Komentáře Krysodlaka (27)

Křečkiáda pokračuje

neztenčenou silou. Tentokrát je záminkou zákaz přítomnosti otců u porodů za mimořádného stavu státu. Aktivisti se mohou zvencnout, “zabít Brno” Holan podává žalobu a nikomu z těch snad lidí nedochází, že s odchodem protřelé kriminálnice Šabatové jejich komplet státem placená neziskovka pro terorizování občanů skončila. Pokud jejich cochcárna kombinující protistátní činnost a ignorování důsledků epidemie skončí stanným právem, bude to především jejich problém.

Vládní opatření

se ze stádia nezbytných a nutných dostala do stádia totálně zmatečných. Orientovat se v tom co vlastně platí (patrně každý den něco jiného) je docela honička. V obecné rovině bordel násobí naši rádoby demokratičtí novináři strašením a protichůdnými informacemi, ekonomicky nejchytřejší jsou politici, kteří v posledních 30 letech přivedli tuto zemi ke krachu a rozkradli vše, co po komunistech zbylo (na rozdíl od propagandistických keců toho bylo docela dost, třeba státní poklad). Muziku tvrdí jakýsi pseudovědecký, otevřeně protičínský spolek rádoby sinologů “Sinopsis”, popisující Ústřední výbor Komunistické strany Číny tak skvěle, že posluchač netuší, že řeč není o Evropské komisi a bruselských strukturách. Zjevně je to skoro to samé, jen čínské ÚV dokáže provést akci tam, kde se EK zmůže jen na stupidní kecy a výhrůžky.

Senát

se po celou dobu epidemie projevuje jako naprosto nepoužitelný orgán, který je zadarmo drahý. Bohužel, jediný způsob jeho rozpuštění je rozehnání ohněm a mečem. Tahle údajná “pojistka demokracie” dlouhodobě škodí státu i občanům, skutečným účelem této instituce je fungovat jako kombinace trafiky a domova politických důchodců.

Aféra Koněv

může mít pro náš stát nedozírné následky. Jak si povšiml pan Zbořil, aféra dokazuje, že tento stát je jako smluvní partner nespolehlivý, protože odmítá ručit za dodržování smluv a případně jejich obsah popírá. Pan Bašta si prozměnu na základě oprávněně podrážděné ruské reakce povšiml skutečnosti, že stát, kde místo vlády dělá zahraniční politiku pár starostů a s nimi spřažená banda soukromníků, vyžírků z politických neziskovek a politických důchodců, nemůže být brán v zahraničí vážně. Takový stát je slabý a zralý k utržení prvním kdo půjde okolo. Při té příležitosti se ukázalo, že starému kágébákovi Štětinovi definitivně hráblo a nezdravě idealistickému aktivistovi Johnu Bokovi taky. Doufám, že je ve cvokárně dají na jednu cimru. Pánové vidí Rusy a Číňany úplně všude a modrobolševická Unie je podle nich zárukou demokracie.

Řecko

se ubránilo několika vlnám připrchlíků podporovaných Tureckou armádou. Otázkou je, jak dlouho to vydrží, když EU je na jejich straně jenom hubou a v reálu podporuje Turky a džihádisty.  Možná po vzoru Kypru nakonec Řekové požádají o pomoc Rusko a pak teprv vypukne mazec. Turky načerno postavené těžební stanice v kyperských výsostných vodách posloužily na kyperskou žádost jako skvělé terče ostrých střeleb ruského námořnictva. Proč se na Kypru angažuje Rusko? Protože EU a NATO Kypr hodily přes palubu a chystají se totéž udělat s Řeckem.

Krysodlak
(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)