Glosy za říjen 2018

31. 10. 2018

Možná to zní překvapivě, ale Piráti jsou dnes téměř jediná strana schopná vyřešit bytovou krizi v Praze. Navezou tisíce muslimských radikálů, vytvoří non-go zóny, pražská zločinnost dorovná Malmo, investoři se začnou zbavovat bytů a ceny konečně klesnou.

31. 10. 2018

Jiří Pehe napadl profesora Piťhu, že je prý “ideologický zkrachovalec”, protože prý nepochopil, že zavedení 56 pohlaví, likvidace maskulinity (ale jenom u bílých mužů) a odebírání dětí z rodin, které se tomu nepodřídí, že to všechno je nutným důsledkem technologických a ekonomických změn, které nelze zastavit. Je to obvyklá mantra, už jsem jí slyšel i od jiných Sorosových lidí.

Tak jo, jestli je to nutným důsledkem technického pokroku, potom nepotřebujeme Istambulskou úmluvu, a hlavně není zapotřebí živit stovky genderových expertek, protože ty všechny věci se stanou i bez nich. Tak co, dámy, kdy nastoupíte do fabriky? Hned nejbližší pondělí nebo až za týden?

30. 10. 2018

Odchod z křesla šéfky CDU ještě není konec příběhu Merkelové. Ten přijde až s vynesením rozsudku za genocidu evropských národů a spiknutí proti demokracii v Německu.

30. 10. 2018

Milí elfové,

dějiny nás učí, že lež lze účinně potírat jediným možným způsobem – sdělovat úplnou pravdu. Pokud chcete zabránit šíření lží, nepravd, fám a dohadů, přestaňte především sami lhát.

 • Jenže vy jste lhali o podmínkách vstupu do Evropské unie.
 • Lhali jste o následcích vstupu zahraničních investorů do České republiky.
 • Lhali jste o tom, co jste připravovali pro české školství.
 • Lhali jste o imigraci.
 • Lhali jste o záměrech a síle islámské komunity.
 • Lžete o připravovaných globálních smlouvách.
 • Lžete o programech usazování migrantů, které probíhají.
 • Lžete o předávání pravomocí do Bruselu.
 • Lžete o skutečných následcích nasazení našich vojáků v zahraničí.
 • Lžete o bezpečnostní situaci České republiky.
 • Lžete o schvalovaných globálních smlouvách.
 • Lžete o situaci v Americe.
 • Lžete o situaci v Rusku.
 • Lžete o situaci na Ukrajině.
 • Lžete o situaci na Blízkém východě.
 • Lžete o Georgu Sorosovi a jím podporovaných neziskovkách.
 • Lžete o rozložení vlivu ve veřejnoprávních médiích.

…a o stovkách dalších věcí.

Pak se nedivte, že vám nikdo nevěří a že všichni vidí, že jste jen ubozí placení propagandisté, v mnoha ohledech horší než byli ti komunističtí.

Aktuálně.cz: Čeští „elfové“ potírají dezinformace a propagandu.

29. 10. 2018

Z nevysloveného proslovu ke 100 letům republiky:

Nikdo z nás si nemůže vyčítat, že se Evropská unie rozpadá příliš pomalu a že se neziskovkoví aktivisté ještě navzájem nepožrali. Ale můžeme si vyčítat, že my nepracujeme dost rychle a dost efektivně. Je tato manifestace připravena profesionálněji než ty, které se konaly třeba před dvěma lety? Byl během té doby vybudován spolek se stovkami nebo aspoň desítkami poboček? Vytvořili jsme nový komunikační kanál? Našli jsme nový zdroj financování? Získali jsme nějakou zásadně jinou dovednost? Jestli ne, byly to ztracené dva roky.

Dámy a pánové, spoluobčané, vlastenci. Není čas slavit, je čas pustit se do práce.

Pozdrav ke 100 letům Československé republiky

29. 10. 2018

Těším se, až budou vedle či místo celebrit dostávat státní vyznamenání pivovarník, co vaří skvělé pivo, řezník, jehož jitrnice jsou vyhlášené v celém kraji, automechanik, co dnes zaměstnává 10 lidí a opravuje za zlomek pražských značkových servisů nebo třeba konstruktér, co vylepšil řízení traktoru. Prostě lidé, co nejsou vidět v médiích, ale kteří tuhle zemi posouvají dopředu.

28. 10. 2018

Tohle video dobře ukazuje, jak zdání klame. Na záběrech vidíme davy nadšených kolaborantů, a nikoho, kdo by to zpochybnil. Jenže z historických bádání víme, že se jednalo o zemi s aktivním odbojem (po Polsku druhým nejaktivnějším v Evropě), za což také zaplatily tisíce českých nacionalistů smrtů na popravištích nebo v koncentračních táborech. Nejspíš i někteří, kdo loajálně stáli na tomhle shromáždění, byli do odboje zapojeni.

Ani dnes tomu není jinak. Kdybychom dali jen na to, co ukazuje oficiální televize, byli bychom národem eurohujerů. Ale skutečnost je jiná.

28. 10. 2018

28. 10. 2018

Z poselství Petra Robejška k dnešnímu výročí:

Pro příliš mnoho našich vzdělanců není česká matka samoživitelka tak sexy, jako filmové polo-hvězdy, které někdo před deseti lety polo-zmermomocnil. Obrázek přeplněného člunu ve Středozemním moři je vzrušuje víc než přeplněná čekárna u vesnického obvoďáka. A slums kdesi za horizontem nabudí jejich humanismus více než chudý důchodce za rohem.

