Komentáře Krysodlaka (20)

Vánoční a novoroční projevy

hradního pána a dalších papalášů se v proměnlivé míře držely v celkem shodném tónu – pomalost úředního řízení (nejen soudního či stavebního), ubývání svobod a zeleného šílenství. Dle očekávání jako prokopnutí začali řvát ekofašos, neb se jim sáhlo na víru. Hned po nich potřebovali vzteky znečištěné spodní prádlo vyměnit nejrůznější demokrati v souladu s heslem, že jediná pravá demokracie je ta jejich a ostatní mají držet hubu a krok, nebo skončit v lágru.

Ekofašos

bývali kdysi za komančů celkem solidní parta. Tehdy si povětšinou říkali Brontosauři a pomáhali přírodě úklidem černých skládek, brigádami na rekultivacích a podobně. Po Plyšáku se ekologie stala dojnou krávou, zdrojem příjmů a nástrojem šikany obyvatelstva v jednom. Blokování staveb, vydírání, nesmyslné požadavky a dokonce pokus o pumový atentát v Moravském krasu v polovině 90. let (naštěstí zpackaný) jakýkoliv pokus o ochranu přírody v očích běžného obyvatelstva totálně zdiskreditovaly. Blokáda obchvatu Plzně, kde ve  jménu malého brouka šlo jako obvykle o velké prachy urychlila či přímo způsobila smrt několika tisíc Plzeňáků (dle propočtů soudu šlo tehdy o cca 1200 lidí ročně po dobu deseti let). Ekofašos to vehementně popírají, ale kdo v tom smradu veškeré tranzitní dopravy na západ do zbytku Evropy musel vydržet, ví své. A teď hoši přitvrdili zcela v duchu svého velkého pravzoru – starého dobrého partaigenose Hitlera. V Němcích to jede na plný pecky, tady se angažují zatím jen bandy vyděračů a klimatrotlů.

Jak doložila nejmenovaná úřednice z jednoho pražského obvodu – jeden podnikatel si přišel pro povolení stavebních úprav dílny a mezi dveřmi na něj čekali dva ekologičtí aktivisté s tím, že pokud jim nekoupí teréňák, na věky mu úpravy zablokují a nakonec mu zlikvidují podnikání. Jistý exúředník z jakési ekologicko-stavební sekce magistrátu v Plzni zase prudil žadatele z řad svých bývalých známých, že když si na jeho pozemku vymyslí přítomnost vzácného brouka, už tam v životě nic nepostaví.

Dalším druhem ekofašos – vyděračů jsou ochránci evidentně škodlivých zvířat, jako jsou bobři a vlci. Hrazení škod po chráněných druzích je zjevně něco, co je (ani stát) moc nezajímá. Tož se milí ekofašos nedivte, že ani vy, ani ochrana přírody tady po takových zkušenostech nemáte valné šance.

Doporučuji poškozeným vlky či bobry pár těchhle chytráků pochytat a nechat je přivázané  v lese jako návnadu na vlky, nebo u vody jako odpuzovač bobrů (pošlé hrůzou pak použijte jako návnadu na raky, aspoň se vytřídí místní druhy od invazivních).

Babišiáda

pokračuje s neztenčenou silou. Nejhlasitější řev se samozřejmě nese od reprezentantů stran, které tenhle stát přivedly k bankrotu a od notorických práskačů pod černou fanglí. Oblíbeným argumentem je, že rostou daně a poplatky. Problém, který demokratická svoloč s Kalouskem a Fialou (či snad řepákem Novotným?) v čele přehlíží jak kolchozní lány je, že Babiš nejdřív lidu prostému pustí chlup, než si ho pak poněkud objemnější vydojí zpátky. Jeho předchůdci jen dojili a chlup nikdy nepustili, vždycky to byly jen kecy o utahování opasků. Lid si to pamatuje a bohužel moc nepřepočítává, takže má Babiše za Jánošíka a bude ho volit. Zlodějen demobloku tu má každý vyjma členů jejich klubu plné kecky a volební preference jsou tudíž celkem jasné.

Prezidentské volby

sice ještě u nás nejsou tak aktuální, jako u strýčka Sama, ale už teď to vypadá na pěknou komedii v tradičním duchu. Kandidáti se množí jak houby po dešti a dementní opozice není schopna postavit rozumný počet všeobecně akceptovatelných jedinců (tedy dva – kandidáta a náhradníka). Je možné, že všichni dosavadní zájemci jsou jen křoví a svého zastupujícího protektora dodá befelem Brusel, nebo Sörös (jako na Slovensku).

Likvidace íránského generála

byla perfektní ukázkou americké demence a arogance. Tyhle věci se mají dělat decentně, bez zbytečného kraválu a zcela adresně. A hlavně bez nezúčastněných obětí. Nešťastná náhoda (ideální!), kulka ze tmy nebo jed – pokud možno v bytu oběti. Má to daleko lepší psychologický efekt a lze to hodit na někoho jiného. Takhle USA jen udělaly další krok na cestě k válce proti zbytku světa.

Zákaz domobran

v ČR jen potvrdil pravidlo, že největšími (a tradičními) zrádci národa jsou u nás vláda, senát a parlament, ke kterým se ještě přidává justice v čele s Ústavním soudem. Záminka zákazu je tradičně ideologická. Skutečnost je ovšem taková, že se papaláši 1) obligátně bojí vlastního lidu; 2) potřebují tuto zemi bezproblémově předat nějaké cizí mocnosti; 3) snaží se popřít skutečnost, že ochranu občanů před kriminalitou a státu před vnějším nepřítelem dávno hodili přes palubu. Máme tu sice džihádisty, ale to nechává vnitro i pobočku CIA jménem BIS naprosto v klidu.

Jen doufám, že explozivní multikulturalisté si pro své obohacení vyberou demonstraci Milionu chvilek a ne farmářské trhy, protože na nich by se mohli smíchat s prodávaným vepřovým.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)