Martin Konvička: Janečkovo očišťování zabíjením

Tak co, promořovací / antiVax ffflastenci, baví Vás dělat zdarma brigádníky sluníčkářským psychoušům typu miliardáře Karla Janečka?

O tom, že značná část bývlé Alternativy podlehla někdy před rokem – do té doby se chovala, až na výjimky, racionálně – manipulativním hrám někoho s penězi a vlivem, se porůznu spekuluje už dávno. Ten “někdo” mohla být široká fronta “antibabiš” včetně Koudelkovy BIS (protože čím hůře, tím lépe), nebo to mohli být průmyslníci a bankéři napojení na EU (protože členské státy bylo třeba zlomit – což se v případě Česko podařilo), nebo to mohli být hríči, které Rozklad a Zmar prostě baví. Třetí možnost mi přišla dost pravděpodobná, proto jsem pořád hledal dostatečně bohatého, dostatečně sluníčkářského a dostatečně pošahaného sluníčkaře – psychopata.

Přitom ho tady celou dobu máme. Jmenuje se Karel Janeček, prý vyděla balík na burze, prý je matematik, prý umí oplodňovat různé Lesany, a hlavně – ja spoluzakladatelem tzv. Zdravého fóra, což je promořovačský “mozkový trust”, blby z řad bývalých vlastenců hojně sledovaný. Uniklo mi to, protože jsem málo sledoval “mainstreamovou” anti-promořovací scénu (iniciativa Sníh, Konvalinka, Hořejší…), neb mě štvali s věčným “dezinfo” narativem. No ale nejsou všichni úplně blbí, přinejmenším vědí, kdo je jejich nepřítel z mainstream-kruhů.

Zde je zakládající petice toho Zdravého fóra, Z ŘÍJNA 2021. Volají tam po desítkách tisíc mrtvých – no a dostali desítky tisíc mrtvých.

Pro pořádek: Zde je zakládající petice toho Zdravého fóra, Z ŘÍJNA 2021. Volají tam po desítkách tisíc mrtvých – no a dostali desítky tisíc mrtvých.

https://www.zdraveforum.cz/zdrave-forum-petice.html

Zde stránky toho Zdravého fóra. Skoro kompletní skvadra promořovačů, ale zakladatel Janeček tam CHYBÍ – stejně jako tam chybí obrzločinci typu MUDr. Černého, expolitika Dlouhého a bankéřů Hampla a Singra. Logicky, u takových těch zdí zpravidla končí malé ryby.

http://zdraveforum.cz/

A Janečkův blog .

https://www.kareljanecek.com/blog

Jenže tady ty blogy najdete – stejně jako celou jejich rozesíračskou, poromořovací a antivax agendu

http://zdraveforum.cz/

A konečně – proč to ten magor dělá? To se dočtete sami, ale je jisto, že on lítá na ezoterice, numerologie a apokalyptice, věří v “singularitu 21”, coronavirus má být vesmírný pose

A konečně – proč to ten magor dělá? To se dočtete sami, ale je jisto, že on lítá na ezoterice, numerologie a apokalyptice, věří v “singularitu 21”, coronavirus má být vesmírný posel, který nás změní, očistí nás i životní prostředí …

https://www.expres.cz/…/karel-janecek-koronavirus

Takže suma sumárum: Pokud Vám předčasně umřel někdo blízký, nebo Vy nebo někdo nedaleko Vás trpí chronickým long-covidem, tam jste OČIŠTĚNI, a můžete být vděčni – víte komu.

 

 

2 komentáře: „Martin Konvička: Janečkovo očišťování zabíjením

  • 15. 8. 2021 (23:19)
    Trvalý odkaz

    Obávám se, že šílenosti kolem covidu jsou jen ukázka daleko horší deformace. Jde o ztrátu chápání vztahu mezi příčinou a následkem. Není to jen defekt ve vzdělání, ale důsledek chybějící interakce s přírodní realitou. Naprostá většina práce se odehrává jako kontakt s jinými lidmi a na zatlučení hřebíku si objednáte odborníka. A k pěstování kytek jim musíte zpívat. Nejvíc komentářů o očkování je od lidí, kteří o imunitě netuší vůbec nic. Prostě emoce vedou.

  • 12. 8. 2021 (8:42)
    Trvalý odkaz

    To chce klid! Pro mě případ Covid-19 skončil. Proti viru mě i celou rodinu chrání očkování a proti Zdravému fóru a podobným obskurnostem doktorát z biochemie;-)

Komentáře nejsou povoleny.