Národní umění a architektura jsou pro ně dost dobré jen tehdy, když se co nejvíce podobají tomu, co obdivují jejich názorové idoly v cizině. A někteří od nich dokonce převzali opovržení vůči vlastnímu národu a nadávají mu „plebejců nebo dementů“, protože se odvážil demokraticky zvolit jiné vůdce než oni přikázali.

Přesto, že svět je jako vždycky plný nebezpečí, tak je tentokrát historie na straně většiny. Národy ožívají i bez svolení popletených mudrlantů v redakcích a na katedrách.

27. 10. 2018

Angela s Emanuelem si střihli romantický víkend v Praze a všichni z toho hned tolik nadělají. Jen, aby se to nedozvěděla paní Macronová.

27. 10. 2018

Hnutí MeToo má přesně ten následek, který jsem předvídal. Američané přestávají věřit skutečným obětem znásilnění. Pár hvězdiček se zviditelnilo, pár aktivistek si přišlo na slušné peníze, a většinu ceny zaplatí obyčejné holky, které někdo přepadl, zmlátil a znásilnil.

Daily Wire: FAIL: Americans Now MORE Skeptical Of Women Claiming Sexual Harassment After Year Of #MeToo

26. 10. 2018

26. 10. 2018

Na hlavním (soukromém) profilu 30denní zákaz za sdílení vtipného videa o manželce, která se s nadšením drží v kuchyni a nosí manželovi pivo v televizi.

Finanční ztráta značná, možnost odvolání žádná.

Maličká ukázka toho, o co jde v Istambulské úmluvě. To není o podobě rodiny, je to o základních občanských svobodách.

26. 10. 2018

Redakce připojila, že VK starší to prý myslel v nadsázce. Nemyslel! Marxisté, kteří dnes vládnu z Bruselu, jsou v mnoha ohledech radikálnější, než byl Stalin. Zatím nepoužívají tak brutální metody, ale jejich diktátorské ambice jsou dalekosáhlejší, než byly ty stalinské. A to mluvíme o tom horším Stalinovi z jeho prvního období, nikoliv o tom, co vyhrál Velkou vlasteneckou válku (nikoliv Velkou multikulturní válku, jakou bojují dnešní euroelity).

Zdá se to neuvěřitelné, protože neproběhlo žádné formální vyhlášení despocie. Nikdo neřekl “ode dneška už se na občanské svobody nehraje.” Jenže pro naše životy není důležité, co bylo vyhlášeno, nýbrž jak se vládnoucí moc skutečně chová.

Magazin.cz: Ani Stalin neútočil na rodinu tak, jako to dnes dělá Brusel, říká Václav Klaus

26. .10. 2018

Generál Pavel provedl další výpad proti islámu a multikulti. Na jakou kandidaturu se chystá? Rodí se další Drahoš?

25. 10. 2018

Pavel Pešan:

V pátek přijede do Prahy německá kancléřka Angela Merkel.
Byl jsem se dnes motivovat na její uvítání.
Nikdy nezapomeneme!

(fotografie z návštěvy lidického památníku)

25. 10. 2018

Vyznamenání Jaromíra Nohavicy bude výborným testovacím nástrojem lidských kvalit těch, kdo působí v hudební branži.

 • Několik hodně charakterních lidí s ním bude dál spolupracovat, zvát ho na koncerty, hrát jeho písničky atd.
 • Pár neobolševických magorů se pokusí proti němu uspořádat kampaň. Budou mezi nimi hlavně ti mladí a ambiciózní, co se potřebují “osvědčit”. A také pár zkrachovalců, kteří udělají cokoliv, aby si jich lidé zase začali všímat.
 • A mezitím většina, která bude soukromě říkat, že Nohavicův bojkot je nechutný. Možná mu i přímo vyjádří solidaritu, ale dají si pozor, aby je nikdo neviděl spolu. Hlavně se do něčeho nezaplést.

25. 10. 2018

Nejsou ta sluníčka roztomilá? Je mě mrzí, že neslyšla můj projev o rozbíjení oken kanceláří Otevřené společnosti.

Blog sluníčkářky: Masarykovo jméno zaštítilo nenávistnou konferenci v Luhačovicích

25. 10. 2018

Tak tu máme fakticky nezpochybnitelný rozbor Istambulské úmluvy. A, světe, div se! Je tam přesně to, o čem mluvil profesor Piťha.
Budou teď chodit redaktoři veřejnoprávních médií kanály? Nebudou! Už dávno nemají žádné svědomí ani profesionální čest. Komu, že se to říká “bílý odpad”?

DANIELA KOVÁŘOVÁ: ČAK PROTI ISTANBULSKÉ ÚMLUVĚ

24. 10. 2018

Je tak těžké pochopit, že pohlaví se na pase a rodném listě uvádí z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ? Pokud mají doklady sloužit jen pro k vytváření dobrého pocitu pohlavně nevyhraněných osob, bude lepší je úplně zrušit.

24. 10. 2018

Slova profesora Piťhy oslovila statisíce nebo miliony lidí, protože odpovídají jejich životní zkušenosti. Všichni jsme zvyklí, že anticivilizační aktivisté neustále lžou, usilují o drsnější omezení občanských svobod než jaké tu bylo za Gottwalda a nezastaví se absolutně před ničím. Jsme také zvyklí, že lžou politici a velká média.

