Ivan Hrbek: Léky a válka

Reakce na jednu z několika posledních studií k ivermektinu (dále IVM) Studie byla špatně designovaná, vzorek 400 lidí nic moc, spíše hodně málo. Jedna věková kategorie, ta v které je obvyklý mírný průběh a “samouzdravení”. Chápu, že zkoušet to na dvou tisících staříků a stařenek, kde bývá průběh fatální, ale nelze, protože by to bylo neetické nechat tu kontrolní skupinu bez léčby umírat. A konec konců i tu léčenou IVM pokud nejsme přesvědčeni o jeho účinnosti.

Takže veškeré studie jsou v tomhle případě na nic. Jediné co lze použít je prosté zjištění, že IVM byl podáván celkově v počtu více než bilionu léčebných dávek pro lidi a je absolutně bez vedlejších účinků, jediná kontraindikace je těhotenství (popř. kojení) a jediná nežádoucí interakce je na léky na vysoký cholesterol ze skupiny statimů.

Takže správný postup je zcela opačný. Dokud se neprokáže jeho NEÚČINNOST, nebo nebude vyvinut velmi SPOLEHLIVÝ A ÚČINNÝ LÉK, je naprosto správné IVM mimo uvedených kontraindikací používat jako součást léčebného mixu. A kdo tomu brání nebo tak nečiní, měl by být naopak pohnán k odpovědnosti, pokud by se účinnost IVM v budoucnu prokázala……

A ve válce přestávají platit veškeré běžné mírové postupy protože ty znamenají jistou zhoubu.

Podstata problému se však vůbec netýká ivermektinu. Lidé se zkostnatělým pohledem na současné dění upadli do vlastní myšlenkové pasti, a čím jsou vzdělanější, tím ta past bývá větší. Ta past je založená na tvrzení, že je špatně používat postupy neověřené důkladnými studiemi. Bohužel, je potřebné si uvědomit, že JE ŠPATNÉ STŘÍLET NA LIDI ZE SAMOPALŮ a přesto se to děje v každé válce. A TOTO JE VÁLKA. A ve válce přestávají platit veškeré běžné mírové postupy protože ty znamenají jistou zhoubu.

V tomto případě navíc válčíme se zákeřným neviditelným nepřítelem, který nepodepsal Ženevskou konvenci. A má obrovskou “pátou kolonu” která škodí a podporuje ho v zabíjení nevinných. Ve válce nelze používat postupy stanovené pro dobu míru.

Nepřítel, který vraždí, vidět není, ale jeho pátá kolona vyřvává na náměstích o svobodě a mává českýma vlajkama.

Proti “běžné” válce máme navíc tu nevýhodu, že lidé si neuvědomují, že válka skutečně je. V “běžné” válce, je nepřítel vidět, má uniformu, samopal, jede v tanku. Jeho “pátá kolona ale vidět není. Ten hodný soused odvedle co chodí do kostela nebo mě každý den zdraví je možná udavač, kvůli kterému někoho zastřelí i s celou rodinou. Teď je tomu obráceně. Nepřítel, který vraždí, vidět není, ale jeho pátá kolona vyřvává na náměstích o svobodě a mává českýma vlajkama.

Vezměte, prosím, na vědomí, že při okupaci Československa fašistickým Německem nebyl vyhlášen nouzový stav. Dnešní situace je tedy z tohoto pohledu zjevně horší, než tehdejší. Uznala to vláda jeho vyhlášením, uznal to parlament jeho prodloužením. A přesto se vše řeší naprosto nevhodnými “mírovými metodami” vedoucími ke genocidě českého národa.