Jiří Čech: Další tyranský zákon proti svobodě projevu

Brusel navrhuje plošné zrušení svobody projevu. Chce zakázat tzv. nenávist proti rase, barvě, náboženství, národnostnímu či etnickému původu, pohlaví, sexuální orientaci, zdravotnímu postižení a věku (strana 3). Nenávist dle věku a zdravotního postižení se ve skutečnosti projevuje vraždami nenarozených dětí a eutanazií (v Nizozemsku chtějí legalizovat vraždy dětí do dvanácti let), což Brusel naopak podporuje. Dokonce Brusel uvažoval o odebrání hlasovacího práva Polsku. Brusel plánuje Polsku zakázat přístup k penězům z daní jeho pracujících lidí, protože Polsko chrání lidská práva lidí bez ohledu na věk. Článek je samozřejmě manipulativní, ukazuje fotku protestující levicové extremistky, nikoliv fotku subjektu článku (nenarozeného dítěte). Ve skutečnosti je definice tak široká, že to může zajít tak daleko, že pod záminkou boje proti „homofobii“ bude uvězněn ten, kdo prodává Bibli či ten, kdo vyřkne skutečnost, že existují jen dvě pohlaví.

K návrhu se můžete vyjádřit zde, stačí se tam registrovat. Čas je v pondělí a část úterý. Naše média tu možnost samozřejmě neuvedla. Video o tomto návrhu natočil mladý pravicový aktivista František Kubásek, díky němuž je většina reakcí od Čechů.

O návrhu Bruselu

Iniciativa uvádí: „Tato iniciativa si klade za cíl rozšířit seznam trestných činů EU o nenávistné projevy a trestné činy z nenávisti. Jejím cílem je označit nenávistné projevy a trestné činy z nenávisti jako „jiné oblasti trestné činnosti“. Oba jsou obzvláště závažné trestné činy, které se mohou šířit přes hranice. Vývoj kriminality rovněž odůvodňuje jejich zařazení na tento seznam.”

Zde si můžete stáhnout celý text této krajně levicové iniciativy. Dále tato autoritářská iniciativa uvádí: „Ve svém projevu o stavu Unie předsedkyně komise von der Leyen (Lejno) zdůraznila, že pokrok v boji proti rasismu a nenávisti je křehký a nyní je okamžik provést změnu k vybudování skutečně protirasistické unie, která jde od odsouzení k činu. Ona oznámila, že komise navrhne „rozšířit seznam trestných činů EU na všechny formy trestných činů z nenávisti a nenávisti řeč – ať už kvůli rase, náboženství, pohlaví nebo sexualitě“.“

Tato iniciativa si klade za cíl rozšířit seznam trestných činů EU o nenávistné projevy a trestné činy z nenávisti.

Dále je uvedeno, že iniciativa je reakce na online projevy extremistické ideologie a konkrétněji šíření rasistických a xenofobních nenávistných projevů na internetu. Dále se dočteme: „Evropa čelí šokující realitě: antisemitské, anti-islámské a další rasistické nenávistné činy rostou alarmující mírou.“ Dále se dočteme o násilných antisemitských zločinech (které samozřejmě nějak bagatelizuji) (samozřejmě o antisemitských zločinech páchaným muslimy není zmínka), a že dle Dánského institutu „pro lidská práva“ 15% komentářů na facebookových stránkách mainstreamového média obsahovalo nezákonnou nenávist. Dále je uvedena šokující věc: „YouTube odstranilo 47 milionů nenávistných komentářů mezi zářím a prosincem 2020, zatímco Facebook/Instagram odstranil mezi červencem a září 2020 22,1 milionu příspěvků.“

Dále se zpráva věnuje tzv. misogynii, zejména sexuálnímu zneužívání, znásilnění a pronásledování. Ovšem jim není uvedeno, že vysoký počet těchto zločinů je zejména v západoevropských a severoevropských zemích jednak kvůli masové migraci a druhak kvůli extrémně uvolněným mravům společnosti či velmi vysokému průměrnému věku založení rodiny, který nepochybně zvyšuje výskyt sexuálně delikventního chování. Feministky extrémně nenávidí zejména Polsko, jelikož tam matky nesmí vraždit své nenarozené děti. Realita postavení žen v Polsku je však zcela opačná. Polsko má nejnižší míru násilí vůči ženám v Evropské unii (což přiznává mainstream).

Průměrný rozdíl platu mužů a žen je v Polsku a Maďarsku výrazně nižší než v Německu, Finsku, Británii či Nizozemsku (kde mohou matky zabít své nemocné dítě i po narození). Co se týče podílu žen ve vlastnictví půdy, není nejvyšší v progresivistické západní a severní Evropě, ale v konzervativní jižní Evropě a východních protektorátech Evropské říše (Litva, Lotyšsko, Estonsko, Rumunsku, Itálie, Rakousko). Nejmenší podíl žen ve vlastnictví půdy mají ty neobolševické státy jako Nizozemsko, Německo, Dánsko. Podíl vlastnictví půdy ženami je v těchto státech podobnější podílu v Burkině Faso či Íránu než podíl v Polsku (výrazně vyšší).

Tento neomarxistický zákon umožní nikým nevoleným desítkám tisíc krajně levicových diktátorů z Bruselu stanovit minimální tresty za tzv. nenávist.

Jednu z nejšílenějších věcí se můžeme dočíst na druhé stránce: „Pokud jde o projevy nenávisti na sociálních médiích, existují náznaky nejen jejich škodlivých účinků na oběti samy o sobě, ale také o jejím mrazivém účinku na svobodu projevu a zapojení do demokratické debaty online.“ Říše nyní chce „nenávist“ zařadit mezi „zvláště závažné trestné činy s přeshraničním rozměrem vyplývající z povahy nebo dopadu těchto trestných činů nebo ze speciální potřeby společného boje proti nim“. Tento neomarxistický zákon umožní nikým nevoleným desítkám tisíc krajně levicových diktátorů z Bruselu stanovit minimální tresty za tzv. nenávist. Dále kritizují „nekoordinovanost boje jednotlivých států proti nenávist.“

Co to může znamenat?

Svoboda projevu napříč západem upadá. Nejvíce je porušována v Kanadě, několik let ve vězení strávila Mary Wagnerová za to, že matky na potratové „klinice“ přemlouvala, aby děti daly na adopci (což je minimálně v Česku spolehlivé řešení). Matka v Kanadě může zabít své dítě až do okamžiku narození, například brutálním uškvařením miminka zaživa solným roztokem. Otci hrozí vězení za to, že svou čtrnáctiletou dceru, která si mění pohlaví, oslovil v ženském rodě. Je stíhán za „rodinné násilí“.

Ve Skotsku je stíhán český fotbalista Kúdela za údajný rasismus, pro něž není žádný důkaz. Údajně měl říct finskému fotbalistovi afrického původu, který Kúdelu brutálně zmlátil, „opice“. Hrozí mu vězení. Ve Skotsku zřejmě vstoupí v platnost diktátorský zákon proti svobodě projevu, který zakazuje vše, co „může někoho urazit“, včetně držení „urážlivého materiálu“. V praxi takto může být zakázáno pod trestem vězení vlastnit např. Bibli („urážlivé pro LGBTQIAPNZ“), kritizovat levicové kvóty ve vedení firem nebo v parlamentu na ženy, homosexuály, transsexuály (časem možná i nekrofily, zoofily či kanibaly) či kritizovat vraždy nenarozených dětí („urážlivé pro ženy“). Stejně může dopadnout i nový zákon Bruselské říše.

Naopak východoasijské země boj proti pandemii zvládly včasným uzavřením hranic, ochotou obyvatel, trasováním kontaktů…

Evropská unie šíří dezinformace, že Polsko není právní stát. Realita je přesně opačná. Brusel vymýšlí, jak ještě více omezovat svobodu projevu, Polsko naopak zakázalo sociálním sítím mazat nepohodlné názory. Brusel se naopak sociálním sítím snaží vnutit cenzuru. V Německu majitelé webů musí mazat „nenávist“ pod hrozbou pokuty. V Polsku a Maďarsku nic takového neplatí. Německo útočí na Polsko a Maďarsko, že se prý jedná nedemokratické a nesvobodné státy.

Západ je civilizace, která upadá morálně (gender, potraty, eutanazie), kulturně, ekonomicky (ekošílenství + stačí se podívat na historii vývoje ekonomiky dle zemí, uvidíte, že i před pandemií byl růst v západní Evropě extrémně pomalý, za to ve střední a východní Evropě, ale hlavně v Asii, byl rychlý), ve svobodě (konec svobody projevu pod záminkou boje proti tzv. nenávisti) a nově západ upadá i zdravotně (nikdo nezná trvalé důsledky pandemie, nikdo nemůže vyloučit, že polovina Evropanů na následky Covidu neschopná práce, navíc virus neustále mutuje a mutace P.1 zabíjí ve velké míře mladé lidi. Naopak východoasijské země boj proti pandemii zvládly včasným uzavřením hranic, ochotou obyvatel, trasováním kontaktů a tvrdým lockdownem v konkrétních městech, kde se virus rozšířil).