Kdybychom měli jinou zkušenost, tak bychom profesoru Piťhovi nevěřili.

24. 10. 2018

“Piráti mají personální problémy stejně jako SPD.” Možná. Jenže pro Piráty to není problém, zatímco pro SPD ano.

Pro SPD totiž hlasují lidé, kteří o věcech přemýšlí, srovnávají informace z různých zdrojů, dohledávají i méně obvyklé zdroje informací a tudíž jsou nároční. To, že někteří z nich věří v existenci chemtrails a já v existenci chemtrails nevěřím, to nic nemění na tom, že to jsou lidé schopní o věcech přemýšlet.

Piráty volí přesně opačná skupina lidí. Ti, kterým stačí jednoduché reklamní heslo a pro které je dostatečným zdůvodněním “všichni lepší lidé to říkají”. Takoví lidé nejsou schopni si třeba všimnout, že si jednotlivá pirátská hesla odporují a nejsou schopni ani srovnat různé zdroje informací (pokud narazí na nesrovnalost, vysvětlí si to “ruským vlivem”). Markantní ukázkou byly minulé parlamentní volby, do kterých šli Piráti bez jakéhokoliv náznaku politického programu. Přesto své voliče dokázali přesvědčit, že mají nejlepší politický program. Taková masa bude stranu podporovat bez ohledu na to, kdo bude na kandidátce. Kdyby byl dvojka za Bartošem Jack Rozparovač a trojka Vasil Biľak, neubralo by to hlasy.

23. 10. 2018

Pokud nedojde k radikální změně v české politice i české společnosti, je tohle naše budoucnost. Budoucnost tak blízká, aby ji zažila většina z nás.

23. 10. 2018

Pokud je pravda to, co dnes na svém blogu uvedl VK mladší, narazili jsme na podvod, vedle kterého krádež OKD bledne jako nevinná dětská hra.

Do České republiky přichází lidé z extrémně rizikových zemí, po příletu do Ruzyně zničí dokumenty, zjevně lžou úřadům a nejsou schopni uvést žádný důvod, proč by měli získat azyl. Přesto dostávají 10letá povolení k pobytu a všemožné sociální výhody, o kterých si může český občan nechat nanejvýš zdát. Do mafiánské hry jsou zapleteni úředníci ministerstev, ombundsmanka, pochopitelně neziskovky, ale také třeba Dívčí katolická střední škola. Kolik takových případů je? Stovky? Tisíce? Desetitisíce? Tiché obsazování země probíhá, úředníci se navzájem kryjí a velká média vše pochopitelně zakrývají (což je českým standardem).

Václav Klaus mladší: Cizinci

22. 10. 2018

V různých dobách tomu bývá tak, že příšlušníci nižších tříd se snaží napodobovat zvyklosti těch výše postavených. Když vládnoucí třída sestává z bojovníků, je to docela užitečné. Když vládnoucí třída sestává z podnikatelů, je to přímo skvělé, protože si tím nižší třídy osvojují vlastnosti jako cílevědomost, kreativitu či sebekázeň.
Jenže když ti nahoře drží své pozice především díky předstírání, intrikám a bezduché konformitě, je pro ty dole až děsivě destruktivní něco takového napodobovat.
To ovšem staví rodiče před nutnost učit své děti, že “tohle se hodí pro panstvo, ale ne pro nás.” A celý obrovský mediální a vzdělávací aparát křičí: Ty patříš nahoru! To ti jen tvoji zpátečničtí rodiče upírají šance!

23. 10. 2018

21. 10. 2018

Zatímco mě korporace Facebook blokovala, pochopitelně jsem nezahálel. O víkendu jsem se na masarykovské konferenci v Luhačovicích zamýšlel nad českými dějinami. Připomněl jsem událost, o které se příliš nemluví, ale přitom je její dopad srovnatelný s únorem 1948. Stala se na začátku roku 1998, kdy padla vláda vzešlá ze svobodných voleb a byla nahrazena vládou opírající se o nadnárodní korporace a velké neziskovky. Ta velmi rychle provedla nevratné sociální a ekonomické změny, které byly dovršeny o dva roky později převzetím České televize (s dramatickým dopadem na všechna velká média). Je příznačné, že tento puč vedl prezident, který neměl žádný přímý demokratický mandát a který byl do úřadu jmenován s tím, že se bude jednat o funkci ceremoniální.

19. 10. 2018

Z dnešní poznámky o změnách v české politice:

Kartel politických stran má proti tradičnímu uspořádání řadu výhod. Třeba tu, že vyvolává dojem, že občané mají možnost volby a zároveň dává elitám jistotu, že názor voličů neovlivní směřování země. Nebo tu, že znásobuje volební sílu – hlasy pro různé strany se nakonec stejně sečtou. Když kartel ztrácí podporu voličů, přidá další stranu obdobně, jako koncern rozšíří produktové portfolio. Ale úplně nejhlavnější výhoda spočívá v tom, že kartel stran nabízí víc kariérových příležitostí než jediná strana. Místa předsedů, místopředsedů, tajemníků či šéfů komisí jdou do desítek nebo dokonce stovek.

