Druhý pohled z 27.4.: O islamizaci a propagandě

O nacistické propagandě (27. 4. 2024)

Proč stát brání šíření starých nacistických spisů? Dřív jsem myslel, že je to proto, aby ty myšlenky neoslovily nějakou partu násilných magorů a ta nezpůsobila obrovské škody. Jenže od té doby se poměry změnili. Bývalému příslušníkovi vyhlazovacího praporu SS do stalo bouřlivého potlesku v kanadském parlamentu. Šíření symbolů divizí SS není protizákonné, konstatovala Policie ČR. Podporujeme zemi, kde je hajlování a nošení hákových křížů významnou součástí vládnoucí kultury. A starou nacistickou propagandu už šíří i čeští příznivci premiéra Fialy.

Proč tedy vadí spisy válečných zločinců? Nabízím jinou odpověď. Aby se nepoznalo, jak jsou jejich myšlenky nesmírně blízké současným liberálním demokratům. A nejen myšlenky, ale i výrazivo a rétorické figury. Stejná slova, stejné ideály, stejná mentalita. Kdybych před vás předložil dva texty, nepoznáte, který pochází od Emanuela Moravce a který od současných euronadšenců.

Proto je dobré si takové knihy pořizovat do knihovny, čímž upozorňuji na čítanku dobových textů, kterou sestavil Petr Žantovský.

O islamizaci (27. 4. 2024)

Děti na německých školách jsou násilím nuceny konvertovat k islámu. Teď si možná myslí, že je to jen naoko, ale časem zjistí, že odpadlictví se trestá smrtí a že jim německé úřady nedokážou zajistit bezpečnost. Průvodčí se neodváží sami do vlaku a i tak jsou pravidelně napadáni muslimskými migranty. Situace, kdy mladý muslim podřízne náhodně vybraného nevěřícího, jsou už normální. To říkají zprávy z politicky ultrakorektního Seznamu jen za pár posledních dnů.

Je to překvapení? Ani náhodou. Ti, kdo podporovali migraci, dobře věděli, že k tomu dojde. Když mluvili o svobodě a humanismu, věděli, že ve skutečnosti prosazují takovou budoucnost. I ti, kdo dnes vykřikují cosi o umírněném islámu, ti dobře vědí, že podporují právě tohle. Pokud nějací „umírnění muslimové“ existují, co je to platné? Ano, zatím je tak postižena jenom část Německa, část Francie atd. Ale všichni už vědí, že celkové pohlcení těch zemí je neodvratné.

A za této situace česká vláda přistoupila na kvóty na kolonizaci země (v jazyce EU tzv. „povinná solidarity“). Podle ministra Dvořáka prý musíme doufat, že na českém území se budou muslimští kolonisté chovat jinak než ve Francii, Německu, Nizozemí, Itálii, Švédsku atd. Žádný plán B neexistuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *