Ze zpravodajství babylonské včely

Americký satirický server The Babylon Bee rozhodně přehání. Ale nepíše úplné nesmysly. Prostě jen trochu vyhrotí to, co se skutečně děje. Takže se v jejich článcích popisuje to, co by se při troše štěstí stát mohlo. A když uvážíme neustálou radikalizaci, kdo ví, co bude za rok či dva…

Přináším tedy pár ukázek. A doplňuje, že The Babylon Bee je politicky neutrální. Před rokem si takhle dělali legraci z Trumpa a jeho lidí.

Biden si vyřízl díru v roušce, aby mohl lidem stále čichat k vlasům

WASHINGTON, D.C. – Joe Biden se zavázal nosit na veřejnosti roušku, aby šel příkladem a zabránil šíření viru COVID-19. Členové jeho týmu však byli poněkud zklamáni a vyděšeni, když zjistili, že si Biden vyřízl díru, aby se mohl dotýkat lidí a očichávat jejich vlasy, krky a obličeje.

Zaměstnanci obvykle nedovolují Bidenovi hrát si s ostrými předměty, ale jemu se podařilo najít nůžky schované ve volebním autobuse. Pomocí fialových plastových nůžek vystřihl velký otvor a pak si masku nasadil na obličej s jistotou, že chrání sebe i ostatní před virem.

“Takhle je to lepší,” řekl, když si vystřihl velkou díru na frňák. “Teď se chráním před infekcí a ještě si můžu k dámám pořádně čuchnout. Víte, svého času jsem nosil přesně takovou masku, jak bylo tehdy v módě. Všechny děti na koupališti chtěly, aby si s tou maskou mohly hrát, a přejížděly po ní prsty.“

Ocasio-Cortezová navrhuje počítat hlasy bělochů jako tři pětiny hlasu

WASHINGTON, D.C.-Alexandria Ocasio-Cortezová ostře vystoupila proti Sboru volitelů a označila tuto instituci za rasistický podvod, díky němuž se hlasy bělochů počítají “mnohem více” než hlasy ostatních lidí.

Pak ji ale napadlo dobré řešení: “Co kdybychom všechny bělochy počítali jako tři pětiny člověka místo plnohodnotného člověka? Pak by se dobré hlasy počítaly více než špatné, rasistické hlasy. Třeba čtyřikrát nebo pětkrát víc nebo tak něco, protože tři pětiny jsou jen asi 10 % skutečného hlasu.”

Pak se odmlčela, když počítala na prstech a překontrolovala si počty na prstech. “Jo, to se sčítá. Případ je uzavřen. Tím pádem program obsahuje o 247 % méně rasismů.”

“Násilné nepokoje jsou mýtus,” prohlásil kongresman Nadler, zatímco Antifa zapálila jednací sál

WASHINGTON, D.C. – Poslanec Jerry Nadler dnes při slyšení nadále trval na tom, že násilné nepokoje v celé zemi jsou “mýtus”, a to i přesto, že do budovy Kapitolu vtrhli výtržníci z Antify a zapálili místnost, kde Nadler vypovídal.

“Násilné nepokoje jsou mýtus,” řekl, když se přikrčil, aby nedostal cihlou do obličeje. “Je prostě úplně ujeté si myslet, že v téhle zemi jsou násilní demonstranti. Jsou to maminky, učitelky, veteráni, starostové. Neházejí zápalné lahve ani nic podobně šíleného.”

“Pozor, Jerry!” vykřikl další kongresman, když mu do obličeje vletěl Molotovův koktejl. “Chytneš!”

“Nesmysl,” řekl Nadler a mávl rukou, kterému se mu vznítily šaty a vlasy. “Republikáni jen chtějí, abyste si mysleli, že nepokoje jsou skutečné, aby Trump vypadal dobře. Všechno je to konspirace.”