První česká džihádistka

440 nebezpečných slov o tiché hrozbě tikající v pražských školách

V prvním veřejném odhalení džihádistické buňky působící v Praze by nemělo uniknout, že součástí zabijáckého spolku je 24letá dívka s původním jménem Kristýna. Nemusíme znát detaily, ale základní obrysy příběhu se rýsují s vysokou pravděpodobností. Naivní česká dívka potká exotického cizince, který je tak jiný než místní kluci. Není divu, zatímco čeští kluci z normálních rodin od malička čelí nejrůznějším tlakům a buzeracím, nesmějí vůbec nic, mužské vzory jsou jim zesměšňovány a nečeká je nic lepšího než mechanická práce v montovně za plat, který stěží stačí na obživu, místní Arabové si žijí jinak. Zákony pro ně neplatí, s penězi nemají problém, jsou systematicky povzbuzováni k agresivitě a ujišťováni o své nadřazenosti. Naivní dívka z chudé rodiny může tedy snadno nabýt dojmu, že potkala prince, začne s ním chodit do muslimské obce a za pár měsíců má zcela vymytý mozek.  Časem nejspíš zjistí, že vše není až tak pěkné, ale to už je pozdě.

Aby špatného nebylo málo, náboženská obec není „běžná“ mešita. Společenství v Praze na Černém mostě je celoevropsky vyhlášené centrum, jaké by nebylo v žádném arabském státě trpěno. Jenže v českých zemích máme multikulti a mechanické opakování mantry, že když je někdo muslim, musí být přece z principu umírněný a mírumilovný.

V normálně fungujícím státě by takové ředitele škol vyšetřovala kriminálka. Že děti chodí na exkurze do teroristického centra…

Ale to pořád není všechno. Do mešity na Černém mostě jsou masově voděny děti z pražských základních a středních škol. Ne tak, že by se jim dostalo zdrojů z obou stran (tedy nejdřív radikální mešita a potom přednáška Centra pro studium politického islámu nebo vystoupení Martina Konvičky), ale s tím, že extrémistické muslimské centrum je jediným správným zdrojem poznání. Vím o pár případech, kdy si rodiče stěžovali. Pokaždé škola reagovala nátlakem, útokem proti rodičům a drobnou šikanou dítěte, které bylo v důsledku naštvané, že se do toho rodiče pletou.

V normálně fungujícím státě by takové ředitele škol vyšetřovala kriminální policie. Že děti chodí na exkurze do teroristického centra, je větší průšvih, než kdyby kluci chodili na stáž do pouličních gangů a 13leté dívky do nevěstinců. Zatím víme o jedné vycvičené teroristce Kristýně, která se časem bude chtít vrátit. Kolik policistů vytíží? A kolik dalších takových teroristek je na cestě? Nebo české úřady zvolí britskou cestu spočívající v tom, že když vycvičený džihádista dokáže vydržet několik týdnů bez trestného činu, je prohlášen za bezpečného a není dále sledován?

A vláda mezitím utrácí peníze daňových poplatníků za boj proti těm, kdo si na situaci stěžují. Naprosto přesně podle vzoru, jaký známe z Německa, Švédska, Francie atd.

Aby článek neskončil jen bezmocným vztekem, doporučuji akci. Pište odpovědným činitelům, ať s tím průšvihem v pražských školách něco dělají. Konkrétně se jedná o následující osoby:

Aby článek neskončil jen bezmocným vztekem, doporučuji akci. Pište odpovědným činitelům

Platíme je, a ne špatně. Tak ať se snaží.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
450 NEBEZPEČNÝCH SLOV O KONFLIKTU, KTERÉMU SE UŽ NEDOKÁŽEME VYHNOUT