Petr Hampl: Zločinecký kartel v české politice

19. 10. 2018

Chcete správně hájit práva žen? Pak k tomu potřebujete správnou šálu vyjadřující, že ženy mají být oceňovány výhradně kvůli svým mentálním schopnostem, a ne kvůli sexualitě. A jak jinak to vyjádřit, že? Na tohle mohou přijít jenom feministky. Je to sice trochu dražší, ale určitě na to budou dotace.

The Guardian: Fendi’s £750 ‘vulva’ scarf makes wearers look like they’re being born

18. 10. 2018

Z rozhovoru pro parlamentky:

Máme se prý nejlépe v historii, ale nevážíme si toho. A dle kosmopolitně uvažujících občanů jsme zalezlí čecháčci a xenofobové a jen žijeme z toho, že se daří Německu a Západu. Je to tak?

Není. Takové ty panské řeči, že poddaní jsou jen líná a nevděčná holota, to tu bylo po celé dějiny. Když to dnes slyšíme třeba v historických filmech, smějeme se to mu. Stejně tak se příští generace budou smát řečem o tom, že se máme nejlépe v historii a nevážíme si toho. Bude jim to znít stejně směšně jako nám večerníčky o Trautenberkovi. Vlastně ještě směšnější, protože dnes ty řeči občas opakují i lidé zjevně patřící k nižším sociálním vrstvám.

18. 10. 2018

Mám o tom rozepsaný článek, takže teď jenom krátkou poznámku. Poté, co umřel konflikt mezi levicí a pravicí (drží se ho už jenom ti, kdo na něm mají založenou osobní kariéru), se začíná rýsovat rozdělení nové.

Na jedné straně politický proud hlásající, že se máme podrobit islámu jakožto vyspělejší civilizaci (už se to dá občas slyšet od Pirátů a TOP09) a proti nim ti, kdo chtějí klást odpor. Kam se přikloní univerzitní intelektuálové je naprosto jasné.

Středoevropan: Humboldtova univerzita v Berlíně zřizuje Šaríja institut. Za státní peníze bude pro mešity připravovat imámy.

17. 10. 2018

Saudové opět připomněli, kdo je na světě pánem. Demonstrovali to na americkém novináři arabského původu Džamalu Kašogim, který se odvážil psát o saudském království nelichotivě. Saudové jej popravili přímo před americkýma očima v budově svého vyslanectví v Turecku. A americká reakce? Donald Trump poznamenal, že takové věci nerad vidí, a smečka diplomatů bezpečnostních expertů se předhání v ujišťováníí, že “udržení dobrých vztahů s klíčovým spojencem – Saudskou Arábií – je nejvyšší prioritou.” Jinými slovy, můžete naše lidi zabíjet nebo odvlékat do otroctví, kdykoliv se vám zachce.

Potřebujeme hmatatelnější důkaz, že Spojené státy jsou jen pouhým vazalem s omezenou schopností vykonávat vlastní politiku? Jak hloupí musí být lidé, kteří spoléhají na spojence přijímajícího rozkazy přímo z centra světového džihádu?

Fox News: The US-Saudi relationship must be preserved – our national interest demands it

17. 10. 2018

Takhle to vypadá v Albertu a já připravuju další dotisk.

16. 10. 2018

16. 10. 2018

Zděšení politicky korektní komentátorky listu The Guardian. Když lidé pravidelně cvičí, hormony v těle se jim zdravě srovnají, mozek začíná fungovat a najednou …

The Guardian: Do you boast about your fitness? Watch out – you’ll unavoidably become rightwing

16. 10. 2018

Všímáte si, že moudré ženy stárnou do ušlechtilé vyrovnané krásy, zatímco z takovýchhle blbek se stávají odporné babice? Stejné případy máme i u nás (Šabatová, Vašáryová, Wagnerová).
Aktuálně: Rozhovor s Agnieszkou Hollandovou

15. 10. 2018

Ten cyklus je pokaždé stejný.

1) Někdo z nás přijde s nějakým pojmem či myšlenkou. Poud vím, o lepšolidech začala mluvit naštvaná matka Eva Hrindová.
2) Kavárna se snaží vytvořit atmosféru, že se to nesmí, a že i samotné vyslovení toho slova je diskvalifikující.
3) Do určité míry se jim to povede. Dokonce i kolegové z SPD se začínají zdráhat.
4) Přijde VK mladší, vykřikne to naplno, a cyklus je uzavřen. Ještě, že ho máme.

Mluvit o lepšolidech je normální. I když se budou lepšolidi vztekat.

Václav Klaus mladší: Lepšolidi v uplynulém týdnu

15. 10. 2018

“Svoboda je pro mladé lidi důležitější než jistoty,” tvrdí Pirát Ferenčík. Proto je vesměs volí korporátní otroci, kteří si nechávají vymýt mozky, řídit soukromí, a ještě se jim to podle všeho líbí. Mezi skutečně svobodnými lidmi najdete voliče Pirátů jen velmi zřídka.

15. 10. 2018

Na volbách v Bavorsku je zajímavé mimo jiné to, že myšlenkově i lidsky zkrachovalá CSU má pořád ještě 35%, což je víc, než kterákoliv stran u nás. Tak obrovská je síla setrvačnosti!

To nám poskytuje i dobré vysvětlení toho, co probíhá u nás, zejména úspěchu ODS a KDU-ČSL. Jakmile dosáhnou v některém regionu určité síly, pak samotná setrvačnost stačí při nízké volební účasti k vítězství. Lidé vám to tam nahází bez myšlení.

