Nabídka pro strojírenské podniky

Možná znáte Hampla jako sociologa, ale nevíte, že může ve vaší firmě taky vyřešit spoustu věcí – od technologických záležitostí ve výrobě až po prodej a propagaci. Stačí napsat e-mail, přijedu a uvidíme.

 

Je pro vás důležité prodloužit životnost vrtáků, fréz, tvářecích nástrojů, forem nebo čehokoliv jiného? Stojí vás příliš časté výměny příliš mnoho času a peněz? Zkoušeli jste různé povrchové úpravy? Žádná není ideální? Pravděpodobně pro vás budu mít řešení.

Spolupracuji totiž s partou špičkových vědců z technických vysokých škol, kteří se zabývají, mimo jiné, vývojem vrstev na míru, zpravidla vytvářených metodou PVD povlakování.  Nejspíš dokážeme najít řešení i pro vás a dost možná i včetně financování vývojového projektu.

Nebo vás trápí nalepování či připékání materiálu? Může se jednat o hliník, plast nebo jakýkoliv jiný materiál. I zde může být řešením správná vrstva či jiná úprava povrchu.

 A co rychlost obrábění? Pomohlo by vám její násobné zvýšení? I zde je možné vyvinout speciální povrch.

Snížení počtu úkonů při obrábění. Toho je možné dosáhnout třeba tak, že místo několika úkonů se standardními nástroji proběhne jeden úkon s nástrojem vytvořeným na míru. Spolupracuji s českou nástrojárnou, která je schopna vytvářet kusové nástroje za ceny srovnatelné se standardem. Pokud vás od nástrojů na míru odrazovaly finanční důvody, je čas zavolat Hamplovi. Za nezávazné setkání a kalkulaci nic nedáte.

Nebo speciální nástroje již používáte a potřebujete snížit náklady? I tady budu mít téměř jistě řešení.

Vázne prodej? Uvádíte na trh nový produkt? Chcete lépe zacílit marketing? Potom pro vás budou nejspíš užitečné služby, o kterých se můžete dočíst zde.