Komentáře Krysodlaka (31)

Cyklostezka, aneb krádež veřejného prostoru

Narazil na to už asi každý – jednoho dne vyjde z domu a zjistí, že z půlky chodníku je barvou (často v papírech místní radnice velmi drahou barvou) vyrobena cyklostezka. Když je na místní radnici pár cyklofašistů, tak se stejný pruh objeví ještě na přilehlé silnici – pokud možno ve stejném úseku, jako na chodníku. Jako by nestačilo, že nezanedbatelná část cyklistů si jezdí, kde chce a ignoruje při tom veškerá pravidla. Tato banda ignorantů je podporována zločinci ze spolku AUTOMAT, kteří podobně jako aktivisté “romští” vykřikují cosi o právech s tím, že povinnosti mají jen ti ostatní (v tomto případě necyklisti). V Praze a dalších městech naplňují ve spolupráci s takzvanými “cyklokoordinátory” zhusta skutkovou podstatu trestného činu obecného ohrožení, protože si vynucují výrobu cyklostezek v místech pro cyklistiku naprosto nevhodných. Většinou jde o páteřní komunikace nezbytné pro běžnou dopravu, v Praze pak navíc sjezdy z dálnic, hlavní výpadovky a další podobná místa. A tak tu máme situaci, kdy pár uřvaných jedinců ve prospěch nějaké pofiderní menšiny okrádá ve svůj prospěch většinu o veřejný prostor a v některých případech se dlouhodobě pokouší okrádat i soukromníky o jejich pozemky.

Dva základní druhy aktivistů

se postupně vyprofilovaly v naší kotlině. Jedna skupina je uřvaná, bohatě podporovaná (většinou z našich daní) a má plnou hubu něčích práv, na kterých se nestydatě pakuje. Druhá skupina by ráda prosadila dodržování platných zákonů a měření rovným metrem. Funguje za svoje peníze a pokud o ní někdo napíše, jde většinou o pomluvy, nebo rovnou o propagandu, namířenou proti nim.

Babišův střet zájmů

plní naše sdělovací prostředky. Nikoho evidentně nezajímá, že Babiš se napakoval legálně na základě zákonů, které tu v uplynulých 30 letech vytvořily strany současného demobloku spolu s ČSSD za tichého kibicování KSČM. Ano – ani Unie nám nemusí připomínat že ty zákony jsou špatné, ale bohužel jsou stále platné. Největší Babišovou chybou je, že je dokázal využít mnohem lépe, než jejich tvůrci, kteří si je šili na míru.

Piráti byli lynčováni

údajně v souvislosti s tím, že se zastávají Romů. V jednom případě šlo o romského aktivistu (romského původem), který se někde ukázal v tričku Pirátů a dostal na budku (ale na rozdíl od šéfa sokolovské záchranky přepadeného minulý víkend Romy odešel po svých), ve druhém případě šlo o jakousi extra aktivní výše postavenou členku strany. Osobně jsem přesvědčen, že skutečnou příčinou lynče je pirátská politika, založená na poškozování státu (v Bruselu), pomluvách, absolutní neodpovědnosti a dlouhodobém poškozování zájmů občanů (zejména v Praze).

BLM

zakleknutí protřelého černého kriminálníka jeho bývalým bílým kolegou (kdysi spolu dělali vyhazovače v jednom baru) v policejní uniformě rozpoutalo vášně nejen v USA (při drancování bylo zabito – umláceno – přes dvacet lidí, většinou majitelů obchodů), ale i u nás. Protože vlastní černochy až na pár výjimek nemáme, soustřeďují se místní aktivisté na to, aby udělali ubližované “černochy” z místních cikánů/romů a moc se jim to nedaří. Je tomu tak proto, že poměr obětí je dlouhodobě vyšší na straně většinového obyvatelstva. Poslední obětí romské úderky byl v Kraslicích šéf sokolovské záchranky, který v bezvědomí a oloupený skončil s otisky podrážek na hlavě v nemocnici.

Vzhledem k tomu, že účastníci BLM demonstrací se ohánějí symbolikou Černých Panterů (gangsterský spolek) a Antify (teroristická organizace, v Německu policejní provokatéři), dělají ze sebe legitimní cíl. Policie by je měla tudíž vypakovat do mateřských zemí, případně šoupnout do lochu za podporu kriminality, nebo rovnou terorismu.

Pomníková válka

v Praze pokračovala nezvyklým krokem – nějaký amatér se pokusil podpálit(!) fungl nový Mariánský sloup na Staromáku. Patrně považoval poctivý kus šutru za plastovou imitaci a navíc nestudoval rady jisté americké egyptoložky, jak se správně kácí tenhle typ pomníků. Datum ale vybral dobře, prostředky bohužel už ne (a že by jich v Excaliburu sehnal)…

Karlova Univerzita

bývala kdysi centrem vzdělanosti a dokázala si tento status udržet i za vlády jedné strany. Tehdy se nebezpečně uvědomělí jedinci soustřeďovali na katedře Marxismu-Leninismu, nebo ve stranických a svazáckých funkcích a běžné katedry se tak mohly věnovat odborné výuce a produkovat v praxi použitelné jedince či jinak nepoužitelné funkcionáře. Dnes jde o ústav prolezlý ujetými ideologiemi, produkuje hlavně nepoužitelné funkcionáře a podle posledních publikovaných výplodů by vedení FFUK i nejvyšší vedení univerzity potřebovalo důkladnou defenestraci. Jistá Markéta Křížová zjevně vzorně plní politické zadání, když z nás dělá podílníky na kolonialismu. Bohužel jí nějak uniklo, že jsme byli kolonií a jediné kafe, které většina obyvatel do vzniku republiky (a leckdo až do socialismu) znala bylo z čekanky, pampelišek, nebo z praženého žita.

Portál občana (dříve veřejné správy)

nabízí formulář pro podání trestního oznámení za nenávistné kecy na internetu. Opět za tím stojí známá partička aktivistů v čele s Romancevovou, kterou (stejně jako hochy z BIS a vnitra) netankuje, že ústava zaručuje svobodu slova a jejich činnost je tudíž protiústavní = nezákonná. Problém je, že policajti pak musí vyšetřovat blbé kecy a nemají čas na řešení skutečné trestné činnosti. Ostatně se na tohle téma v parlamentu celkem jasně vyjádřil poslanec Foldyna. Je na čase, aby se policajti na ministerstvu šprajcli, posbírali všechny tyhle pofiderní aktivisty i svého všehoschopného ministra a zařídili jim dlouhodobou rekreaci na Mírově.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, nýbrž jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Publikované názory nejsou shodné s názory Petra Hampla)