Je z toho taky patrné, v jak obrovském průšvihu je ČSSD.

14. 10. 2018

Všimněte si, že zatímco poptávka po tradiční dělnické levici spíše roste (rozhodně neklesá), politická třída není jednoduše ochotna přijít s odpovídající nabídkou. Další doklad, že politický systém nefunguje.

14. 10. 2018

Z článku pro časopis My:

Století, které následovalo po národním obrození, také dobře odpovídá na otázku, která je dnes tak často kladena: Může se národ vzpamatovat, pokud vše patří cizincům a země je řízena ze zahraničí? Jak se obejít bez domácího kapitálu? Na prahu průmyslové revoluce na tom Češi nebyli s kapitálem až tak skvěle. Ale měli šikovné ruce, houževnatost, sebevědomí, chuť učit se… a své vlastenectví. A také ideální zemi. Dost úrodnou, ale zase ne tak úrodnou, abychom mohli stavět jenom na zemědělství. Bohatou na suroviny, ale zase ne tolik, aby se dalo žít z jejich vývozu.

Petr Hampl: Národní obrození a průmyslová revoluce

13. 10. 2018

Veřejná debata po česko: Václav Havel si přihne a veřejnost nadává Václavu Klausovi, že z něj táhne alkohol.

13. 10. 2018

V rozhovoru pro parlamentky jsem tentokrát řekl věci, které pokládám za zásadní a které jsou příliš nové i pro většinu mých čtenářů (soudě dle reakcí). Ekonomický systém založený na nadvládě korporací vede k ještě horším výsledkům než centrálně plánovaný socialismus.

“To nejcennější není kapitál ve smyslu peněz a strojů, ale lidé – jejich znalosti, dovednosti, snaha, kreativita. Když čeští lidé pracují na českých projektech, země bohatne. Když své schopnosti vkládají do cizích projektů, bohatne někdo jiný.
Od toho platíme vládu, aby vytvořila takové podmínky, že Češi budou moci snadno zakládat vlastní podniky a že nebudou nuceni pracovat pro zahraniční korporace. Že vláda tento úkol ignoruje, to je obrovské selhání s vážnými důsledky nejen ekonomickými, ale i bezpečnostními a sociálními.”

Obrovské selhání vlády s vážnými důsledky. Pro západní politiky a bankéře jsme jen snadná kořist. Bude muset dojít k vyvlastňování cizího velkokapitálu. Sociolog Petr Hampl hovoří

12. 10. 2018

Mimochodem, víte, že fašistická skupina Ženská lobby, která se pokouší o zastrašování profesora Piťhy, má své zástupce přímo na úřadu vlády, kde ovlivňuje zákony a různá rozhodnutí?

12. 10. 2018

VK starší:
“Zejména my – se svou zkušeností komunismu – máme specifickou zodpovědnost. Měli bychom se stát strážci starých dobrých evropských hodnot a tradic. Jsem přesvědčen, že v tomto smyslu máme jisté komparativní výhody, které na Západě nemají. Nepovažuji za přehnané, když opakovaně říkám, že musíme Západu pomoci, aby se k němu vrátil Západ.”

Já k tomu ale dodávám, že nejdřív musíme oddělit, ubránit a zabezpečit vlastní území před tím, co přichází ze Západu. Potom teprve můžeme někomu pomáhat či pomýšlet na případný protiúder.

Václav Klaus: Perspektivy Evropy (nacházející se v područí Evropské unie)

12. 10. 2018

12. 10. 2018

Kříž na ostrově Lesbos byl odstraněn, protože “vzbuzoval negativní reakce neziskových organizací.” Asi nepřekvapí, že na dobytém řeckém území už nerozhoduje tamní vláda, ale neziskovky. Ale až vám bude někdo vyprávět báchorky o tom, jak obětavě pomáhají… no hlavně hlídají, aby původní evropské obyvatelstvo nekladlo odpor a aby prosazování islámu šlo hladce.

Cross in Lesvos pulled down after coexistence group on the island claims it’s offensive to migrants

11. 10. 2018

Nigel Farage pokračuje ve svém boji za Velkou Británii islámskou, ale nezávislou na EU. Zahrnuje to boj na dvou frontách: na jedné straně proti bruselské byrokracii, na druhé straně proti těm, kdo odmítají uznat nadřazenost islámu.

Již dříve Nigel Farage podpořil pokus o justiční vraždu Tommyho Robinsona, nyní se obrátil proti novému předsedovi UKIP Gerardu Battenovi, který podpořil kritiky islámu (Farage používá obvyklé fráze o “krajní pravici”). Je paradoxem, že Farage Battena do čela UKIP prosadil (aby zabránil zvolení jasné antiislamistky Anne Waters).

Mimochodem, i rétoriku tzv. konzervativního křídla Svobodných musíme chápat ve světle Faragových aktivit. Proti Bruselu? Jednoznačně! Proti imigraci? V zásadě taky. Proti islámské nadřazenosti? Ani náhodou! Jak se Petr Mach jasně vyjádřil, diskriminaci islámu nikdy nepřipustí. Přesně tak by to řekl i Nigel Farage.

UKIP Leader Gerard Batten Criticized by Nigel Farage for Telling the Truth (Part One)

9. 10. 2018

Tohle pokládám za velmi důležitou zprávu, protože je to jeden z prvních případů, kdy se sami Židé snaží čelit tomu, že by marketingové značky “Žid” a “Oběť holokaustu” byly fakticky prodávány podporovatelům islamizace Evropy (jak se to často děje i nás).

Je to důležité i proto, že mainstreamové média se snaží vytvářet představu, že židovská komunita se skládá pouze ze Sorose, Zuckenberga a několika totálně zkorumpovaných funkcionářů židovských organizací. Ve skutečnosti jsou mnozí Židé důležití spojenci, už proto, že Izrael je zatím jediným západním státem, kterému se daří odrážet džihád. Není, od koho jiného se učit. Je ale zapotřebí, aby ti Židé, kteří nejsou smířeni s hořícími synagogami a hony na židovské děti, se neváhali ozvat.

Nová buržoazie.com: STŘEDNÍ EVROPA: NĚMECKO: Židovský klub v AfD založen !

9. 10. 2018

Kladenský případ, kde se SPD přidalo k vítačské koalici (vč. TOP a tamní odnože Pirátů), šokuje. Rozumím tomu, že chyba se může vloudit, ale pevně doufám, že tím není případ ukončen a že v rámci SPD budou následovat razantní opatření. Není pochyb o tom, že pokud by kladenské SPD v pravdoláskovém šiku zůstalo, poškodí to stranu i celé vlastenecké hnutí. Komu by pak ještě bylo možné důvěřovat?

Kladedenský případ také ukazuje, jak strašně důležité je zavést přímou volbu starostů. Bez ní mohou občané jen bezmocně přihlížet, jak se tlupa nýmandů domluví bez proti vítězi voleb. A přímou volbu starostů podporuje jedině SPD.

Protiproud: Duhová záře nad Kladnem: Pučisté i extrémisté ve jménu pravdy a lásky.

9. 10. 2018

Petra Novotného má smysl číst, protože otevřeně říká to, co si vedení ODS (a nejspíš i většina členů) opravdu myslí:
90% obyvatel České republiky je lůza, která nemá žádnou lidskou hodnotu. Na jejich problémech či utrpení absolutně nezáleží (tudíž je spíš dobře, když jim klesá životní úroveň a životní šance) ODS je luxusní značka pro těch horních 10%. Muslimské zóny představují menší zlo než průměrní Češi. Nóbl člověka poznáte podle toho, že věří České televizi. A tak dále.

Všimněte si, že nikdo z vedení ani spolustraníků nikdy neměl potřebu se vůči Novotnému ohradit a že má podporu ODS. Na rozdíl třeba od VK mladšího.

Zkrátka: Petr Novotný je ODS bez přetvářky. Musím říct, že je mi svým způsobem sympatičtější než jeho spolustraníci, kteří šermují konzervativními frázemi, ale kteří fakticky usilují o totéž.

Parlamentní listy: Pavel Novotný, vítěz voleb: Budu starosta, lůzo. Venkovan si představuje sex s Babišem. Vím, jak to s Andrejem dopadne.

8. 10. 2018

POUČENÍ Z VOLEB A Z BITVY U VÍDNĚ – proč byla vlastenecká strana tentokrát poražena a co se musí změnit, nemají-li následovat další neúspěchy.

Poslání by se dalo shrnout následovně: “Takže vlastenci, vyhrnout rukávy, a vzhůru do práce!”

8. 10. 2018

Právě jsem na Startovači podpořil vydání knihy Pavla Opla, a těším see na ni.

Pavel OPL – Výběr z blogu policejního rady

7. 10. 2018

V časopise My vyšla recenze Prolomení hradeb. Spousta pozitiv, ale obsahuje i kritický odstavec:
“Hlavní problém Hamplovy knihy je asi v tom, že nejasně reprezentuje cílový stav, který by si přál. Je proti něčemu, ale není jasné, pro co je on sám.”

Recenzent má pravdu. Jestliže analýza ukázala, co je příčinou civilizačního zhroucení, musí být logickým dalším krokem návod, jak tu závadu opravit. To by měl obsahovat druhý díl Prolomení hradeb, na kterém jsem už začal pracovat.

Nicméně rozhodně doporučuji celou tu recenzi.

7. 10. 2018

Z volebního komentáře:
V současném systému je opozice tak silná, jak jí to dovolí vládní moc disponující absolutní kontrolou finančních zdrojů, médií, sledovacích technologií i tajnou policií. A tady vidíme pořád stejnou hru. Jednou se podaří opozici potlačit tak, že téměř úplně zmizí, pak opozice prorazí, pak se jí opět podaří potlačit… a zase dokola. Po každých volbách propadají obě strany střídavě euforii a beznaději. A všichni tuší, že dříve či později se celý systém zhroutí. Jenže mezitím se mění složení obyvatelstva, postupně probíhají drobné kroky směrem k totálnímu podrobení se…

Petr Hampl: Volby mezi debaklem a (možná) budoucím vítězstvím

6. 10. 2018

Čtěte Petra Žantovského a pečlivě uschovávejte papírové knihy. Za pár let bude internetový prostor pečlivě vyčištěn od všech zmínek o tom, že Pipi byla v původní verzi knihy zrzavá copatá Švédka, že Lisa z dětí z Bullerbynu byla blonďatá holka, která nenosila hidžáb. Ale papírová knížka (vydaná třeba ještě za Husáka) může ve skrýši pod podlahou vydržet celá desetiletí.

Ze zrzavé hrdinky dětské knížky udělali Romku z no-go zóny, nevěří svým vlastním očím Petr Žantovský.

6. 10. 2018

Z rozhovoru pro Sputnik:

Česká republika nesousedí s žádným problematickým státem a není žádný důvod, proč by měl být někomu udělován azyl. Všechny žádosti by měly být automaticky zamítány. Vyjma těch, kdo prchají před vznikajícím totalitním režimem v Německu. Ale i mezi nimi by se mělo velmi pečlivě rozlišovat.

Jenže zájem velkých peněz převažuje nad zdravým rozumem, takže jsou aplikována opatření nesmyslná a ničivá. Připomínám, že Česká republika šla dokonce tak daleko, že zavedla institut tzv. doplňkové ochrany. Ten spočívá v tom, že když se nenajde žádný důvod, proč by měl být uchazeči udělen azyl, přesto se s ním zachází jako s azylantem. Včetně takových služeb jako kurz češtiny, za který vláda platí 3000 korun na hodinu.

Uprchlík má cenu zlata – pro české nevládní organizace

6. 10. 2018

Naštvaná matka Eva Hrindová vlastně jen shrnuje, co normální a přirozené. Muž se má aktivně snažit získat ženu (ke vztahu, sexu, nebo nejčastěji obojímu), i když je třeba nešikovný. Možná se snaží se snaží působit jako svůdník a seladon a ve skutečnosti působí jako hulvát nebo nechutný otrapa. Nicméně přesto je naprosto nepřijatelné, pokud se státní moc či korporace snaží takové jednání trestat. Být nešika není zločin. Zločin je pokoušet se z pozice moci regulovat tak jemné a intimní záležitosti, jako je namlouvání.

5. 10. 2018

Z rozhovoru pro parlamentní listy:

Jedna zkrachovalá europoslankyně, vyhlášená jako notorická lhářka, se pokusila do České republiky dovést skupinu mladých džihádistů vydávajících se za nezletilé. Můžeme jen spekulovat, zda za tím byl sexuální nebo jiný zájem nebo jestli jen chtěla přihrát peníze integračním neziskovkám. Rozhodně to ale nemělo žádný praktický význam. Česká republika vydává dlouhodobá pobytová víza žadatelům z islámských zemí jako na běžícím páse, umožňuje jim skupovat místní podniky, pozemky a další nemovitosti, a dokonce ani nehlídá vlastní hranice. Každý týden k nám přichází více nových džihádistů než těch 50, které se snaží dopravit paní Šojdrová.

O to smutnější byla debata, která potom následovala. Znovu potvrdila, že takzvaná elita ztratila poslední zbytky racionálního myšlení i základní lidskou slušnost. To, co předvedla třeba poslankyně Němcová, když během parlamentního jednání přirovnala židovské děti v koncentračních táborech k agresorům drancujícím západoevropská města, něco tak odporného se v českých zemích nestalo od procesu s Miladou Horákovou. A co horšího, mediální strážci morálky ani lepšolidé z ODS s tím nemají nejmenší problém. Nikdy bych nevěřil, že politická kultura může klesnout tak hluboko. A obávám se, že jsme ještě pořád neviděli to nejhorší.

Logicky se pak stává, že slabé osobnosti a mrzké charaktery v celé zemi začínají toto odporné jednání napodobovat, což pochopitelně vede ke konfliktům ve firmách, obcích i rodinách.

Sociolog Petr Hampl promlouvá: Migranti, kteří do bezvědomí zmlátili důchodkyni. Něco tak odporného, co předvedla Němcová. A vyhlášená notorická lhářka Šojdrová…

4. 10. 2018

Předvolební beseda s Martinem Konvičkou a dalšími.

4. 10. 2018

Pokud si Pražáci vyberou arcivítače Drahoše proti statečnému Benu Kurasovi právě v době, kdy se schyluje k přijetí povinnosti přijmout neomezený počet migrantů z každé světové země chudší než ČR, pak by jim nesporně náležela Darwinova cena. Je to logický výsledek dlouhodobého procesu, kdy se do Prahy (a přilehlých okresů) sestěhovává to nejhorší, co se dá v republice najít. Jedním z politických úkolů dneška je zajistit, aby Praha nezničila zbytek země. Ale kdo ví, třeba Pražákům křivdím a ještě to není tak špatné. Za necelých 48 hodin to budeme vědět.

4. 10. 2018

Všímavá ekonomka Hana Lipovská upozorňuje, že “co se množství zboží týče, tak jsme si loni oproti roku 2016 mírně pohoršili – přestože naše průměrná mzda vzrostla, mohli jsme si za ni koupit méně pečiva, mléčných výrobků, vajíček, ale třeba také benzinu.” Kdybychom do průměru zahrnuli jen situaci normálních pracujících, byl by propad ještě výraznější.

Jinými slovy, i v roce nejmasivnějšího hospodářského růstu klesala životní úroveň. Rostla efektivita, Češi toho vyrobili nejvíce v dějinách, ale korporace poslaly do svých centrál tolik peněz, že ta část koláče, která zbyla na pracující lidi, se zmenšila. Současný ekonomický systém funguje ještě hůře než stupidní předlistopadová centrálně plánovaná ekonomika!

To neznamená, že bolševický režim byl skvělý. To znamená, že současný režim je jeho horší, minimálně z pohledu ekonomiky.

