Komentáře Krysodlaka (32)

BLM

se prudce vybarvuje – do ruda. Nejenže se ukázalo, že jedna z hlavních guru je propuštěná socialistická teroristka (a není jediná), ale zároveň se ukazuje, že většina obětí aktivistů z BLM jsou – černoši. Zbytek tvoří jinak barevní a náhodní kolemjdoucí, kteří na místě neprojevili pro mírnou a nenásilnou politiku BLM dostatečné nadšení.

Naši příznivci BLM včetně pana Kalouska odmítají přijmout skutečnost, že na každém životě záleží. Pak ať se ale nediví, až je někdo zlikviduje s tím, že nejsou dost černí, aby měli právo na další existenci…

Antifa

byla již před několika lety prezentována jako v USA registrovaná teroristická organizace, což bylo letos zpochybněno. Ukazuje se, že tato organizace s předválečnou tradicí má rozsáhlou a náležitě vycvičenou síť bojůvek. Někde je za teroristy, v Německu ochotně funguje v roli policejních provokatérú a na objednávku likviduje režimu nežádoucí osoby a vyvolává nepokoje. Prostě banda rudých nácků lehce líznutých žoldnéři. A Piráti jsou zjevně jejich politická frakce.

Německé speciální jednotky

jsou údajně plné nácků a tak je různí funkcionáři postupně rozhánějí. Zdá se, že v Bundeswehru si řada skutečných vojáků (hlavně těch akceschopných profesionálů s praxí v misích) uvědomuje, kam Německo vláda tlačí a nehodlá tuhle cestu absolvovat. A protože vojsko patrně není dost prorežimní a občas používá vlastní hlavu, budou následovat čistky. Možná jejich duch nebude až tak otevřeně stalinský, ale následky budou srovnatelné.

K tomu se váže dotaz na  Rádio Jerevan, co udělá Bundewehr v případě vzpoury připrchlíků.  Podle prognóz se stáhne do Čech, zakope se na linii starého pohraničního opevnění a po konsolidaci začne (možná s podporou Specnazu) z našeho území pomalu osvobozovat Německo.

Eurokomisařka Jourová

by měla být za svou protistátní činnost a zneužívání funkce k omezování práv a svobod občanů zbavena státního občanství a neprodleně umístěna alespoň na deset let na Mírov. Evropská Unie je jako bolševická totalita a organizace zbavující občany práv a svobod nepřátelskou mocností, jejímuž otevřenému poškozování našich zájmů a vměšování do vnitřní politiky státu se musíme bránit i za cenu, že pár vrcholných eurovyžírků prostě šoupneme do lochu. Těm méně škodlivým by mělo být doporučeno, aby i se svými přicmrndávači požádali v Bruseli o politický azyl.

Potravinová soběstačnost

je prý zločin a ožebračování. To tvrdí samozvaní odborníci, díky kterým český pěstitel dostane z padesáti korun za kilo jablek  v obchodě pouhého bůra. Myslím, že takoví odborníci by mohli krumpáči a lopatami rozšiřovat pár let kapacity kasemat na Mírově. Nebo by se mohli stát spolu s ekoaktivisty součástí tajného receptu na hambáče v Mekáči.

Ústavní právo na obranu zbraní

prošlo senátem a vládou. Sice to skoro nic neznamená (v Mexiku ho mají taky a jak to tam vypadá). Na současný zákon o zbraních a střelivu to vliv nemá, ale samozvaní demokraté, pravdoláskové a eurohujeři se můžou vzteknout. Honzejk, Šafr a další notoričtí lháři (viz kampaň na Seznamu) se ostentativně bojí, aby jim za jejich zásluhy a pomluvy někdo nezaplomboval hubu olovem. Na jejich místě bych zakázal spíš provaz, ale kde nic není, ani smrt nebere. A že jde o bezmozky dokazuje jejich neznalost problematiky a ignorování politiky. Kdyby to “ústavní právo” mělo skutečný význam, nevzešel by jeho návrh ze senátu, který je tradičním zemským škůdcem, nepřátelským jak tomuto státu, tak jeho obyvatelům.

Krysodlak

Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Umožněním publikovat na své stránce nevyjadřuje Petr Hampl souhlas ani nesouhlas s jeho názory.