Martin Konvička: Místo blahopřání soudkyni Šimáčkové

Tak jsme se dozvěděli, že novou soudkyní Evropského soudu za lidská práva bude jakási Kateřina Šimáčková, dosavadní soudkyně soudu ústavního.

Takové věci se nedějí samy sebou, takže po krátkém gůglení.

Za prvé. Je to TA soudkyně, která v době soudních pří ohledně šátkovaných muslimek na střední zdravotní škole ve Vinohradech obcházela konference a semináře s výkladem, jak jsou ty holky zahalený tejraný, protože “…Šimáčková se domnívá, že za tím stojí strach z neznámého. Muslimské šátky totiž symbolizují jinou tradici a hodnoty. Navíc jakékoliv projevy náboženství jsou v českém sekulárním prostředí riskantní….” https://www.em.muni.cz/…/5474-masarykovy-debaty-maji…

Za druhé. Zahalováním je naprosto fascinována, jak ukazují např. diplomové práce, která vede. Tahle “představuje zahalování z pohledu islámu a muslimů”: https://theses.cz/id/ay7zxt/

Zahalováním je naprosto fascinována, jak ukazují např. diplomové práce, která vede.

Za třetí. Fascinace islámem má samozřejmě hlubší kořeny. Jaké, to se nesmí říkat nahlas, ale můžeme si šeptat o tom, že jde o nezvládnuté potřeby rázu psychosexuálního, které ta dáma pochopila – a nestydatě to vykládá veřejnosti – až při pozorování psů. Fakt. S tím odhalením přišla před časem J. Bobošíková, o níž si můžeme myslet ledacos, ale rozhodně ji nebudeme podezírat, že k pochopení “dominance” musí pozorovat psy – nebo machometány. https://tomio.cz/reportaz-jany-bobosikove-o-soudkyni…/

Odmítám řešit, proč je za nějakou nemuslimskou sekulární zemi vyslána do mezinárodního soudního dvora vyslána virulentně islámofilní pacientka. Raději citujeme ze literární klasiky (Švejk, díl III.)

…Byl to nějaký Šimek z Budějovic, který neznaje ničeho o tom vznešeném poslání těch dam, prohodil k svým soudruhům: „Jsou ale tady ty *** drzý. Kdyby aspoň taková vopice vypadala k světu, ale je to jako čáp, člověk nic jiného nevidí než ty haksny a vypadá to jako boží umučení, a ještě si taková stará rašple chce něco začínat s vojáky.“…

Odmítám řešit, proč je za nějakou nemuslimskou sekulární zemi vyslána do mezinárodního soudního dvora vyslána virulentně islámofilní pacientka.

Doplnění Petra Hampla: Soudkyně Šimáčková není jen fanatickou prosazovatelkou islámského práva. Je také ultraradikální feministkou. A je známá rozsudkem v případě dvou českých homosexuálů, kteří si zajeli do Kalifornie a tam adoptovali dítě podle kalifornského práva. Soudkyně Šimáčková rozhodla, že české úřady k té dvojici a nebohému dítěti musí přistupovat nikoliv podle práva českého, nýbrž podle práva kalifornského.

Zkrátka, zdá se, že paní Šimáčková našla recept, jak se stát úspěšnou soudkyní. Ignoruj zákony, podle kterých máš rozhodovat. Ignoruj slušnost. Ignoruj dobré mravy. Vynášej nesmyslné rozsudky, jaké se budou líbit globální aristokracii. A povýší tě. Je jisté, že podle stejné vzoru se začnou chovat i další soudci.

Co z toho vyplývá pro občany ČR? Především to, že Evropský soud pro lidská práva není institucí, která by chránila lidská práva. Je to místo, kam je soustřeďován morální odpad z různých zemí a které je obrovskou hrozbou pro občanské svobody všech zúčastněných zemí.

 

Jeden myslel na “Martin Konvička: Místo blahopřání soudkyni Šimáčkové

Komentáře nejsou povoleny.