Ukrajina je nová Palestina

„Barcelona se stává prostředím nepřátelským vůči židovským turistům a také vůči místní židovské komunitě.“ To není z nějaké radikální brožurky, nýbrž z Jerusalem Post, což je jeden ze dvou největších izraelských deníků.

Místní primátorka Ada Kolau (jinak ujetá aktivistka, mezi jejíž největší výkony patří močení na veřejnosti a smích na pohřbu obětí džihádistických útoků, taková španělská obdoba našich pirátských senátorek a poslankyň) zdůvodňuje sérii protižidovských opatření solidaritou s Palestinci. Jak jinak.

Ukrajinci jsou pro něj jen nářadí pro útoky proti Rusům. Bezcenné nářadí, které snadno nahradíte.

Všimněte si té podobnosti s naší situací. Česká republika je najednou plná milovníků Ukrajiny, kteří ve skutečnosti Ukrajinci pohrdají a nemají s nimi nejmenší slitování. Ukrajinci jsou pro něj jen nářadí pro útoky proti Rusům. Bezcenné nářadí, které snadno nahradíte. Zabíjení Ukrajinců po tisících nevadí, hlavně, že se válčí. A hlavně, že si můžete připadat úžasně.

Jinde to takhle mají s Palestinci. Palestinci pro ně představují jen špinavou sběř. Ale umožňuje to nenávidět Židy, šikanovat Židy a zabíjet Židy. Dokonce můžete být sám členem židovské komunity, užívat výhody potomka oběti holokaustu a zároveň se zapojit do útoků proti jiným Židům. Zkrátka čerpat výhody z obou stran. I takové vypečené aktivisty máme.

Myslíte, že některý z těch aktivistů třeba uspořádá společný letní tábor pro palestinské a židovské děti. Že podnikne něco, co by snížilo násilnost konfliktu? Ani náhodou! Nejde jim o mír ani o porozumění. Nejde jim ani o Palestince. Jde o příležitost házet kamení na Židy. A když chcete mít dobré vztahy s muslimskou komunitou, tak se bez nepřátelství vůči Židům neobejdete.

Nejde jim o mír ani o porozumění. Nejde jim ani o Palestince. Jde o příležitost házet kamení na Židy.

Stejnou podobnost najdete i u vzniku obou národů. Ještě v roce 1960 nikdo o žádných Palestincích neslyšel. Byli to prostě Egypťané a Jordánci žijící na určitých územích. Jenže pak si na útvaru propagandy uvědomili, že když stovky milionů Arabů znovu a znovu prohrávají s maličkým Izraelem, působí to trapně. Rozhodli se tedy vytvořit nový národ, jehož jediným smyslem bude zabíjení Židů, a který bude tak malý a slabý, aby Izrael vedle něj působil jako obr. Podařilo se.

Podobnost s jednoúčelovým ukrajinským národem je čistě náhodná.

Mimochodem, Spencerovy Dějiny džihádu uvádějí, že s nápadem na vytvoření palestinského národa přišli sovětští poradci. Karma je mrcha.

 

2 komentáře: „Ukrajina je nová Palestina

 • 11. 3. 2023 (4:54)
  Trvalý odkaz

  Vaše historie Palestiny je snůška zlomyslných nesmyslů.

  • 11. 3. 2023 (11:41)
   Trvalý odkaz

   Můžete tedy uvést aspoň jeden jediný zdroj, který by před rokem 1960 zmiňoval palestinský národ, palestinskou státnost či cosi na ten způsob?

Komentáře nejsou povoleny.