době jsem navštěvoval svého tatínka ve stavebninách v Braníku, kde pracoval jako skladník poté, kdy byl po roce 1968 vyhozen z Československého rozhlasu. Navzdory tomuto traumatu bylo pro mě Československo ideálem, jehož ztělesněním byl například Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund, kteří svojí cestou tatraplánem kolem světa demonstrovali vysokou úroveň československého průmyslu. Navažme na „československý sen“! Obnovme respekt České republiky! Buďme odpovědí Evropy na asijskou výzvu! Jsem demokrat, který bude do posledního dechu sloužit občanům svého okrsku, a vizionář, který pokládá Českou republiku za vyvolenou zemi obnovy západní civilizace. Udělám vše proto, aby všichni, kteří o mně pochybovali, později litovali svého shovívavého úsměšku, a ti, kteří ve mně věřili, cítili pocit zadostiučinění. Podpořte mě! Jsem zde pro vás, abych splnil to, co pokládáme nyní za takřka nemožné!

8. 6. 2020

Když potkám bělocha, co se vzdal bílých privilegií, můžu mu nařídit, aby mi vyčistil boty?

8. 6. 2020

Ještě jedna poznámka k poznámkám Ivana Davida. V komentáři k “evropskému záchrannému balíčku” (který vůbec není záchranný) připomněl, že existují dva základní pohledy na peníze.

Podle prvního z nich jde o to, aby lidé mohli snadno žít, pracovat, podnikat, vyrábět, nakupovat, poskytovat si služby atd. To, čemu říkáme peníze, jsou vlastně jenom taková číslíčka, která to usnadňují. Samy o sobě nemají žádnou hodnotu. Tak to viděl i např. Mojmír Hampl, když byl ještě viceguvernérem ČNB.

Podle druhého pohledu představují peníze základní hodnotu, která musí být chráněna bez ohledu na dopady na lidské životy. To je náhled většiny liberálních ekonomů (mimo jiné proto, že jsou zvyklí zastupovat investory, nikoliv normální lidi).

Mnoho z nás je v tom rozpolceno. Chceme normálně pracovat a žít, jenže zároveň máme nějaké úspory a chceme ty úspory chránit. Tak jako v jiných ekonomických otázkách, neexistuje žádné úplně dobré řešení – musíme najít nějaký rozumný kompromis. Ale řeči o tom, že inflace je krádež apod. – ty nepatří do rozumné diskuze.

7. 6. 2020

Návrh směřující k postupné obnově české potravinové soběstačnosti neprošel. Vlastně se to dalo čekat. Zisky nadnárodních společností mají vyšší prioritu, než jestli budou mít obyvatelé ČR co jíst. I pro většinu poslanců. To jsme všichni věděli.

Pan doktor David asi ale všimnul dalšího zajímavého aspektu. A sice rozdělení “na ty, kteří se snaží o změnu ve prospěch konkrétních lidí a nositeli fanatického přesvědčení, jak má fungovat ideální společnost.” Narážíme na to už delší dobu znovu a znovu. Že zastánci volného trhu převzali úlohu dřívějších nejfanatičtějších komunistů v tom smyslu, že jdou za svou utopickou představou (která nikdy neexistovala a nikdy existovat nebude) klidně i přes mrtvoly.

Je to další potvrzení toho, o čem píše profesor Keller. V tichosti se zformovala aliance radikálních neomarxistů a zastánců volného trhu. Logickou odpovědí by mohla být aliance vlastenců a ekonomických socialistů. Ale já s tím spokojený nejsem. Potřebujeme ještě úplně jiné řešení.

7. 6. 2020

Novináři začali být nahrazováni roboty. A já neskrývám určitou zlomyslnou radost.

Ono se to totiž dotkne různých novinářů v různé míře. Takové ty mladé eurosvazáky a bojovníky proti diskriminaci, ta nahradíte poměrně jednoduchým algoritmem. Nahrnete tam pár klíčových slov (Zeman, Rusko, Hampl, migrace, komunismus, špion, Putin atd.) a počítač vám sestaví text, který nerozpoznáte o výplodů “hvězd politické korektnosti” typu Jandourek, Kundra, Hovorková, Heroldová, Daniel Zeman atd. Nikdo z nich v životě nepřišel s jedinou originální myšlenkou a jejich texty jsou vzájemně zaměnitelné. Nápad jejich práci automatizovat je tedy docela logický. Navíc z počítače vám text vyjede po pár vteřinách.

Zkuste ale nahradit třeba články Benjamina Kurase nebo komentáře Jana Kellera nebo úvahy Waltera Krafta.