Nářky liberálních ekonomů, že tohle vlastně není pravý kapitalismus, nemůžeme brát vážně. Jednoduše proto, že kdyby ten předchozí pravý kapitalismus fungoval, tak by motivoval lidi k poctivé práci. A ten systém je místo toho motivoval k zakládání neziskovek a zavádění stále dalších regulací. O našem pádu do chudoby se rozhodlo ve chvíli, kdy česká vláda přestala chránit zemi před zahraničními investory, přestala chránit české firmy před globálními korporacemi a české zemědělce před zahraniční produkcí.

Mnozí doufali, že tím získáme levnější produkty a tím i vyšší životní úroveń. Opak je pravdou, dostali jsme chudobu. Znovu se potvrzuje, že je-li motivací chamtivost, nikdy to nedopadá dobře. Ani v podnikání a národní ekonomice.

Ekonomka Lipovská: ekonomika eurozony se v průmyslové výrobě propadla do recese

3. 10. 2018

Proč podporuji senátní kandidaturu Ladislava Jakla.

3. 10. 2018

Aktivistická slepička, která se stala redaktorkou dámského časopisu, doporučuje čtenářkám, aby se rozvedly – v případě, že manžel podporuje Donalda Trumpa.

Má to vlastně určitou logiku a lze si ji představit i u nás. Dokonce mě napadají i jména redaktorek z Forum24 nebo Deníku Referendum, které by podobný text dokázaly vytvořit, ale budu natolik zdvořilý, že ta jména neuvedu. Beztak předpokládám, že stačí počkat pár týdnů a odpovídající článek se objeví. Jak to pak v manželství funguje?

Petr Hampl: Jak přežít politicky korektní manželství

2. 10. 2018

Z rozhovoru pro Jesenický týdeník:

Výzkumy veřejného mínění ukazují, že třeba pro obyvatele Velké Británie je už téměř 50 let migrace politickou prioritou číslo jedna. V dalších zemích je to podobné. Nejde tedy o to, že by lidé nechtěli volit antiimigrační strany, ale že po celé roky chyběly solidní strany s antiimigračním programem. A když se někdo objevil, všichni ostatní se proti němu okamžitě spojili, zabránili mu v přístupu do médií, odřízli jej od peněz, začali o něm šířit děsivé pomluvy a často na něj nasadili i tajnou policii, prosadili do strany provokatéry, prostě jej zničili. Migrace jako politické téma lidi zajímá a zajímala už dlouho.

Petr Hampl: Buddhisté reagují na islámskou hrozbu rázněji, protože dosud neztratili historickou paměť

2. 10. 2018

V Brně podporuji Slušné lidi, v Praze a Teplicích SPD. Na mnoha místech senátní kandidáty SPD, na pár místech jiné kandidáty. SPD je v tuto chvíli jedinou vlasteneckou stranou, která má reálnou sílu. Ale to neznamená, že stranická příslušnost je všechno.

2. 10. 2018

Když Martin Konvička varuje, že mizí víra v budoucnost, není to povzdych mrzutého starého pána, ale velmi vážná bezpečnostní záležitost. Když lidé nevěří, že by jim jejich vlastní země mohla nabídnout podmínky k rozumnému životu, ztrácí motivaci jí bránit. To už dnes vidíme na podstatné části mladé generace. Je čím dál jasnější, že radikální ekonomická a politická reforma je srovnatelně důležitá jako obrana proti imigračním vlnám.

Patriot Magazín: Mizí víra v budoucnost, varuje kandidát do Senátu Martin Konvička

1. 10. 2018

Můj kamarád David Bohbot dnes na parlamentkách:

Je zapotřebí, aby policisté cítili, že mají podporu, když se něco stane. Že zákony jsou na jejich straně. Že mohou udělat cokoliv, pokud je to nutné k tomu, aby byla zastavena jakékoliv forma agrese.

Elitní expert: Neubráníme se ani člověku s nožem. A řešíme sirotky.

1. 10. 2018

Všechny kalifornské firmy teď zřídí funkce viceprezidentky pro vaření kávy.
CNN: California has a new law: No more all-male boards

1. 10. 2018

Co všechno se dá získat výměnou za Prolomení hradeb. Ale není to příjemné čtení. Když jsou fakta přehledně seřazena vedle sebe, uvědomíte si, že máme co do činění s koncentrovaným zlem. Možná s tím nejděsivějším, co se kdy v lidských dějinách objevilo. S celou civilizací, která umí v podstatě jen vraždit, ničit, pálit a zotročovat. Po celá ta staletí.

1. 10. 2018

…a mezitím na manažerské síti LinkedIn. Pokud máte dojem, že ten pán je třeba nějaký obchodní génius se sníženou sociální citlivostí, vyvedu vás z omylu. Práce “the head of marketing” spočívá v tom, že přeposíláte požadavky kolegů z managementu do reklamní agentury. V agentuře udělají práci a vy potom tu práci “odprezentujete” s barevnými slidy ve vedení banky. Necháte se neomezeně ponižovat a kompenzujete si to na lidech z agentury nebo svých podřízených. Vedle toho ale musíte rozehrávat koncert intrikánství, protože na vaše místo se tlačí desítky jiných ambiciózních lidí a vy proti nim neumíte absolutně nic navíc. Současnou vlnu imbecilismu elit (vč. 36 pohlaví a legend o náboženství míru či zlém Putinovi) nemůžete nikdy pořádně pochopit, dokud nepochopíte toto prostředí plodící deformované ubožáky.