Tomáš Měšťan: Donald Trump chce okamžitě zahájit mírová jednání

Tož, má rozum, což liberální demokrati neznají, začíná jít do tuhého…

Rétorika Joea Bidena a jeho administrativy vedla k zahájení ruské speciální vojenské operace na Ukrajině – řekl Donald Trump.

“hloupá rétorika“ amerického prezidenta Josepha Bidena „donutila“ ruského prezidenta poslat vojáky na Ukrajinu.

Trump v rozhovoru pro „True Voice of America“ uvedl, že „hloupá rétorika“ amerického prezidenta Josepha Bidena „donutila“ ruského prezidenta poslat vojáky na Ukrajinu.

“Naše země a naše takzvané vedení se smála Putinovi.” Ta rétorika byla tak hloupá. Skoro ho donutili to iniciovat,“ řekl Trump, který tvrdí, že ke konfliktu na Ukrajině by nedošlo, kdyby byl prezidentem.

Uvedl, že – zatímco byl hlavou státu – se snažil udržovat dobré vztahy s vůdci Ruska a Ukrajiny.

Trump zároveň prohlásil, že USA by měly zahájit naléhavá jednání o mírovém ukončení konfliktu na Ukrajině, jinak přeroste ve třetí světovou válku.

Na shromáždění svých příznivců v Nevadě také řekl: „Musíme požadovat naléhavá jednání o mírovém ukončení „zvláštní operace“ na Ukrajině, jinak skončíme ve třetí světové válce. Pak z naší planety nic nezůstane!”

Trump řekl, že by se Zelenskyj měl dohodnout s ruským vůdcem Vladimirem Putinem a vzdát se myšlenky na vstup do NATO.

Podle bývalého amerického vůdce dnes lidé nechápou sílu atomové energie a mluví o jaderných zbraních.

To se týkalo i Bidena, který provokuje Moskvu k výměně „taktických jaderných úderů“, a ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, který otevřeně vyzval NATO k jadernému útoku na Rusko.

Trump řekl, že by se Zelenskyj měl dohodnout s ruským vůdcem Vladimirem Putinem a vzdát se myšlenky na vstup do NATO.

Kromě toho navrhl, aby se Kyjev vzdal územních nároků na Krym.

Jeden myslel na “Tomáš Měšťan: Donald Trump chce okamžitě zahájit mírová jednání

  • 10. 10. 2022 (21:12)
    Trvalý odkaz

    Tohle vám na Radiožurnálu neřeknou. Ale fantazijní vyprávěnku o tom, že si na most na Krymu Rusové mohli zaútočit sami, tu tam říkali s vážným hlasem (dnes ráno jsem to měl omylem naladěno v autě a nevěřil jsem vlastním uším). Docela by ,mne zajímalo, zda podobným věcem ti novináři upřímně věří, nebo jsou to “profesionálové” a když jim řeknou že mají hlásit, že koule je hranatá, tak to bez mrknutí oka udělají.

Komentáře nejsou povoleny.