Komentáře Krysodlaka (12)

Vlastenecké setkání

Akce byla vedle přednášek zajímavá hlavně útokem duhové mládeže. Ta se mimo jiné podle vzoru svých Gottwaldových předchůdců (mládež nová, mládež Gottwaldova) pokusila vyhnat majitelku z jejího vlastního pozemku. Sice se mladí LGBT oháněli duhovou vlajkou, ale rudé myšlení tím nezakryli.

Pomníková válka

Radnice Prahy 6 prokázala svou mozkovou nedostatečnost a začala za zakrývat pomník maršála Koněva, což pocítí hlavně daňoví poplatníci. Samozřejmě za uvědomělých výlevů různých Hlídacích psů a jiné rádobydermokratické svoloče, vedené ideology s rudým myšlením z 50. let. Sice mávají jinou fanglí, ale podle řeči poznáme je….

Zeman a lidská práva

Prezident Zeman opět nadráždil demoblok a intelektuály, když před diplomaty dosti nediplomaticky, leč realisticky odeslal lidská práva kamsi. Z lidských práv se bohužel stal klacek, který se používá jen někdy a na někoho. Evropský bílý pracující heterosexuál platící daně dle nejuřvanějších demokratů a lidskoprávních aktivistů totiž nemá na lidská práva nárok. Je nucen držet hubu, krok a platit – a navrch se nechat bez odporu zabíjet. Pokud to odmítne, je to xenofob, rasista a nácek.

Ohrožení svobody a demokracie

Také jste si všimli, že nejvíc mají plnou hubu svobody a demokracie strany a neziskovky, které se tu snaží protlačit totalitu stalinského střihu? Řádění demobloku, sociální demokracie a takzvaných lidskoprávních neziskovek otevřeně směřuje ke kopírování rudého teroru a většina obyvatel se stahuje do sebe jako za normalizace. S příchodem “předsudečné nenávisti” lze zavřít kohokoliv za cokoliv, práskači mají žně a považují se za privilegované jedince. Echt demokraté se pak diví, že opozice (Trikolóra) si najímá prostory u Rusů, či poskytuje rozhovory Sputniku a vůbec jim nedochází, že je tam svým systematickým štvaním a nepokrytou cenzurou dohnali sami.

Zklamání z Trikolóry

Pokud má Trikolóra víc zabedněných koordinátorů, jako je vrchní šumavský rezervačník, pak jí nedávám mnoho šancí. Obligátní manažerský trotl ze své bubliny vykřikuje moudra o tom, jak se máme skvěle a vesele ignoruje skutečnost, že půl národa maká osm hodin za desítku čistého měsíčně a pak si jde pro podporu na bydlení, aby nechcípli hlady.  Argument, že máme na dovolenou u moře, taky neobstojí – situace je taková, že týden v šumavské přírodě je dražší, než týden v Chorvatsku i s dopravou. Nehledě na to, že ne každý pracující si může dovolenou dovolit (a řada těch, co by mohli ji jednoduše nedostane). Nezbyde, než si na adresu těchhle pánů “dobřemáme” zazpívat s Werichem a Voskovcem (či Horníčkem) “Hej! Pane králi…”! A pak někde sehnat vidle a vrazit jim je mezi půlky.

Jen tak mimochodem – proti roku 1992 mi na konci čistého platu sice přibyla jedna nula, ale pořídím si za něj stejné kulové, jako tehdy. Jen je to efektněji zabalené-

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)