Zákazníci

 

TECHNOLOGICKÉ FIRMY (B2B)

Už téměř 20 let pomáhám firmám, které prodávají složité technologie, převážně jiným organizacím (B2B). Takové technologie, které mohou být pro zákazníky nesmírně užitečné, ale u kterých nemusí být snadné pochopit, v čem přesně spočívají přínosy a zda se vyplatí za něco takového utrácet. Zvláště ve světě, kde do vás od rána do večera nějaký obchodník hučí fráze o snižování nákladů a zvyšování ziskovosti. Více.
B2B prodej, hlavně technologií a služeb

POSKYTOVATELÉ SLUŽEB (B2B)

Při prodeji profesionálních služeb je nutné uplatňovat jiné postupy a techniky než při klasickém produktovém prodeji. Je kupříkladu zapotřebí jinak pracovat s riziky a klást větší důraz na budování „značek“ konkrétních expertů.Více
 

CO MĚ MOTIVUJE

Chci, aby střední a menší české firmy měly stejně dobrý marketing jako globální korporace. Aby měly stejně silný prodej jako globální korporace. Aby v tendrech porážely své globální konkurenty. Aby rozdíl v cenách účtovaných globálními a českými firmami byl co nejmenší. Více.
 

REFERENCE

Během své profesionální kariéry jsem pracoval pro několik desítek technologických firem, poskytovatelů služeb i organizací z dalších oborů (včetně několika malých projektů pro veřejnou správu). Mám zkušenosti i z korporací, ale v posledních letech se věnuji převážně malým firmám. Více.