Komentáře Krysodlaka (52)

Po volbách

se rozpoutal obvyklý boj o koryta. Nikdo sice ještě neví, jaké bude složení vlády, ale jedno je jisté. Bude to vláda protektorátní a říšský – pardon – evropský protektor bude zároveň jejím předsedou. Výprodej státu  započatý za Havla a lehce zbrzděný Babišem bude dokončen. Jen se do bruselské prdele nevřítíme tryskáčem, jak by tomu bylo s Piráty, ale “jen” plnou parou s bandou “osvědčených” šmelinářů z demobloku.

Liberální demokracie

se v praxi ukazuje být jen vyšším levelem demokracie lidové. Ale co chcete od korporátního socialismu pro bohaté a různobarevných kariérních komunistů? Jen sofistikovanější totalitu!

Soudružka Semelová si šlape po štěstí!

Proč? Kdyby své stalinistické projevy měla pod vlajkou Pirátů nebo EU, sklidila by potlesk médií a možná by ji i kooptovala Evropská komise. Ale že má stále dres komunistů, každý si s ní vytře…

Senátní puč

proti prezidentovi jede na plné obrátky. Bohužel si hradní partička kolem Zemana naběhla na vidle  jako rádcové z Pyšné a Šíleně smutné princezny a jejich pikle bohužel odsere celý stát. Případný vojenský puč u nás být nemůže – armádu nemáme, expediční sbor je na expedici a genštáb se osobně obtěžovat nebude. A vnitro samo nic nevymyslí, na použití mozku se tam nehraje…

Dopravní paradoxy

se na nás hrnou horem dolem. Všichni mají plnou hubu ekologie, ale zároveň destruují relativně ekologicky příznivou hromadnou dopravu – městskou i meziměstskou. Rušení tratí, překopávání a zdražování MHD + destrukce meziměstské autobusové dopravy a navrch šikanování automobilistů. Zdá se, že skončíme u nějaké varianty stalinského SSSR, kdy z města do města bude možno cestovat jen s patřičnou bumážkou a jen jednou za čas, pokud tedy bude čím. Se Zeleným údělem se dostaneme někam na pomezí doby kamenné a ranného středověku, jestli dřív nepochcípáme hlady, zimou, nebo na souběh obojího.

Energetická bezpečnost

je taky v hajzlu. V současné situaci vyrábíme elektřinu za levno na vývoz a kupujeme drahou s tím, že až modrá straka Fiala zapluje do unijní řiti až po podrážky, budeme jen dovážet za draho a vyrábět nebudeme mít čím a nebude šance jet na vlastní triko.

Tak mě někdy napadá, jestli vedení EU a všichni eurohujeři nejsou Putinovi agenti, protože dělají všechno proto, abychom Vladimíra Vladimíroviče uvítalI jako zachránce. V Rusku sice je bída s nouzí, ale po zavedení green dealu bude ve zbytku Evropy mnohem hůř a dobře na tom budou jen připrchlíci, kteří se bez civilizace dokážou obejít.

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).