Komentáře Krysodlaka (38)

Za maminku, za tatínka,

za babičku, za dědečka…. to není krmení dítěte, ale korespondenční hlasování v amerických prezidentských volbách. Že je dědeček mrtvý 30 let a babička 20? Ale to  nikoho nezajímá, hlavně že “volili” správně.

Jakýkoliv podvod je legální a demokratický, pokud to tvrdí Demokrati, nebo jiní “koncesovaní” demokrati, třeba náš Demoblok, nebo Evropská komise.

Kdo tady stojí o korespondenční hlasy?

Známé firmy – TOPka a Piráti. Je veřejným tajemstvím, že TOPka je v parlamentě jen díky účelovému selhání systému (kdy jim po výpadku sítě naskákalo víc hlasů z ciziny, než bylo voličů). Piráti mají dostatečné schopnosti podobné “selhání” zorganizovat.

Ve skutečnosti by neměl o politické reprezentaci této země rozhodovat nikdo, kdo tu nemá občanství a trvale zde nežije. Za běžných okolností neexistuje legální důvod, aby o této zemi rozhodovali lidé, kteří v ní odmítají žít a nemají pro ni nic, než pomluvy.

Rada ČT

opět perlila. Letos zvolení členové mají zjevně dost hospodářské kriminality a podvodů České televize a “zasloužilých” členů rady a začali se zabývat jejím hospodařením a dozorčími orgány. Jako obvykle se mohl vzteknout Šarapatka a pár “demokratú” ze Senátu. Že se může vzteknout Šarapatka je vcelku pochopitelné – kdyby se udělal důkladný audit hospodaření, musela by následně zasáhnout hospodářská kriminálka  a milý Šarapatka by skončil na Mírově i s celým vedením ČT a spoluradními, kteří byli ve funkci od Spacákové revoluce do začátku letošního roku. Konečně by bylo nutno přiznat, že ČT pod vylhanou záminkou veřejnoprávnosti dvacet let okrádá občany o poplatky, na které jako soukromý subjekt (dle knížepána přece patří svým redaktorům, kteří v ní pracují) celou tu dobu nemá nárok.

Jak zacházet s džihádisty a připrchlíky?

Jednoduše. Jako se zajatým nepřátelským vojskem – šoupnout je do zajateckého tábora a zachycené teroristy a jiné zločince likvidovat ihned po zpravodajském vytěžení a rychlém polním soudu  za páchání válečných zločinů. Stejné zacházení pak aplikovat na neziskovky, které v této válce otevřeně stojí na straně nepřítele a podporují připrchlíky proti vlastnímu státu. A přidat k tomu politiky, kteří to skrytě či veřejně podporují.

“Zdravá výživa”, podvýživa

a biošílenství se podepisují na zdravotním stavu obyvatel, hlavně dětí a mládeže. Známý má tři děti – první relativně zdravé, další dvě s problémy a rozličnými potravními alergiemi (každé s jinými). Jeho manželka totiž po prvním dítěti najela na ortodoxní “bio” a trávožroutství – a projevilo se to na dětech. Když k tomu připočítáme, že jsme nuceni jako potraviny konzumovat odpad z celé Unie, máme před sebou těžko řešitelný problém.

Dítě: “Mami, já už nechci dědečka!”

Matka: “Drž hubu a žer, co ti dávám!”

Sdružení LEX

o sobě tvrdí, že hájí zájmy majitelů zbraní a snaží se na to konto rozšiřovat členskou základnu. Bohužel se projevuje v jednání s ministry, senátory, poslanci a dalšími politiky jako trestuhodně naivní. Věří svoloči, žijící s unijních dotací, což hovoří za vše.

Náborová politika spolku je problematická – hlavní roli v ní hraje citové vydírání stylu “co si to dovolujete nevstoupit, když jsme pro Vás tolik udělali!” Případně Vám někteří samozvaní náboráři zkusí vykecat díru do hlavy. Ne prostřelit! Vykecat!

A praktické výsledky? Tristní. Bohužel po slibném začátku dosáhl LEX díky Unii jediného – že salám práv mizí po tenčích plátcích a ne po půlkách, nebo dokonce celý najednou, jak by si přály unijní orgány. Místo, aby využil skutečnosti, že Evropský soud  svým výnosem k naší žalobě evropské zbraňové směrnice popřel platnost Lisabonské smlouvy, soustředil se na jiné věci, kterým vzhledem k eurokomisní ignoranci (tanečky kolem zákazu olova) přes veškerou snahu také nepomohl. Takže se proklamovaná ochrana práv smrskla na brzdu unijního “pokroku”. No – buďme rádi aspoň za to, práva střelecké veřejnosti díky LEXu shoří v unijním pekle až zítra, když to mělo být už včera.

Proč Krysodlak?

Protože v zemi, kde Vás nátlak (fakticky vydírání) neziskovky a dalších samozvanců bez mandátu (třeba Člověka v tísni, jinak též v plísni, nebo Elfů) na zaměstnavatele může kvůli Vašim i několik let starým veřejně prezentovaným názorům připravit o práci, jinak nelze.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).