Komentáře Krysodlaka (1)

BISSandro Botticelli

Přečetl jsem si poslední dvě veřejné zprávy BIS. Závěr je jednoznačný – BIS je dnes jen další nenažraná neziskovka a je otázkou, pro koho za naše peníze pracuje. Tento stát to evidentně není.

“Demokratické” strany

Vyjma komunistů a od nich odtržené ČSSD vznikly všechny takzvaně demokratické strany na bázi Občanského fóra a následné politické turistiky. Občanské fórum bylo – bohužel – jen vyšší level Akčního výboru Národní fronty a jeho pouliční složky se chovaly stejně, jako v 50. letech – vyakčňovaly každého, kdo se někomu nehodil ve jménu jakési očisty. Na této bázi neschopných a proto všehoschopných jedinců vznikl současný státní systém, vracející se k staré dobré totalitě 50. let. Kdepak máme tu demokracii – inu – na papíře. Tahle banda ji v reálu vytvořit nemůže. Neví, co to je, jen o ní kecá a nepozná ji, ani když je ta demokracie kousne do prdele.

Multikulturalismus

V současnosti je zjevné, že jde o plánovanou genocidu původního evropského obyvatelstva, na které mají lví podíl jednotlivé vlády, zastřešené unijními ideology a neziskovkami.

Děti Michalákovy

Když pomineme skutečnost, že na začátku byla pomsta zmrda Michaláka bejvalce, která ho odmítla živit, jde o otevřený obchod s lidmi. Naše vlády prostě prodaly dva nezletilé české občany cizí mocnosti za dotace. Spoustě lidí včetně Šichtařové a eurosvazáka Zdechovského to evidentně nedochází a naivně si myslí, že uzavřený obchod zruší.

V podobné kategorii jsou i zahraniční mise našeho expedičního sboru, vydávané různými hujery za “vlasteneckou povinnost”. Ve skutečnosti se tu mění krev našich žoldnéřů za zahraničně politické PR několika politických stran a pár konkrétních vyžírků.

Armáda

Nic, co by naplňovalo definici armády nemáme. Expediční sbor zajišťuje PR, zálohy fakticky neexistují a vybavení a výzbroj pro ně pobíhá (darována naším parlamentem či zašmelena) po různých bojůvkách na Středním Východě a v Latinské Americe. S tím zbytkem umí zacházet jen pár lidí.

Jediné zbraně, které má tento stát pro svou obranu jsou ty, co máme doma.

Jak tedy bude vypadat síla k obraně státu – muzejní obrněnce ze soukromých sbírek obsazené milovníky vojenské historie, šermíři v plechách a trampy, doprovázené kovbojskou jízdou a provozovateli Living history, ozbrojené povětšinou ládovačkami a jinak historickými kvéry. Ty budou díky EU většinou držené na černo, stejně jako nože.

A všem bude přes 40, věkový průměr bude přes 60.

Krysodlak