Projev na demonstraci proti Angele Merkelové

Dobré odpoledne, dámy a pánové,

Vnímáte jako poctu, že Angela Merkelová zavítala do Prahy? Já taky ne. Přesto doufám, že příště nestráví paní Merkelová v České republice jen pár hodin, ale zůstane tu delší dobu. Můžeme nabídnout třeba věznici v Opavě určenou pro doživotní tresty a zvlášť těžké případy.

To není jenom vtípek. Až odrazíme třetí velký pokus o islámské dobytí Evropy, bude nezbytné, aby proběhla další verze Norimberského procesu, tedy soud s těmi, kdo tu pohromu způsobili. I kvůli tomu, že v posledních týdnech unikly dokumenty, ze kterých je zřejmé, že migrační vlna byla připravována již minimálně 10 let a že je za ní úsilí nadnárodních organizací. Že vůbec nejde o nějakou pomoc obětem, ale o změnu mocenských poměrů v Evropě.

To není otázka pomsty. Jde především o to, abychom dalším generacím dali jasné svědectví o tom, že pokud někdo zradí vlastní národ a vlastní civilizaci, pokud někdo napomáhá genocidě vlastního národa, tak nezůstane bez trestu. Nesmí zůstat bez trestu. Je důležité, aby jména jako Merkelová a Junker byla vyslovována se stejným odporem a pohrdáním, s jakým vyslovujeme třeba jména Hitler a Goering. Ale nejde jen o ta dvě jméno. Je mnohem více lidí, kteří zneužívají postavení ve státních médiích, šíří lži, potlačují svobodnou diskuzi nebo třeba zneužívají školství. Ti všichni nesou odpovědnost za smrt zatím stovek lidí, utrpení desetitisíců a za smrtelné ohrožení celé západní civilizace.

Jde především o to, abychom dalším generacím dali jasné svědectví o tom, že pokud někdo zradí vlastní národ a vlastní civilizaci, pokud někdo napomáhá genocidě vlastního národa, tak nezůstane bez trestu.

Ale k tomu ještě máme hodně daleko. Dnes nám nezbývá než přiznat, že v posledním roce jsme prohrávali bitvu za bitvou. Evropským elitám se daří udržovat otevřené hranice. Do Evropy se dostaly již tisíce bojovníků extrémistických skupin. Islámské komunity v Evropě sílí a radikalizují se. Islámští vrahové šíří děs mezi domácím obyvatelstvem. Vládnoucí elitě se daří potlačovat protesty, likvidovat svobodu projevu a ničit poslední zbytky demokracie. Pokračuje snaha odebrat lidem zbraně. Sdělovací prostředky dál šíří lži, tisíce dětí jsou podrobovány vymývání mozků. Ostatně, to, že kancléřka Merkelová má tu drzost přijet do Prahy, to nejlépe svědčí o tom, jak triumfálně se cítí.

Stojí proti nám velké peníze, policejní aparáty, korporace, média, veškerá moc. Ale přesto je něco, co mluví pro nás. To vůbec nejdůležitější.

Jste tady kvůli penězům? Čekáte grantovou odměnu za správné názory? Samozřejmě, že ne, to byla jen řečnická otázka. Ale právě o tom to je. Na naší straně jsou ideály, vlastenectví, čest, morálka, povinnost vůči vlastní zemi. Motivuje nás závazek vůči našim předkům i závazek vůči budoucnosti. Bráníme svou zemi, svůj způsob života, bráníme svobodný svět.

To je něco, co si multikulturní panstvo vůbec nedokáže představit. Myslíte, že Sobotka ničí zemi kvůli nějakým ideálům? A kdyby byly zítra zrušeny granty a dotace, myslíte, že by se na to vítači okamžitě nevykašlali? Žádná morálka, žádné ideály, jen docela obyčejná chamtivost a vymyté mozky. Od takových lidí nemůžete čekat odvahu ani odhodlání.

Kdyby byly zítra zrušeny granty a dotace, myslíte, že by se na to vítači okamžitě nevykašlali?

I proto jsem optimistický. I když máme za sebou špatný rok, ještě zdaleka to není konec. Není to konec, protože my budeme bojovat do posledního dechu, zatímco oni skončí, jakmile se to přestane vyplácet.  A není to konec, protože my máme na čem stavět. Máme se k čemu vracet.

Můžeme třeba připomenout paní Merkelové to, co volali čeští parašutisté na její předchůdce před 75 lety. Jsme Češi a nikdy se nevzdáme. Slyšíte? Nikdy!