O co půjde v následujících volbách

„Nejde o jedno volební období, nýbrž na směrování země na celou generaci!,“ hřímá předseda ODS Petr Fiala. Pokud by byl brán vážně, mělo by to vést k vyšší volební účasti. Ta by představovala výhodu pro ANO a SPD. „Volby o ničem podstatném nebudou,“ tvrdí naopak zakladatel téže strany Václav Klaus, a fakticky tak vyzývá k nižší účasti. Ta by naopak poskytla výhodu Demobloku a Pirátům.

Zkusme se v tom tedy vyznat. Po letech máme zase situaci, kdy proti sobě stojí dvě jasné formace. Buď bude po volbách vládnout strana Andreje Babiše nebo budeme mít vládu, v níž budou hrát významnou roli Piráti. Hlas pro SPD, KSČM či Přísahu je hlasem pro Babiše. Hlas pro Demoblok je hlasem pro Piráty. Jestli zvolím lístek ANO, SPD či KSČM, tím  už jen dolaďuji, jak se bude vláda chovat. Totéž platí na druhé straně.

Buď bude po volbách vládnout strana Andreje Babiše nebo budeme mít vládu, v níž budou hrát významnou roli Piráti.

V obou případech to znamená další směřování globalistickým směrem, tedy ke zbídačování populace a likvidaci krajiny Zeleným novým údělem, pokračování výměny obyvatel, islamizaci, další likvidaci občanských svobod a k radikálnímu genderu, který postoupil od zvýhodňování bizarních menšin k útokům na děti a masově prováděným kastracím.

Každý z těch pohybů lze nazvat nějak ušlechtile. Místo zbídačování a ničení krajiny můžeme mluvit o „záchraně planety“. Výměnu obyvatel můžeme označovat výrazem „různorodost“, islamizaci jako „produchovnění“, likvidaci občanských svobod jako „vytvoření bezpečného prostoru“ a tak dále.

Babišova koalice znamená, že se tak bude dívat váhavě, s odmlouváním, a že vláda využije každé příležitosti, jak pohyb zpomalit. Nikdy nenajde odvahu postavit se otevřeně na odpor. Pokaždé bude dělat horší věci, než bude říkat lidem. Ale aspoň tak získáme nějaký čas, oddálíme nejhorší a  můžeme doufat, že se euroelita mezitím začne topit ve vlastních problémech.

Místo zbídačování a ničení krajiny můžeme mluvit o „záchraně planety“. Výměnu obyvatel můžeme označovat výrazem „různorodost“, islamizaci jako „produchovnění“…

Pirátská koalice znamená, že se bude postupovat horlivě, radikálně a velmi rychle. Cokoliv zahraniční panstvo jen naznačí, to se stane. Velmi rychle.

Rozdíl mezi oběma tábory nejspíš nebude větší než jeden či dva poslanci. Do poslední chvíle tedy budeme napnutí.

O to půjde v nadcházejících volbách.