Ta zpráva totiž není jenom o vývoji technologií. Je také o tom, že se redakce postupně plní lidmi, pro které novinařina není solidní řemeslo podložené znalostmi, ale tupá propaganda, prováděná naprosto mechanicky. Ti lidé by se nemohli uplatnit ani třeba v reklamní agentuře, protože vymýšlení sloganů přesahuje jejich schopnosti. A protože neomarxismus jde vždy ruku v ruce s požadavky na zvyšování zisku, je jejich nahrazení umělou inteligencí naprosto logický. I ta nejslabší umělá inteligence je lepší než nulová inteligence vymytého mozku pražského intelektuála.

Echo24: Desítky novinářů nahradí roboti

6. 6. 2020

Tohle video Franty Kubáska si nenechte ujít. Bere video Kovyho (to je taková politiky korektní bytost neurčitého pohlaví a orientace, kterou Google Corporation vybrala jako vzor pro české mladé lidi. Kovy mechanicky odříkává slogany americké Demokratické strany, Franta bere jeho tvrzení větu po větě, porovnává s fakty a udělá z něj úplného debila.

Však se taky můžete spolehnout, že Youtube zafunguje správně, a příliš mnoha lidem Frantu Kubáska neukáže. Nicméně ještě je tu sdílení.

6. 6. 2020

Na Sputniku:

Spíše než válku očekávám kolaps západních společností. Do budoucnosti nevidíme. Nicméně se mi zdá, že západní státy jsou pohlceny vlastní sebedestrukcí. V tomto stavu asi nebudou schopné vést velkou válku… Jaký výkon můžete očekávat od vojáků, kteří klečí na ulici a omlouvají se za to, že mají bílou bavu pleti.

Hampl: Vracíme se do 30. let. Co bude dál?

6. 6. 2020

Armáda ČR utrácí dalších šest miliard za kanóny, které podle své vlastní doktríny nebude na území vlastní země potřebovat. Nebudou použitelné ani v případě, že bychom se rozhodli poskytnout podporu Řecku.

6. 6. 2020

“Bojovníci proti rasismu” zdemolovali synagogu a židovské krámky. Přesně jako ve 30. letech.

Oficiální představitelé židovských organizací jim vyslovují podporu, a protestují proti tomu, že “u policie pracuje příliš mnoho bělochů.”

Znovu to potvrzuje, co se snažím vyjádřit už dlouho. Izraelci a Źidé spojení s bezpečnostními složkami jsou úplně jiní lidé (i povahově) než židovská komunita kolem bank a korporátních managementů.

How racist “victim culture” tears up Jewish moral norms

5. 6. 2020

USA je pokryto sítí poboček Antifa, BLM a podobných polovojenských fašistických skupin. K financování mohutně přispěl Georg Soros, ale zapojila se i státní správy, velké univerzity a v podstatě všechny korporace. V Chicagu a dalších městech fungovaly „antifašistické tělocvičny“, kde probíhal výcvik účastníků nepokojů. Rvát se, ničit, zastrašovat, zabíjet – takovým věcem se učili.

Nikdy ale nevznikla jednotná organizace s centrálním řízením, nýbrž stovky drobných buněk, které jsou spojenecké a konkurenční najednou. Když něco takového jednou vznikne, stačí nepatrný podnět, a země hoří. A jakmile zdivočelé psy vypustíte, je extrémně obtížné je zase dostat na vodítko. Je poměrně pravděpodobné, že Amerika vstoupila do období, kdy drancování bude součástí každodenního života. Američané si na to zvyknou stejně, jako si Švédové zvykli na každodenní pumové atentáty.

Otázka týdne: Kdo připravil drancování amerických měst

5. 6. 2020

Ví se už, jaký názor má Gréta na zabití toho feťáka z Minneapolis?

5. 6. 2020

Jaroslavu Duškovi vymazali video ze sociálních platforem, a podle reakcí to vypadá, že snad šlo u událost roku. Velký guru ztrácí nervy. Něco neslýchaného!

Je dobré připomenout, že už víc než pět let je tomu tak, že každý den jsou mazány tisíce příspěvků, které jsou mnohem méně kontroverzní než to, co říká pan Dušek. Že Centrum hybridních hrozeb ministerstva vnitra vede seznamy nepohodlných osob. Že tisíce lidí dostávají dlouhé zákazy (i několikaměsíční), což pro ně často znamená nemožnost udržovat společenské vztahy, komunikovat s rodinou nebo jim to i brání vykonávat jejich práci. A že některé zajímavé osobnosti byly dokonce doživotně vymazány.

