Glosy za květen 2018

31. 5. 2018

VK mladší: Žijeme v zemi, kde za přeškrtnutí vlajky EU na S-Pé-Zet-ce se trestá tvrdými tresty, kdežto vytahování vlajky ČR z vagíny na veřejnosti je státem a soudy chráněno. A navíc podporováno daňovými poplatníky.

31. 5. 2018

Dokud tu žijí takoví lidé, tak k oblbnutí národa nestačí ani miliardy České televize a Sorosovy peníze dohromady. Až do hrdel a statků!

31. 5. 2018

Emma Smetana absolutně nechápe vlastenectví. Ale nemůžeme se na ni zlobit. K určitému typu blondýn to prostě patří. Kdyby žila o dvě generace dříve, naplňovaly by ji touhou ostře řezané rysy esesáků a absolutně by nechápala ty české omezené pepíky, co se nechávají věznit, mučit a zabíjet v koncentračních táborech. Uvidíte, že jestli se jí během pár let nepodaří ulovit toho správného globalistického manažera a objeví se první vrásky, začne to vidět jinak.

30. 5. 2018

Pan Vlk ve své recenzi Prolomení hradeb – dle mého soudu – vystihl zatím nejpřesněji hlavní myšlenky knihy. Mimo jiné:

– to, co může působit jako existence centrálně řízeného spiknutí, je ve skutečnosti přirozeným důsledkem růstu byrokracie a nové aristokracie.
– z hlediska obrany civilizace je takový stav horší, protože neexistuje žádné centrum, jehož zničením by byla civilizace zachráněna.

Václav Vlk starší: Kniha Prolomení hradeb

30. 5. 2018

V kauze “perverze v Brně” šlo primárně o potvrzení mocenské a třídní struktury společnosti. Pseudoelita urazila 90% národa a čekala, že lidé poslušně sklopí oči, jako tomu bylo v předcházejících letech tolikrát.

Jenže narazila na skutečný odpor. Pomoc! To je buřičství! Hrůza! S tím jsme nepočítali! Komu bychom se schovali za sukně? Mama Merkel je daleko! Stejně jako při prezidentské volbě. Projevů revolty přibývá a ve vzduchu se zdá viset revoluce.

Ve skutečnosti je k revoluci ještě daleko. Ale ubožácká mentalita příslušníků nové aristokracie každé nebezpečí zveličuje, zejména pak nebezpečí vzpoury pracujících tříd. Tohle je opravdový důvod toho šoku a těch negativních emocí, kterými teď politická a intelektuálská třída plní veřejný prostor.

29. 5. 2018

Zástupce ombundsmanky Stanislav Křeček se včera zachoval velmi statečně, když připomněl, že rómskou nezaměstnanost nelze řešit tak, že veškeré náklady se přesunou na údajně diskriminující české firmy. Je především na Rómech, aby popracovali na zlepšení své pověsti.

Podle očekávání na něj zaútočila tlupa sluníček, přesně těch odporných typů, co už celé roky vedou Rómy k tomu, že nemusí pracovat,a mají si pořád jenom stěžovat na diskriminaci (a pochopitelně zneužívat sociální systém). Ne, že by bylo tak těžké je k tomu přimět, ale neziskovkářská aktivita je tam jasná. A teď, když se jejich dílo zkázy projevuje naplno, nemají nejmenší výčitky svědomí. Řeší jenom, koho dál vydírat a na koho zaútočit kvůli údajné “diskriminaci.”

29. 5. 2018

Emma Smetana absolutně nechápe vlastenectví. Je doma všude, kde je přístup k bankovnímu účtu.

29. 5. 2018

Nedokážu se utrhnout z práce, ale maximálně tu akci podporuju. Pokud jen trochu můžete, prosím, zúčastněte se. Možná, že velmi brzy budeme totéž potřebovat my.

 

28. 5. 2018

Bojovníci za “svobodu projevu za cizí peníze” dnes nechali zablokovat mou ženu Markétu, protože napsala něco, s čím nesouhlasili.

Pokud jí chcete kontaktovat, tak zatím přes můj účet.

28. 5. 2018

28. 5. 2018

Evropskou událostí týdne bylo rozšíření počtu britských politických vězňů o novináře Tommyho Robinsona. Nepředstavujte si ale, že to v totalitním státě Terezy Mayové chodí jako v normalizačním Československu nebo Putinově Rusku. Je to o dimenzi tvrdší.
1) Od zatčení do vynesení rozsudku byla přesně hodina. Fakticky to znamená, že podezřelý byl zbaven práva na obhajobu.
2) Věznění kritika islámu ve Velké Británii znamená, že vězeň je umístěn do věznice ovládané islámským gangem, stráže mu odepřou ochranu a čekají, co se stane. Pokud to skončí smrtí vězně, nikdo z toho nemá problémy. Prostě se to ukončí suchým konstatováním, že mu asi selhalo srdce.
3) vše nasvědčuje tomu, že významnou roli hraje třídní původ. Ale v Anglii to mají obráceně než u nás za bolševiků. Dělnický původ je přitěžující okolnost.

Pro nás v České republice je na tom zajímavé to, že ke způsobu vládnutí britských konzervativců se hlásí ODS. Nikoliv neomarxistické křídlo, ale ta rozumnější část!

Martin Konvička: Nový Pákistán – země politických vězňů

27. 5. 2018

Francouzům už není kniha Prolomení hradeb nic platná. Ti by potřebovali spíš “Manuál vzorné otrokyně” a “Příručka pro harémové eunuchy”. Ale u nás má snad ještě smysl ji číst.

27. 5. 2018

Vyjadřuji obdiv a podporu skupině Slušní lidé. Dokázali nenásilně, ale přitom jasně a rázně vyjádřit občanský postoj – odpor vůči zlodějům a kolaborantům z řad brněnských divadelníků, kteří si přivlastnili veřejné prostředky a zneužili je k hanobení českého národa i všech hodnot západní civilizace. Bravo! Kéž by takoví Slušní lidé byli v každém českém městě.

