Kontakt

PhDr. Petr Hampl, Ph.D.

Robert E. Lee Office Center

K Tenisu 513/7

Dobřichovice 252 29

 

E-mail: pe@petrham.pl

Facebook: Petr Hampl

Twitter: Petr Hampl

Gab: Dr. Petr Hampl

Skype: petr-BogartAndCompany

WhatApp: 739 483 822

Transparentní účet: 2300965380/2010

 

 

 

8 komentářů: „Kontakt

 • 23. 9. 2021 (8:49)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  v červenci jste napsal toto:
  “Vítám tedy příležitost uvést to na pravdou míru. Očkovaní žádný dokument nepodepisují, a rozhodně není pravda, že by brali riziko na sebe.”

  Mám jiné informace. Můžete nějak doložit Vaše obecné a nekonkrétní tvrzení ? Nebo to vychází z nějakých faktických informací na “internetu” ?

  Děkuji
  Petr

  Reagovat
  • 23. 9. 2021 (11:37)
   Trvalý odkaz

   Moje tvrzení je naprosto jasné a naprosto konkrétní. Když se půjdete očkovat, tak po vás nikdo nebude chtít podepsat žádný papír. Co je na tom k nepochopení?

   Mohu to podpořit svědectvím vlastním a minimálně 20 lidí v mém okolí, kteří očkováni jsou a nikdo z nich nic nepodepisoval.

   Nicméně od té doby jsem provedl detailnější výzkum, a zjistil jsem, že některé nemocnice skutečně po určitou dobu dávaly papír k podpisu. Každá ho měla jiný, ale na žádném z nich nebere očkovaný na sebe žádné riziko.

   Reagovat
 • 8. 9. 2021 (21:33)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den pane doktore,
  musela bych zopakovat, vše co napsal pan Josef Matlas v komentáři. Přestávám se zajímat o vaše názory, nechápu, že jste si dovolil nazvat neočkované lidi idiotama. Přeji vám, aby vám očkování proti Covidu zaručilo očekávané zdraví. Zdraví
  Marie Vedrová

  Reagovat
 • 8. 8. 2021 (1:36)
  Trvalý odkaz

  Sputnik V vaccination has begun in Slovakia. The supplying of the Russian vaccine to the innate homeland was accompanied conclude a civic insinuation and led to the relinquishment of Prime Succour Igor Matovich and a realignment of the government. As a evolve, the state received the Russian vaccine, undeterred by the taking place that neither the European regulator nor the WHO has furthermore approved it.
  In neighboring Hungary, which approved the disesteem of Sputnik in February as the pre-eminent in Europe, more than 50% of the grown-up citizens has already been vaccinated; in Russia – a puny more than 10%. In Slovakia, five thousand people signed up toe in the face the Sputnik vaccination.
  as for the topic, it seems to me that the relevance will be known only after some time.. You can read another article on this point at this tie-in https://tabakh.zxcvg.site

  Reagovat
 • 3. 8. 2021 (15:32)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den vážený pane,
  často souhlasím s vašimi názory na dění, něčím jste mě i obohatil, ale dnes, když jsem si přečetl, jak jste vstřícný k povinnému očkování a vůbec k očkování, tak jsem přímo padl do hlubokého údivu a vůbec mi to nejde dohromady s vámi. Je to takový rozpor, asi jsem vás dobře nepoznal. Jako kdyby ve vás byli dvě protichůdné osoby. Potom se mi to všechno pěkné od vás jakoby zatemňuje a již vás budu muset brát velmi opatrně. I dobré věci mi pak budou od vás málo věrohodné a budu čekat nějaký podtrh.
  S pozdravem Josef Matlas

  Reagovat
  • 3. 8. 2021 (15:40)
   Trvalý odkaz

   Víte, na takových rychlých odsudcích je zajímavá ta povrchnost. Roky jste obdivoval Viktora Orbána, roky jste byl nadšený nad jeho statečností. Nikdy jste nepochyboval, že chce pro svou zemi to nejlepší. Přišel covid a Viktor Orbán je nejnadšenějším očkovačem v Evropě. Vede v množství očkovaných, jako první v Evropě zavedl covidové pasy, jako první zavedl povinné očkování zdravotníků, připravuje dny očkování a školách atd.

   A vy mu nedáte ani pár minut přemýšlení, jestli by náhodou nemohl mít pravdu. A to jen proto, že na jakémsi podivném serveru s anonymním provozovatelem vyšla “zaručená” informace, že očkování je smrtící.

   Uvědomujete si, že příště Vám může kdokoliv nakukat cokoliv? K čemu je vlastně zájem o veřejné věci, když je tak snadné Vás ošálit?

   Reagovat
 • 29. 7. 2021 (13:33)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, pane doktore,
  přečetla jsem si dnes Váš článek na Parlamentních listech a nestačím se divit… Přiznám se, že jsem to nečetla asi dost pečlivě, téma mi už opravdu “leze krkem” jako drtivé většině lidí, ale přitáhlo mne vaše jméno, protože jsem od Vás ráda četla…
  Vy tam např. mimo jiné zmiňujete, že vždy byli lidé proti očkování…
  To je zavádějící, naprosto vytržený argument. Dnes běžná demagogie…

  Jestli nás (tedy i mne, jak z kontextu vyplývá, protože já se taky nehodlám naočkovat) řadíte mezi středověké bytosti, měl byste brát v potaz, kolik bylo takových vakcinací dříve a kolik je jich dnes…. A to je jen jeden aspekt, jeden pohled… takových jiných je ještě mnoho.