Pan Dušek se o to celou dobu okázale nezajímal. Blokování jsou přece ti odporní čecháčkové z nižších vrstev. Tak ať si je zakazují. Jeho se to týkat nemůže, on patří k honoraci. A teď to postihlo i jeho.

Bude zajímavé sledovat další vývoj. Změní se Jaroslav Dušek? Začne se dívat jinak? Udělá něco pro ty, kdo jsou opravdu perzekuovaní? Můj odhad je, že ne. Teď se zviditelnil, vydělá na tom ještě víc (o nic jiného v jeho duchovních aktivitách nikdy nešlo) a příště bude opatrnější.

5. 6. 2020

Arabové a Turci zabili více než 60 milionů bílých Evropanů a miliony dalších odvlekli do otroctví. Budou teď před námi poklekat?

4. 6. 2020

Původně jsem byl proti obnově staroměstského mariánského sloupu, ale dnes to vítám. Nechť zůstane na památku toho, že se tu našli lidé schopní oslavovat brutální vyvraždění české elity – “krvavou podívanou, při které přihlížející omdlévali. A že tomu dokonce bylo tak, že se ti lidé dokázali navzájem ujistit, že jsou morálnější než ostatní.

Radovat se ze zabíjení a mučení nevinných lidí je odporné, nechutné a amorální. Je lhostejné, zda obhajoba sloupu zaznívá z úst kardinála nebo bezdomovce. A jaké jsou jiné činy toho člověka. Pořád to zůstává odporným amorálním činem. Tím pokládám záležitost za uzavřenou.

MF Dnes: Praha má opět mariánský sloup

4. 6. 2020

Česká republika je státem, kde migrant, který znásilní Češku, dostane srovavnatelný trest, jaký by dostala ta Češka, kdyby ho kritizovala na facebooku. Profesionální feministky s tím souhlasí.

4. 6. 2020

Za brutální znásilnění, za jaké by místní člověk šel po právu na deset let, dostal migrant dva roky. Z toho mu polovinu odpustí za dobré chování, a většinu už má odsezenou během vazby. Do podzima bude propuštěn, a nejspíš ani nebude deportován. Do konce roku se tedy může dočkat obohacení další “xenofobka”.

Přitom šlo o čin snad se všemi přitěžujícími okolnostmi, jaké mohou existovat. Jednoznačně úmyslně provedený, bez jakékoliv lítosti.

Bude ještě někdo obhajovat tezi, že tu pro muslimské migranty platí stejné zákony jako pro místní lidi? Dokážete si představit jasnější pozvánku pro brutální psychopaty z celého světa?

Novinky: Za znásilnění dívky na Litoměřicku dostal Afričan dva roky

4. 6. 2020

Černý znásilňovač od Lukavce vyvázl s čistě symbolickým trestem. Kdybychom byli jako liberální demokraté, měli bychom teď zapálit kanceláře nadnárodních firem, pobočky neziskovek a zastoupení EU. Naštěstí takoví nejsme. Jsme jen patrioti a xenofobové, tedy slušní nenásilní lidé.

4. 6. 2020

Dokážete si představit, že by třeba Rusko přišlo s tím, že firmy s ruskými vlastníky u nás nebudou platit daně? A že by vyhrožovalo, že jinak proti nám zahájí trestní akci?

Tak přesně to dělají Spojené státy americké. K tomu, aby americká vláda zahájila řízení, stačilo i jen naznačení úmyslu zdanit korporace Google a Facebook. Přitom známe Babiše a jeho proslulou odvahu, takže víme, že z toho beztak nic nebude. Ale i tak jsme si dovolili hodně.

Přitom je to tak, že my jsem vysáváni a Američané tudíž potřebují nás. Ne naopak. Co kdybychom přestali kupovat nesmyslně předražené americké zbraně? Co kdyby místo produktů Microsoftu začala česká vláda preferovat české firmy (dokážou naprogramovat totéž za zlomek ceny)? Co kdyby jasně řekla, že fakticky zbankrotovaný Westinghouse nedostane zakázku na dostavbu Temelína? Kdo by na tom prodělal víc?

Stále jasně se rýsuje, že USA jsou zkrachovalý stát, který není schopen vyřešit naprosto žádný sociální, ekonomický a bezpečnostní problém. Jejich podniky ztratily schopnost vyrábět v rozumné kvalitě, jejich věda je závislá na kradení mozků z celého světa, a dokonce už ani nejsou schopni zajistit svým obyvatelům základní obranu před plenící lůzou. Zbývá jediné – obrovská vojenská moc a schopnost přepadat a vykrádat země celého světa. Pěkný „spojenec“!

Lidovky.cz: USA začnou vyšetřovat Česko kvůli dani pro Facebook či Google. Hrozí odveta

3. 6. 2020

Dnes v poslanecké sněmovně s Monikou Jarošovou. Milé i pracovní setkání zároveň.

3. 6. 2020

Nenechte se zmást propagandou o tom, že v USA se bouří chudí nebo dokonce, že jde o rasovou záležitost. Pokus o barevnou revoluci vyvolali, organizují, financují a podporují lidé z nejbohatší vrstvy (horní 1-3%), téměř výhradně běloši, absolventi elitních univerzit žijící v izolovaných luxusních čtvrtích.

Pár z nich se účastní i osobně (sem tam nějaká filmová hvězda, děti významných politiků, prominentní právníci apod.), ale o to až tolik nejde. Zajímavější je třeba to, že velké univerzity poskytují drancujícím bezplatný právní servis. Ano, jsou to ty univerzity, které patří mezi největší investory v zemi, mají na účtech miliony dolarů, a přitom nemilosrdně propouštějí pokaždé, když jim hrozí nepatrný pokles zisku. Stejně zajímavé je, že drancování podporují všechna velká média – ano, ta média, která propagují politiku směřující k dalšímu snižování dělnických mezd. A samozřejmě to podporují i politici navázaní na velké banky.

Že v ulicích vidíme především zfetované zločince z řad rasových menšin? No a co! Saudský král také nevykonává bombové atentáty osobně. A mezi dělníky ve výkopu nenajdete majitele stavební firmy.

Cíl každé barevné revoluce je stejný. Zničit zbytky demokracie, zastrašit lidi, zostřit vládu korporací a bank, vytvořit podmínky pro naprosté vydrancování země. O nic jiného nejde ani v Americe.

NY Post: Accused Molotov cocktail hurler is Ivy League-educated lawyer, community board member

Kdyby to byla skutečná lidová revolta, už by byli účastníci dávno postříleni.

2. 6. 2020

Až začne pražská kavárna “protestovat” na podporu toho zfetovaného kriminálníka, co zemřel při zatýkání, tak doufám, že začnou v Řeporyjích.

2. 6. 2020

Americký pokus o barevnou revoluci propukl. Tamní města hoří a jsou rabována, prezident musel opustit Bílý dům, ale pro nás jsou důležité jiné otázky.

Nepůjdou milionchvilkaři stejnou cestou? Dnes nedokážeme odhadnout, k čemu je z centrály Open Society povzbudí, ale dokážeme odhadnout, co by následovalo.

  • vypalování českých a moravských měst by mělo masivní propagandistickou podporu České televize, Seznamu a všech titulů Bakalova nakladatelství Economia.
  • agresoři by se cítili povzbuzeni, a rozhodně by neměli důvod končit.
  • policejní velitelé by se zdráhali vydávat povely k zásahům. Báli by se, že budou osobně vláčeni tiskem, neziskovky na ně budou podávat žaloby a jejich nadřízení je nepodrží.
  • jen málokterý soudce by měl odvahu vynášet spravedlivé rozsudky, trestat útočníky a chránit oběti.
  • Ústavní soud by byl pevně sorosovský.
  • tzv. demokratická opozice by stále plně na straně útočníků.
  • a to nejhorší nakonec. Ministrem vnitra je Hamáček!

Zkrátka, nemůžeme počítat, že by současný stát takovou situaci zvládnul. Pokud váháte, zda se zapojit do nějaké domobrany nebo Civilní stráže (kterou připravují lidé kolem Davida Bohbota), tohle je možná pádný argument.

Naše města ještě nehoří jenom proto, že u Sorosů mají momentálně na práci něco důležitějšího.

1. 6. 2020

Prosím své čtenáře a příznivce, aby v nadcházejí doplňující senátní volbě v Teplicích podpořili Bohumila Ježka.

Víte, že nevybírám kandidáty podle stranické příslušnosti (i když jsou mi některé strany bližší než jiné). Ale tady jde především o to, že bych v senátu rád viděl někoho, kdo není navázán na žádnou z místních mafií spojených s muslimskou komunitou. A takový kandidát se hledá těžko.

Navíc jeden z konkurentů založil svou kampaň na falešné zprávě, že došlo k jakému spojení vlastenců (včetně SPD) a že právě on je spojením toho vlasteneckého. Shodou okolností je to kandidát známý výrokem, že je mu jedno, co všechno bude v Teplicích a okolí patřit arabským investorům.

Prosím, volte hlavou i srdcem.

1. 6. 2020

Londýnský starosta chce, aby Londýn dál spadal pod EU. Ale správnější by bylo, aby spadal pod Pákistán.