Komentáře Krysodlaka (3)

KSČM a EUSergej Solomko

V blogách na i-děsu padla otázka, proč jsou komunisti proti unii, když mají tolik společného. Poomineme-li žvásty tradičních bolševikobijců a kremlofobů s dojemně rudým myšlením, té jedině správné odpovědi jsme se nedočkali. Soudruzi z KSČM jednoduše vidí zjevnou skutečnost – EU důsledně opakuje všechny jejich chyby a dokud nenarazí, tak si na rozdíl od našich soudruhů neuvědomí, že tudy cesta nevede. A jen skutečný blbec udělá stejnou chybu dvakrát….

Brusel, nebo Putin?

Oblíbené heslo eurohujerů před volbami do EU. V reálu – Rudá totalita 2.0, nebo samoděržaví. Parta všehoschopných pohrobků Trockého s multikulti džihádem za zády, nebo jeden (nekorunovaný) car? Budeme muset urychleně najít vlastní třetí cestu, ale nejspíš už je pozdě.

Západní demokracie

Velmi vzácné zvíře, které v západní Evropě a většině USA zemřelo se Sovětským Svazem, protože už ho nebylo třeba. Podle všeho bylo po smrti namleto do salámu zvaného “Svoboda”, ze kterého nám samozvaní “liberální” (přelakovaní “lidoví”) demokrati ukrajují jeden plátek za druhým. Jeho poslední zbytky najdeme u nás (ozbrojený občan), v Izraeli a na některých místech v USA.

Obecně platí, že v současnosti je demokracie systém, ve kterém vládne ten, kdo dokáže nejlépe obelhat masy. Takže se nedivte tomu, kdo kde sedí….

Právní stát

Oblíbené zaklínadlo našich politických vyžírků z takzvaných demokratických stran. Bohužel je to u nás ještě vzácnější zvíře, než “západní demokracie” a ve světle práce našich soudů jsme ve stádiu, že jsme k němu měli blíž v době procesu s Horákovou. Když mě po prohlášení, že naše soudy jsou nezávislé na právu, spravedlnosti, platných zákonech a zdravém rozumu označil justiční úředník za nemístného optimistu, začal jsem uvažovat o tom, kolik by stál vlastní soudce.

Rozsudky hotové před přelíčením, soudní pře vedené silnější ze stran za přihlížení soudců, svévolné překvalifikování obvinění ze strany soudců, popírání fyzikálních zákonů, zjevné poškozování zájmů státu a jeho obyvatel ze strany Ústavního soudu, platné rozsudky od soudců s papírama na hlavu, odsouzení na základě léta neplatných paragrafů, soudní řízení na objednávku – to je jen pěna na hladině našeho “nezávislého” soudnictví.

Válka s Ruskem

Je pikantní, že Evropa se v zájmu USA má připravovat na válku s Ruskem a tak nějak se tu ignoruje prostá zeměpisná skutečnost, že z USA do Ruska je to pouhých 35 kilometrů přes Beringovu úžinu.

Američané po nás chtějí vylepšit pro tuto válku infrastrukturu a přitom ignorují skutečnost, že v její údržbě a rozvíjení nám brání eko-, lidsko- a jinak multikulti- právní neziskovky, vedené a financované občany USA. Nehledě na to, že při multikulti dovozu připrchlíků ze zemí, kde USA zrovna nemilují, nebude mít US Army v Evropě čas bojovat s Rusy, protože jim munice dojde už při “jednání” s připrchlíky dovezenými za Sorosovy americké peníze.