  Ihned po narození tetra a hexavakcíny (opakovaně do tak nezralého imunitního systému), dále proti všem možným typům žloutenky (i kojence proti žloutence, která se přenáší krevní cestou a pohlavním stykem! no comment!), proti papiliomaviru (i chlapce), proti klíšťové encefalitidě (jedna dvě klíšťě si jde pro tebe), proti pneumokoku, proti miningokoku, proti chřipce rok co rok…. a toto někteří rodiče nechají bezhlavě do děcek napíchat, protože podlehnou tadyhle té masáži.
  Berete v úvahu to, že nejsme vůbec o nic odlišnější, nemáme jinou imunitu, jako lidé, kteří odmítali jediné očkování? To tehdy byl opravdu do jisté míry neoprávněný strach… Do jisté míry!
  Dovedete si vůbec představit, co s imunitou takový “koktejl” injekcí dělá? A taková moderní vakcína proti covidu vůbec?
  Nedovedou si to přesně představit ani lékaři – natožpak sociolog….
  Vidíte tady nějakou pandemii – že voláte po povinném očkování?
  Viděl jste pacienty, kteří na covid umřeli? Rozhlédl jste se poslední dobou po ulicích? To je totálně nemocná společnost! Jen té obezity… hrůza!
  A v neposlední řadě: berete si zodpovědnost za mnohdy velmi nežádoucí následky?
  Ne.
  Neberou si je ani ty farmafirmy! Už jste si koupil nadšeně výrobek, za jehož kvalitu by nikdo nezodpovídal?
  To se to hřímá, to se to nabádá, to se to píše, když nemáte naprosto žádnou odpovědnost.
  Mohu Vám napsat – budete-li chtít, moje dcera pracuje na jedné prestižní zahraniční klinice o následcích, které po tom mají mladí lidé…. a tady ani slovo…. nějaké zjišťování, že jde patrně o následky po vakcinaci – stop… nic.

  A v neposlední řadě: nezdá se Vám, jako sociologovi, že to, že je tato civilizace už totálně “v koutě” a tyto zcela zbytečné lockdowny mají nějakou spojitost? Ano, zbytečné. Zcela. A ještě jim to nestačí….

  Je mi z vás všech, kteří takto bez sebemenší znalosti problematiky a bez naprosté osobní zodpovědnosti za cokoli, je mi z vás smutno, že takto píšete.
  Nechte se naočkovat, pokud se bojíte, tak je to naprosto na místě, ale ostatní nechte být. My nejsme – s prominutím – nezodpovědná čuňata. Staráme se o svoji imunitu jinak, než pohodlnými injekcemi, vy jste chráněni… proč tolik agresivity? To neberte osobně, ale sám to musíte vidět… To je totálně rozdělená společnost a těch útoků očkovaných na neočkované… no to je fakt nevídané. (Zajímavé, že opačně ani ne.)

  Ne Zeman, ale tyhlety zájmy totálně rozdělily společnost. Totálně a nekompromisně.
  Normální člověk to vůbec nechápe… A každý kdo má pero a papír, tak se k tomu vyjadřuje bez sebemenších znalostí….

  Kdo věří, že za tím udělá tečku, tak ať se nechá očkovat (já tomu například vůbec nevěřím a dovedu si představit, kolik ta Tečka panu profesorovi vynesla), tím bude chráněn sám a zdraví ostatních nechte, prosím, na těch, kdo si za ně sami zodpovídají. A taky si případné neúspěchy (a nebo úspěchy) sami ponesou.

  Zdraví Vás M. Ungrová

  Reagovat
 • 17. 7. 2021 (18:32)
  Trvalý odkaz

  Přečetl jsem si produkt 11158 na EXAPRO a na kauzu Vrbětice mám snad trochu relevantní technický náhled.
  Nikdy jsem nebyl voják z povolání, ale přesto jsem získal nezanedbatelné vojenské technické vzdělání. Na VŠ jsem absolvoval předmět Munice včetně praktických cvičení a v rámci ZVS jsem nějaký čas fungoval jako pomocník pyrotechnika brigády. Získal jsem tak zkušenosti s vojenskou pyrotechnikou a především také se střelným prachem různého určení. Velmi dobře si pamatuji, jak na vzduchu hoří střelný prach z munice ráže 152mm – především pomalu, malý ale neuhasitený ohýnek se spoustou černého dýmu.
  Když jsem uviděl foto pořízené hasiči těsně před výbuchem prvního skladiště, tak jsem si uvědomil, že to vypadá naprosto stejně. Podle mého, tam někdo neodborně manipuloval s touto municí a tak to zapálil. Stačí když vám upadne plná nábojnice zápalkou na něco ostrého – hořící střelný prach je potom rozhozen do okolí. To už nikdo neuhasí, hromadný výbuch je potom jen otázkou času.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *