Robert Petra: Jak asi měli v Karviné vítat Rakušana

Přátelé moji milí.

Jak asi měli v Karviné lidé vítat Rakušana, člověka , kterého pro to, co dělá,  hluboce nenávidí. Bylo to stejné a já říkám ovšem bohužel, jako když stejní , v tomto případě lepšolidé z opačného spektra reagovali  onehdá vždy na Babiše.

Těžko si lze představit jinou reakci lidí v Karviné, kteří jsou týráni současným nenáviděným režimem a Ostravsko je v tomto vždy specifické.

Rakušan sám mimo jiné na tomto setkání , podlemě obyčejné provokaci s velmi očekávatelným výsledkem řekl mimo jiné , že nikdy nepoužil slovo “dezolát.”

Štvavá vysílačka lži a nenávisti Forum 24, přinesl ihned článek s videem z této akce pana Rakušana a ani ne za čtvrt hodiny paní šéfredaktorka tohoto čtvavého plátku Hovorková měla už jasno , že cituji: ” s lůzou není možné komunikovat a že v Karviné šlo naprosto jistě o dezoláty”.

Pro lepšolidi jako je paní Hovorková budeme my, kdo máme opačné názory, vždy jenom lůza a proruští dezoláti…

Myslím si , že tím paní Hovorková  vyjádřila vše podstatné  , včetně smýšlení lepšolidí o opačné části voličského spektra. Pro lepšolidi jako je paní Hovorková budeme my, kdo máme opačné názory, vždy jenom lůza a proruští dezoláti, ať už se budeme chovat na veřejnosti , či na setkáních s panem Rakušanem sebelépe.

No a hlavně tedy nejzajímavější na tom všem je , že lidé, kteří nevybíravě hulákali na exprezidenta Zemana  či Babiše  též sprosté a neodůvodnitelné nadávky a nepustili je ke slovu, tak to nebyli dezoláti , to byli přece lepší lidé , že paní Hovorková.

Tak asi tak.