Mimochodem, ještě za mého mládí znamenalo slovo “provokovat” totéž, co “riskovat, že dostanu pár facek.” Z vyděšených reakcí brněnské kavárny to vypadá, že si skutečný význam “provokativního představení” uvědomili až teď. Tím rozhodně nevyzývám k násilí a chválím Slušné lidi, že se nenechali vyprovokovat.

26. 5. 2018

Během čtvrtečního vystoupení v Pardubicích jsem mimo jiné připomněl železné pravidlo platící napříč dějinami a civilizacemi. Masová migrace na území jakéhokoliv národa není možná bez vojenského vítězství nad původními obyvateli. Ještě nikdy se nestalo, že by nějaký národ dobrovolně předal své území příchozím. Situace současné Evropy je absolutně unikátní.

26. 5. 2018

Další generace není schopna zvládnout zkoušku z matematiky (jejíž úroveň byla již před tím opakovaně snižována). Je to pohroma. Integrální a diferenciální počet bude v životě potřebovat málokdo, jenže kdo je slabý v matematice, je slabý taky v logickém myšlení. To je projeví na jeho výkonnosti jako zaměstnance, na jeho schopnosti zakládat firmu, vynalézat, poradit si ve složitých situacích a také v bezbrannosti vůči podvodným prodejcům, propagandistům a politikům.

Normální by bylo uchopit ten problém a zaměřit se na to, aby se děti ve školách naučily pořádně počítat a logicky myslet. Prostředků je ve školství dost. Jenže ono by to pak chtělo nějaké výsledky a bylo by to namáhavější, než diskutovat o výhodách inkluze nebo kontrolovat učebnice z hlediska genderové vyváženosti. Vyhrává tedy obvyklé kavárenské řešení – zrušíme zkoušku, aby problém nebyl vidět. Když to nepomůže, zcenzurujeme všechny, kdo o tom mluví. Když nepomůže ani to, zavřeme je do vězení. Všichni se pak budeme navzájem ujišťovat, že být hlupák je vznešené a logicky myslet umí jen fašisté a xenofobové.

25. 5. 2018

Českobratrská církev evangelická v Berouně začala letos slavit Ramadán. Vzhledem k tomu, že je tam farářem neblaze proslulý ultramarxista Vymětal, to nepřekvapí. Tak jsem aspoň na twitteru vyjádřil soustrastnou obavu, že ho to stejně nemusí zachránit před shozením z kostelní věže nebo jiné výškové budovy (ne, že bych mu to přál).
Že následovala smršť tweetů, to asi nepřekvapí. Ani to, že oficiální twitterový účet Českobratrské církve evangelické bezostyšně lže (nic prý neslaví, pouze pořádají slavnostní hostinu), zajímavější je ublíženecký postoj. Mladí evangeličtí aktivisté, kteří v životě nepracovali, neomezeně vyjídají své pracující spoluobčany (prostřednictvím různých neziskovek), podporují nejrůznější opatření, jak pracujícím lidem ztrpčit život a sedí v cenzurních komisích pokoušejících se obnovit padesátá léta, tak tihle lidé (fakticky nejprivilegovanější vrstva v současné společnosti) se cítí pronásledováni a utlačováni. Neuvěřitelné.

25. 5. 2018

Dnes v Pardubicích hostem Bena Kurase. Sál plný, lidé s velikým zájmem. Obrovské díky pořádajícímu sdružení Pardubický salón.

23. 5. 2018

Kalouskův blok se dnes opět vytáhl. Nemají problém s tím, aby banky a advokáti povinně shromažďovali údaje o českých firmách a předávali je do zahraničí (sám Kalousek napsal, že by to schválil okamžitě), ale je pro ně nepřijatelné, aby ty stejné informace dostala i česká státní správa.

Oni se už ani nenamáhají skrývat, že jejich cílem je nastolení okupačního režimu! Obávám se, že to taky ukazuje, jak je to s jejich postojem k EET. Nejde jim o živnostníky a podnikatele (však jim Nečaso-Kalouskova vláda pěkně zatápěla), ale chtějí, aby všechno bylo nařizováno z Bruselu. Pak budou spokojeni (a možná i správně odměněni).

23. 5. 2018

Dalších skoro půl tuny Prolomení hradeb seskládáno. Jo, být spisovatelem, to chce silnou osobnost. Naštěstí už většina knih chodí přímo do distribuční sítě.

23. 5. 2018

Podpisem marakéšské deklarace o neomezené imigraci z Afriky vytvořil Babiš první skutečnou kauzu. Kdyby to údajná principiální opozice myslela vážně, mohla by naplnit Václavské náměstí a zahájit občanskou neposlušnost. Hnutí ANO by se rozsypalo během pár dnů.

To předchozí totiž nestálo za řeč a všichni to vědí. V případě Čapí hnízdo se totiž Babišům postup nevymyká z praktik běžných při zacházení s dotacemi, Chovancova snaha kriminalizovat politického oponenta vyvolala spíš sympatie k Babišovi, a snaha státní správy zničit živnostníky byla před Babišem a bude i po něm. Ani porušování zbytečných procedur, které stejně nechrání občanské svobody, nikoho nezajímá. Ale přiznaný záměr dovozu statisíců nebo milionů afrických imigrantů do České republiky – to je něco úplně jiného.

Babiš se tedy opozici nabídl na zlatém podnosu. Tady je moje hlava! A co následuje? Česká televize… mlčí! Bakalova média… mlčí! ODS… mlčí! Top, Stan, Piráti, KDU a já nevím, jak se celá ta falešná opozice jmenuje – všichni dohromady Babiše podrželi. Dokonce i komunisté.

Působí to dojmem, že tzv. demokratické politické strany jsou už natolik propojené s imigračními neziskovkami, že nejsou schopny přiznat jiný názor, natož ho prosazovat. Dost možná, že to povykování puberťáků, které Sorosovi lidé zorganizovali a kterému se dostalo takové podpory v médiích, mělo ve skutečnosti za cíl Babiše zastrašit, aby se neodvážil chránit Českou republiku. A jak všichni víme, zastrašit AB je velmi snadné.

22. 5. 2018

Dobře poslouchejte, co říká během své pražské návštěvy Steve Bannon, dosud jediný člověk, který dokázal porazit globální superelitu v její plné síle. Vedení Trumpovy kampaně převzal v beznadějné situaci (Trump ztrácel proti Clintonové 16%) a otočil ji – proti rozpočtu miliardy dolarů, Sorosovským neziskovkám, velkým bankám, korporacím, médiím, ale i třeba bojůvká Antify zastrašující řadové voliče.

Steve Bannon mluví o lidovém hněvu, a nadcházející revoluci. O tom, že je nepřijatelné, aby polovina Američanů žila v chudobě a 1% nejbohatších vršilo majetky. O tom, že “mezinárodní trhy” slouží jen těm nejbohatším a že by každý národ měl řešit své vlastní problémy, včetně ekonomických. Kašle na to, jestli je to levicové nebo pravicové. Chce uvolnit podmínky pro drobné podnikání, ale navrhuje také zavést milionářskou dávku. To je ta revoluce, bez níž naše civilizace zanikne. Žádná “dílčí opatření” nebudou fungovat.

22. 5. 2018

Tak jak to tedy je? Podepsal nebo nepodepsal Babišův ministr vnitra závazek přijímat africké migranty už navždy a bez jakéhokoliv početního omezení?
Marakéšská deklarace ten závazek skutečně obsahuje, ovšem bez konkrétních termínů a bez sankcí za nedodržení. Babiš má tedy pravdu, když tvrdí, že to vlastně nic neznamená (jeho přístup k normám je ostatně známý). Česká republika se ale dostala do situace, kdy stačí přijetí zdánlivě nenápadného právně-technického doplnění (třeba včleněného do nějakého úplně jiné smlouvy) a přijímání afrických migrantů bez jakéhokoliv omezení se stane strikně závazným. Dokonce ani český parlament nebude mít právo imigraci omezit, ani občané v referendu.
Babiš nás tedy dostal do velmi nebezpečné situace. Snad by se to dalo pochopit, pokud by podpis vyměnil za nějaké výrazné ústupky ze strany EU. Ale on za to nedostal vůbec nic! Jak kdysi napsal Karel Čapek: “Neprodali nás. Dali nás zadarmo.”
Jo, a když ministr Metnar tvrdí, že Marakéšská deklarace způsobí, že africké státy si začnou hlídat hranice a omezovat imigraci, je to sprostá lež. Ten dokument nic takového neobsahuje, naopak vybízí k větší podpoře migračních toků z Afriky do Evropy.
Chápete už, proč Miloš Zeman tolik usilovat o vládu ANO – SPD – KSČM? Pod tlakem koaličních partnerů by se Babiš nejspíš choval rozumněji.

21. 5. 2018

Zatímco naše civilizace ještě pořád pokračuje v pádu po spirále sebezničení, Indové na islámskou agresi reagují. Nejen vojensky, ale i intelektuálně.

Na velké státní Nehru University je právě otevírán nový obor – islámský terorismus. Vyjdou z něj experti vědomí si toho, že spojení terorismu s džihádem představuje něco úplně jiného než to, co jsme pod označením terorismus dosud znali. Je to vlastně v mnoha ohledech podobnější partyzánské válce, protože se opírá o podporu muslimské komunity jako celku. Indové vědí, že válka bude dlouhá a že budou potřebovat dobrou znalost protivníka.

V Evropě jsou mezitím z univerzity a médií vyhazováni ti, kdo se jen odváží zmínit, že nějaký islámský terorismus vůbec existuje. Karta se obrací – vzdělaná a svobodná indická společnost proti tupé a dogmatické Evropě.

21. 5. 2018

Postřeh z času stráveného s členy jedné místní organizace ODS (mimochodem, moc milí lidé). Věta “Máme se nejlépe, jak jsme se kdy měli,” se nepoužívá jako výsledek analýzy současné situace, ale jako vstupenka.

Souhlasíte s ní? Pak patříte do té správné party. Nesouhlasíte s ní? Pak do ní nepatříte. Začít mudrovat o tom, jestli se nejlépe máme nebo nemáme, to je úplně mimo.

Před časem jsem si všimnul, že topkaři používají stejným způsobem větu “žádní uprchlíci sem nechtějí.”

Tím je taky dáno, že taková tvrzení nelze vyvrátit žádným důkazem. Nikdo si přece nenechá vzít vstupenku mezi lepší lidi.

20. 5. 2018

Další z proudu varování. Jasné, nezpochybnitelné, strašlivé, ignorované.

20. 5. 2018

Pár dnů po komunistickém puči v únoru 1948 skandoval můj dědeček v jakémsi průvodu “Nedáme si diktovat, koho máme milovat.” Vedlo to ke změně zaměstnání – z ředitele dopravního podniku se překvalifikoval na dělníka ve zbraslavském kamenolomu. Nicméně fyzických sil měl dost a zlomit se nenechal.

Vzpomněl jsem si na na něj, když jsem při včerejší oslavě Dne bílého heterosexuálního muže vysvětloval, proč ze všech velkých postav západní civilizace připomínáme právě jižanského generála Thomase Stonewalla Jacksona. Je to i proto, abychom kavárenským blbečkům ukázali, že se od nich nenecháme řídit a regulovat. Budeme si říkat, co chceme a slavit, co chceme. I kdyby Soros utratil třeba všechny svoje peníze, nezlomí nás. Až do hrdel a statků!

19. 5. 2018

Donald Trump prohlásil o členech jednoho velmi brutálního mexikánského gangu, že to jsou zvířata. Přiblblý reportér vydal zprávu, že se to prý mělo týkat všech imigrantů, což bylo rychle vyvráceno nahrávkou. Nicméně drb už žije vlastním životem, velké solidní noviny si ho předávají mezi sebou a nikdo se nestará, zda je na tom něco pravdy.

Až vám bude zase někdy tvrdit, že “alternativní média” lžou, že řetězové maily obsahují nepravdy a že musíme spoléhat na mainstream, připomeňte mu tuhle konkrétní ukázku, jak dnes velká média fungují.

19. 5. 2018

V době, kdy některé evropské národy páchají kolektivní sebevraždu a kdy probíhá drancování jako po prohrané válce, začíná být obvinění z “rasismu” spíš poctou.

Jestliže harvardští sociologové došli k závěru, že Češi jsou “horší rasisté” než Švédové, Britové nebo Němci, pak to prostě znamená, že Češi mají o něco větší šanci přežít. Rozhodně žádný důvod k panice, spíše naopak.

Selský rozum říká, že ideální stav je takový, že v určité zemi neprobíhají pogromy a všichni se mohou cítit bezpečně bez ohledu na barvu pleti, ale zároveň si lidé svou zemi střeží a nejsou ochotni se jí vzdát kvůli tomu, že jiné etnikum si svou vlastní zemi zničilo a teď se hrne k nám. To je ten stav, který harvardští nazývají rasismem. Buďme na ten stav hrdí.

Info.cz: Češi jsou největší rasisté v Evropě, naznačuje průzkum harvardské univerzity

18. 5. 2018

V knize Prolomení hradeb ukazuji, že jedna z nadějí civilizace spočívá v tom, že neziskovkových aktivistů přibývá rychleji než se mohou zvyšovat rozpočty. Narůstá tedy napětí kavárny. A ještě narůstat bude.

Mezi ty, na které se nedostalo, patří soutěž Sexistické prasátečko. A když není rozpočet, není ani projekt. Kdo to kdy slyšel, aby feministky aktivovaly zadarmo. Když nejsou peníze, je lepší ten čas strávit třeba na kosmetice, v posilce a následně snahou ulovit nějakého bohatého chlapa. A o nic jiného než o peníze v tom hnutí nikdy nešlo dokonce ani okrajově.

iDnes: Soutěž sexistické prasátečko končí

18. 5. 2018

Korporace Facebook formálně oznámila úsmysl ovlivňovat volby na celém světě. Bude postupovat ve spolupráci s Atlantic Council, což je organizace, která podporuje Erdogana a vystupuje proti Orbánovi.
Ale naši moudří kavárenští neomarxisté budou dál tvrdit, že nic takového neexistuje a že si vymýšlíme konspirační teorie (nebo nám je vymýšlí Putin). Islám prý nemá nic společného s islámem, Facebook nemá nic společného s Facebookem… má vůbec kavárna nebo společného s kavárnou?

Breitbart: Facebook Partners with Globalist Atlantic Council to Interfere in Elections Around the World

18. 5. 2018

Jaroslav Bašta:
Rukopis knihy sociologa Petra Hampla Prolomení Hradeb jsem přečetl za jeden večer, a pak jsem špatně spal. Mé podvědomí se snažilo vyrovnat se zdálivě suchou a objektivní vědeckou prací stejným způsobem jako po přečtení nebo shlédnutí hodně drastického dokumentu nebo napínavého hororu. Druhý den jsem celý text přečetl znovu, dělal jsem si výpisky, snažil jsem se najít argumenty pro své podvědomé přesvědčení, že situace naší západní civilizace není tak děsivá, ale nepodařilo se mi to. Jde totiž o studii, která se záměrně vyhýbá pohledům ideologického zabarvení.

Jaroslav Bašta: Recenze knihy Prolomení hradeb

18. 5. 2018

Výpisky z četby Martina Konvičky by měli číst všichni křesťané, co mají za to, že v zemi se silnou muslimskou přítomností by mohli dál žít a uctívat Boha. A hlavně ti, kdo jsou tak hloupí, že jim islám připadá jako menší zlo ve srovnání s moderním sekularizovaným Západem. Jenže se obávám, že dokud proudí dotace a dokud církevní neziskovky spolupracují s neziskovkami neomarxistickými, nikdy si ten problém nepřipustí a budou nadále pracovat na islamizaci vlastních zemí.

Martin Konvička: O ztracených dějinách křesťanství

17. 5. 2018

Z dnešního komentáře:
Zakladatelé Facebooku předpokládali sdílení fotek z dovolené či roztomilých zvířátek a ne diskuzi o společenských a politických záležitostech. A to ještě není všechno. Nejen, že lidé si spolu píší navzájem, ale jejich debata je absolutně nekorektní. Mluví spolu přesně o tom, o čem by podle elit neměli mluvit a sdílí přesně ty informace, o kterých by se nemělo vědět. Korporace Facebook šikanuje a blokuje, sítě jsou plné udavačů, policie za jejich zády je připravená zatýkat. A ono to pořád ještě nestačí.

Petr Hampl: Facebook

17. 5. 2018

Hrdinové z Generace identity opět před soudem V Rakousku de facto proběhla revoluce a nová vlastenecká vláda se činí. Jenže nižší články státní správy jsou nadále obsazeny multikulturními aktivisty a škodí, a škodí, a škodí. Teď se např. pokouší rozběhnout proces proti 17 členům Generace Identity, v podstatě za to, že se netají svými čestnými postoji a odhodláním bránit Evropu.
Jestli za čas z České televize uslyšíte, že rakouská extrémistická vláda provádí čistka, vzpomeňte si na tenhle případ. Rakouská státní správa nepochybně potřebuje vyčistit, stejně jako česká. Ale očista od zločinců a kolaborantů, to není čistka.

Nová buržoazie: Hon na čarodějnice v Rakousku

16. 5. 2018

Z rozhovoru pro Sputnik:
Naše desetiletí je politicky korektní, což v důsledku znamená, že je vyprázdněné, bez myšlenek, ideálů, tradic a přesvědčení. Lidem se stýká po dobách, kdy “svět byl v pořádku”, kdy muži měli mužské vlastnosti, ženy ženské vlastnosti, rodina a práce byla v úctě, poctivé řemeslo se cenilo a každý byl veden k hrdosti na svůj národ. Když se dnes uchylují k retro věcem, jde o tuto vzpomínku na staré časy. Dokonce i multikulturní aktivisté po těch starých předmětech rádi sahají, protože sami cítí, že jimi prosazovaná verze světa je prázdná a ubohá.

Sputnik: Sovětský Adidas v Česku nevadí. Vzrušuje pouze aktivisty

16. 5. 2018

Všichni vědí, že dříve či později se i v České republice objeví atentáty prováděné tak, že útočící imigrant vjede automobilem do davu. Počítá s tím i státní správa, když všude možně rozestavuje betonové bloky. A všichni taky víme, že nelze spoléhat na přítomnost dobře vyzbrojených a vycvičených policistů ve správný okamžik na správném místě. Bude záležet především na tom, jestli někdo bude mít zbraň a bude schopen vraždícího řidiče zastřelit.

Pokud bude takový atentát úspěšný a obětí bude hodně, ponesou podstatný díl viny soudci Krajského soudu v Ústí nad Labem, když vydali rozsudek s cílem odstrašit obyvatele od kladení odporu atentátníkům. Nebo to možná nebyl úmysl soudce, ale výsledek je stejný, jako by to úmysl byl. Ozbrojený bezúhonný občas zastřelil řidiče úmyslně najíždějícího do lidí (později se ukázalo, že řidič byl zfetovaný) a byl za to potrestán 12,5 roky vězení. Najde se příště někdo, kdo bude riskovat? Těžko.

Rozsudek ostře kontrastuje s naprosto symbolickými tresty, s jakými mohou u českých soudů počítat muslimové. Možná, že kdyby střelec z Chomutova při střelbě křičel “aláh agbar”, vyvázl by s podmínkou.

Ničemné jednání chomutovského soudu je ale zároveň příležitostí. Pokud se podaří ten rozsudek zrušit (třeba prezidentskou amnestií) nebo vyvolat dostatečnou vinu solidarity, aby se Petr Benda stal naprosto výjimečným vězněm, bude to povbuzení pro všechny, kdo se nechtějí nechat zabíjet jako ovce. A také jasná zpráva pro ty, kdo chtějí Čechy zastrašit vlnou násilí.

Národní demokraté Chomutovsko píší ministrovi kvůli střelci Bendovi

16. 5. 2018

Petr Hampl dnes od 21 hodin na Svobodném vysílači.

15. 5. 2018

Když se lidé opravdu milují, je prý jedním z průvodních znaků, že společně tloustnou. Nevím, na jakých datech tu teorii testovali, ale možná na tom něco bude. Já jsem právě přešel z velikosti L na XL.

Hiptoro.com: Partners Who Really Love Each Other Tend To Get Fat. According To Recent Research

15. 5. 2018

Izraelci dnes dali celému světu lekci, jak má vypadat ochrana hranic. Jasné a srozumitelné varování. Když nepomůže, tak střelba. Armáda, která dělá něco jiného, je zbytečná armáda. Politický vůdce, který nedá odpovídající rozkazy, je vlastizrádce. Aktivista, který ochranu hranic zpochybňuje, je obyčejný kriminálník.

Každý, kdo se pokouší o násilné překročení hranice, je agresor. Jestli je nebo není ozbrojen, případně čím, to je absolutně bezvýznamné.

I kdyby agresoři vystavěli celou první linii z batolat, na povinnosti bránit hranici i s použitím síly to nic nemění.

14. 5. 2018

Dnes na parlamentkách:

Jsou lidé, kteří v podstatě jen čekají na pokyn, co si mají myslet. Česká televize vydá výzvu, mozek se přizpůsobí a je to. Ve vztahu k Rusku jsme to viděli v roce 2013. Rusko bylo nejdříve označováno za spojence, o měsíc později bylo označováno za nepřítele a mluvilo se o dobytí Moskvy, o další měsíc později bylo prohlášeno za hrozbu. Mozky intelektuálů v redakcích se otáčely jako korouhvičky. Okamžité přizpůsobení. Nikdo neměl žádnou všetečnou otázku.

Proti tomu jsou voliči, kteří čtou různé zdroje, srovnávají informace a dělají si svůj názor. To je pro vymytý mozek něco absolutně nepochopitelného. Aktivista je nepředstíraně pohoršen tím, že někdo zpochybňuje fráze. Nedokáže to vůbec pochopit. Z toho se rodí historky o tom, že nezávisle myslící lidé jsou údajně placeni z Ruska a podobně.

Petr Hampl: Morální zrůdy. To jsou ti, kdo protestovali proti nočním vlkům

14. 5. 2018

Událostí týdne je nesporně rozhodnutí Městského soudu v Praze, který potvrdil, že čeští muslimové mohou vybízet k zabíjení nevěřících, protože příslušné paragrafy “z principu” nemohou být aplikovány na islám a tudíž je zbytečné se celou záležitostí zabývat. “Dokazování je bezpředmětné,” řekl doslova předseda soudního senátu. Pokud existovala nějaká naděje, že čeští muslimové budou umírnění nebo že bude možné je přimět k dodržování českých zákonů, teď ta naděje zmizela. Mainstreamová média a politici standardních stran předstírají, že nic nevidí. Jako obvykle.

Přátelé z SPD se pokouší doplnit zákony, ale obávám se, že je to zbytečná práce. Pokud soudci nebudou rozhodovat podle zákona, pak žádné nové paragrafy nepomohou. A dnešní situace je taková, že pro soudce by vynesení spravedlivého rozhodnutí znamenalo čelit kampani neziskovek a možná i násilí ze strany islámské komunity. Navíc ani státní zástupci neusilují trestání viníků, nýbrž o jejich osvobozování (jedná-li se o muslimy).

Potřebujeme naprosto radikální změnu celého justičního systému, včetně zavedení odvolatelnosti soudců ústavního soudu (jak to nedávno provedli v Polsku). Nic menšího nepomůže. Zachování současné ústavy a současné politické kultury je jistá cesta k rychlé islamizaci a vyhlazení Čechů jako etnika – po vzoru Švédska, Německa a dalších zemí bývalého Západu.

14. 5. 2018

Názorná ukázka, kam to vede, pokud se neučiní včas přítrž feministickému řádění kolem tzv. sexuálního násilí (které nemá nic společného se skutečným násilím a skutečným znásilňováním).
Na univerzitě v Cincinnati se mládenec a dívka společně opili a a v podroušenosti skončili v posteli. Ráno se mládenec probudil a – šel tu dívku udat, že jej v opilosti zneužila. Nejspíš ze strachu, že pokud by tak neučinil, tak dívka by udala jeho. A ve feminismu platí pravidlo, že ten, kdo pošle udání jako první, ten bude považován za oběť. Kdo s udáváním váhá, ten je považována za agresora.
Dívka možná doufala v začátek vztahu a místo toho ji čeká soud. Takhle vypadá svět zničený feministickým běsněním. Žádná svoboda, žádná radost, žádné slušné vztahy – jen vzájemné udávání.

Reason: Male Student Accuses Female Student of Sexual Assault. She Says He Wanted Revenge.

13. 5. 2018

Pro imigraci, výstřelky v životním stylu a spoustu dalších oblastí platí to samé – dokud se jedná o jednotlivé případy, jsou neškodné a někdy dokonce obohacující. Jakmile se ale začnou projevovat masově, působí zkázu a mají děsivé negativní dopady na životy milionů lidí, co s tím nemají nic společného.

Proto existoval po staletí konsensus – tolerovat, ale nepodporovat. Případně hlídat, aby se jev nestal příliš masovým. Až kombinace neziskovek a moderní byrokracie udělala z “tolerance” nástroj zničení společnosti, a posléze celé civilizace.

Naštvaná matka Eva Hrindová: Z normálnosti se snaží udělat divnost a z nenormálnosti normalitu

12. 5. 2018

Příjemné sobotní ráno s nejnovějším číslem vlasteneckého magazínu My.

11. 5. 2018

Z rozhovoru pro Sputnik:
Starší lidé si totiž pamatují časy před Evropskou unií a vědí, že Česká republika na tom byla po všech stránkách lépe než dnes.

Mladí lidé ty časy nezažili, a jsou naopak vystaveni nesmírně intenzivní propagandě, která tvrdí, že před vstupem do EU odpovídala česká ekonomická a sociální situace časům před průmyslovou revolucí. Že tu panoval div ne hladomor, neexistovaly dálnice atd. Možná se divíte, jak někdo může takové hlouposti věřit, ale nezapomínejte, že došlo k dramatickému snížení úrovně českého školství. Mnoho dnešních mladých lidí není schopno srovnat informace z několika zdrojů a není schopno se kriticky zamyslet, zda předkládaná informace může být pravdivá.

Další významný faktor spočívá v tom, že mnoho mladých lidí je přesvědčeno, že právě oni nebudou muset v životě pracovat a stanou se příslušníky euro-aristokracie. Jak budou postupně zjišťovat, že se nechali ošidit, bude klesat podpora EU i v této kohortě.

Petr Hampl: Pokud se plány EU naplní, během několika desítek let Češi jako etnikum vymizí

10. 5. 2018

10. 5. 2018

Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna během pouhých dvou dnů změnil politickou kulturu v zemi. Jestli jste jeho famózní video ještě neviděli, nenechte si ho ujít. Nenechal se zatlačit do pokorného “ale já opravdu nejsem extrémista – hlavně mi neubližujte” a místo toho odpověděl přímým protiúderem. “To se mám omlouvat za to, že jsem vlastenec?” Vedle ubožáckých úředníčků najednou vidíme chlapa bojovníka. Vůdce pro časy, kdy národ bojuje o holé přežití.

V knize Prolomení hradeb jsem popsal určitý životní postoj následovně: “Máme už po krk toho nechat se kádrovat od puberťáků z levicových fakult. Klidně si na nás pokřikujte, že jsme extrémisté. Nám je to jedno.” Nevím, jestli Jaroslav Foldyna Prolomení hradeb opravdu přečetl, ale rozhodně ho má doma. Puberťáci z multikulturních fakult a redakcí už začali povykovat a Jaroslavu Foldynovi je úplně jedno. Stejně jako milionům jeho spoluobčanů.

Z drolícího se panství “nové aristokracie” odpadl další kamínek. Jen, aby se zhroutilo dost rychle.

9. 5. 2018

Povídání s italskou novinářkou a členkou Ligy Severu Monikou Pilloni a sociologem Petrem Hamplem, autorem bestselleru Prolomení hradeb:


 

8. 5. 2018

“Kdy už se lidé konečně probudí?” slýchám občas otázku. S ní je spojená naděje, že lidé budou vzbuzeni nějakou výjimečnou událostí, atentátem, promluvou velké osobnosti atd. Takové čekání je zcela marné!

Ve skutečnosti čekáme, až bude vládnoucí elita natolik oslabena, že nebude schopna nadále provozovat svůj propagandistický aparát v plné síle a nebude schopna v zárodku likvidovat všechny osobnosti a skupiny, které by mohly přinést změnu. To oslabení ale musí přijít zevnitř, musí se sama udusit vlastní neschopností, byrokratičností a chamtivostí. Rolí obránců Evropy je pečlivě se připravovat na příležitost .

8. 5. 2018

Vzpomínky pamětnice konce války:
“Ještě jednou se Vám ozývám a to jen proto, že jsem si vzpomněla na odsun němců z města Bruntál. Můj otec byl vlakvedoucím na dráze a tak jsme se i dosti často stěhovali. Bylo mně 13 let, když jsem šla ze školy a právě měli odjíždět tito němci na nákladním autě a jedna němka začala řvát z auta-” MY SE TU JEDNOU VRÁTÍME A MY SE S ČESKÝMI HLAVAMI VYDLÁŽDÍME CHODNÍKY”A tato vyhrůžka mně provází mým živpotem. A není se co divit. Za války jsem bydlelav obci, téměř součást Valašského Meziříče. Od svých 10 let jsem už chodila do 1. Měšťanky, kdy se psal rok 1944. Kdo udělal zkoušky i když to bylo za války, tak jsme mohli jít už ze 4. třídy do měšťanky. A tak jsem chodila do tohoto města, které se navíc za války i bombardovalo a museli jsme chodit do školy okolo oběšených partyzánů, kteří viseli na stromě přímo u hlavní silnice.”

Žádná jednotlivá vzpomínka neobsahuje vše, co se tehdy dělo. Ale tato vzpomínka je docela typická. Když jsem vyrůstal, znal jsem desítky lidí, kteří na to všichni vzpomínali docela podobně. Bylo jasné, že odsunutí (vyhnaní) Němci nebyli žádnými oběťmi. Naopak. Naprostá většina z nich mohla být ráda, že z toho vyklouzli tak snadno. Pokoušet se prosadit lži o tom, že Češi vlastně ubližovali Němcům (nebo že je vina na obou stranách) bylo nemyslitelné, dokud žili pamětníci. Až když většina z nich zemřela, začínají se přepisovat dějiny.

7. 5. 2018

Všimněte si, že islamizaci bývalého Západu provedli převážně tzv. pravicoví konzervativní politici. Postup je pokaždé stejný. Zelení a další ultralevice svým vítačstvím vyděsí obyvatele. Voliči zareagují tak, že tyto strany smetou. K moci se dostane tzv. pravice (něco na způsob české ODS) a ta potom provede přesně ty kroky, kterým se voliči snažili zabránit. Názorné příklady: Mayová, Merkelová.

V českém prostředí hraje stejnou roli Andrej Babiš, byť za vydatné podpory ODS. Poté, co voliči smetli vítačskou ČSSD, dostalo se k moci ANO a pustilo se do realizace vítačského programu Zelených a krajního křídla ČSSD. Ovšem s tím rozdílem, že ANO postupuje mnohem razantněji a systematičtěji než předtím ČSSD. Podpis závazku masového přijímání afrických migrantů na konferenci v Maroku, zřizování azylových center, oznámení o zpřísnění cenzury sítí, další peníze multikulturním neziskovkám, – to zvládl Andrej Babiš za pouhých pár týdnů. Ve středočeském kraji zřizuje azylová centra ve spolupráci s koaličním partnerem ODS.

Voliči jsou v pasti. I kdyby to chtěli Babišovi spočítat, není tu žádná alternativa. Na místo ANO se tlačí multikulturní strany ODS a Piráti, SPD stagnuje… takže můžeme jen bezmocně skřípat zuby a sledovat, jak Babiš postupuje ve stopách Angely Merkelové.

6. 5. 2018

Bruselská adorace Karla Marxe jako největšího myslitele všech dob dostala do poměrně nepříjemného postavení českou pravici, která halasí o tom, že prý patříme na Západ a že ten Západ nás prý ochrání před marxismem.

Ale jen “poměrně nepříjemného”, žádná velká katastrofa to není. Všichni exponenti současné pravice bez výjimky se v ní angažují kvůli penězům, myšlenkově je absolutně vyčpělá. A když někdo potřebuje vaši spolupráci pro rozkrádání peněz daňových poplatníků, hloubavé poznámky o Marxovi si odpustí.

Ale přece jenom. Nemělo by se s tím něco dělat? Zajímavé řešení našel ultrasluníčkový poslanec ODS Martin Kupka. Napsal dopis Junckersovi, ovšem neodeslal ho a sepsal jen v češtině. Ukazuje ho českým voličům a v Bruselu se o nikdy nedozvědí. Na první pohled geniální strategie, ale pozor. Až dojde na rozdělování brebend, může se nají bonzák, který informaci předá na příslušnou místa.

Nemají to “pravičáci” vůbec snadné.

5. 5. 2018

Z komentáře o historickém bádání a politické korektnosti.

Jenže pak přišla 90. léta a s nimi řada novinářů podporovaných globalistickými nadacemi s jasným názorem, jak mají dějiny vypadat. Protože historická věda ukazovala úplně jiný obraz, začala být ignorována. Místo toho novináři vytvářeli vlastní zdroje (rozuměj neověřené drby), navzájem je opisovali jeden od druhého a postupně vytvořili úplně novou verzi dějin. Ta v současné době proniká na fakulty (pedagogické už ovládla), takže časem budeme mít úplně nový typ historika zcela oproštěného od historického bádání, zato dokonale politicky korektního.

Petr Hampl: Historie pravdivá versus historie korektní

5. 5. 2018

Benjamin Kuras jasně a výstižně. Islám už v některých zemích bývalého Západu převzal vládu.
Sluníčka budou namítat, že to není pravda, protože nedošlo k formálnímu převzetí moci – nebyl vytvořen příslušný papír s razítky, že ústava už neplatí a jede se podle šaríje.
Jenže na papíry všichni kašlou. Prostě se podle šaríje začalo jet. Kdo měl proti tomu námitky, ten skončil ve vězení (v nejlepším případě), soudy podle toho rozhodují, policie se podle toho chová, a muslimská komunita si diktuje, co bude dál. Původní zákony formálně existují, ale nejsou prosazovány. Válka skončila. Minimálně ve Velké Británii a Švédsku, dost možná, že i ve Francii, Německu a dalších státech.

Parlamentní listy: Rozhovor s Benjaminem Kurasem

5. 5. 2018

Dnes si připomínáme vypuknutí Pražského povstání, které bylo zároveň začátkem rozhodného vypořádání se zrádci a kolaboranty. Schopnost účinně vyřešit zrádce a kolaboranty ve vlastních řadách je vždy a v každé době podmínkou národního přežití. I když je třeba většina lidí čestných a statečných, vždy a všude se najdou podlé typy, na které platí jenom vyhrůžka. Pokud získají pocit beztrestnosti a pokud dokonce mohou ovlivňovat mravní atmosféru či působit na výchovu další generace, představují větší pohromu než jakýkoliv útok zvenčí. Trestání zrádců a kolaborantů po druhé světové válce bylo důležité a správné.

4. 5. 2018

Z projevu na Huntingtonovské konferenci:
“…současná teorie ruského zasahování je v zásadě shodná s teorií o čarodějnicích, která byla ve vědeckých kruzích tak populární od 16. do 18. století. Je shodná co do logické struktury, způsobu argumentace, vztahů, které se v rámci té diskuze vytváří, výkonu autority… všechno je replikováno až neuvěřitelně přesně.”

Petr Hampl: Žijeme v době střetu civilizací?

4. 5. 2018

Všimněte si, že většina tzv. protiruských aktivit je ve skutečnosti namířena proti Čechům. Údajný boj proti Putinově propagandě znamená, že Češi spolu navzájem nesmí mluvit o české politice. Sankce proti Rusku poškozují českou ekonomiku víc než ruskou. A v nejbližších dnech uvidíme propagandistickou kanonádu formálně proti ruskému vlivu, ale ve skutečnosti vedenou cílem ukrást Čechům jejich dějiny, odboj, partyzány, povstalce a všechny ostatní statečné lidi a vnutit Čechům lež, že prý byli národem kolaborantů.

3. 5. 2018

Svobodná společnost je taková, že jsou z ní vylučovány některé názory. Jsou vylučovány tím, že neobstojí v diskuzi.

Totalitní společnost je taková, ze které jsou vylučováni lidé. Ať už kvůli názorům nebo z jiných důvodů.

Pokaždé, když mi někdo říká, “neměl by ses bavit s tímhle člověkem, protože on říká strašné věci,” postrkuje nás k totalitě.

Kdyby byl tento princip dodržován, nemuseli bychom řešit žádný ze současných problémů. Ve svobodné diskuzi by se totiž jasně ukázalo, že multikulturalismus a volná imigrace jsou ukrutné pitomosti. Tyto názory by byly vyloučeny, aniž by se ubližovalo jakýmkoliv lidem.

3. 5. 2018

Z toho, že je někdo sympatizantem IS nebo Al Kajdy, z toho ještě nevyplývá, že je radikál. Možná, že právě on nejvíce zastává naše západní hodnoty.
Tuhle pitomost mi včera v debatě napsal jeden údajný vzdělanec, nejspíš skutečně absolvent nějaké humanitní fakulty. Znovu a znovu se potvrzuje, že multikulturalismus je úplně zkrachovalá ideologie, která je udržována při životě už jen korupcí a represemi.

2. 5. 2018

Lahůdkou dnešního dne byla twitterová debata s europoslancem Zdechovským. V Bruselu vymysleli, že kromě techničáku budeme mít ještě druhý průkaz, do kterého se budou zapisovat návštěvy servisu a kolik má kdo najeto. Něco jako EET pro obyčejné lidi vlastnící auta. Pokud by to snad někdo chtěl ignorovat, tak dolní hranice pokuty je 80 000 korun.

Ale to opravdu zajímavé teprve přijde. Zatímco my všichni vidíme, že je to další děsivá buzerace, europoslanec Zdechovský o tom napsal s obrovskou hrdostí, co pro nás udělal. Prý na tom pracoval čtyři roky. On opravdu čeká vděčnost! Ta nová průkazka prý zvýší bezpečnost na silnicích, zvýší kvalitu prodávaných aut a já nevím co ještě. On tomu opravdu věří! Takhle vypadá svět z bruselské kanceláře.

2. 5. 2018

Politicky nekorektní obchůdek pro vlastence a všechny svobodné lidi vůbec byl konečně přesunut na správnou adresu a nabídka byla doplněna.

1. 5. 2018

Z ekonomické poznámky k svátku práce:

Je absurdní aplikovat pojem „svoboda“ na spory státu a korporací. Jde o střet dvou byrokratických aparátů, které představují stejnou hrozbu pro lidskou svobodu. K oběma je zapotřebí přistupovat se stejnou nedůvěrou a podrobovat je stejně tvrdé veřejné kontrole. Pokud si někteří libertariáni myslí, že když nám místo státu povládnou Agrofert, Goldman Sachs nebo Sorosovy fondy, jsou docela obyčejně hloupí. Je zapotřebí, aby občané znovu získali ztracenou kontrolu nejen nad státem, ale také nad korporacemi, které je v jejich zemi působí.

Petr Hampl: Ekonomická poznámka k svátku práce

1. 5. 2018

VK mladší:

A když Vám chtějí zavřít pusu, tak vytáhnou argument: „Facebook je soukromá společnost, ta si může zakazovat, koho chce a jak chce, dle vlastních pravidel.“ O.K. Ale jen pokud to budou ta správná pravidla (viz výše), jinak ne. Protože tisíce dalších soukromníků to dělat nemohou. Zkuste si třeba jako majitel restaurace rozhodnout, že tam nesmí děti (neb ruší hosty). Nebo že ve Vaší hospodě se bude od 22:00 kouřit. To už startuje obchodní inspekce s drakonickými pokutami.

Hampl k tomu doplňuje: Tržní komsomolci zpravidla argumentují, že máme nechat korporacím volné ruce a dorovnat svobodu těch malých. Jenže to jen taková pokrytecká výmluva. Ve skutečnosti korporaci nikdy nedovolí, aby jejich malí konkurenti získali svobodu. V zájmu korporací je zničit malé firmy regulacemi a také to udělají.

Václav Klaus ml: Velký bratr  tě sleduje