Komentáře Krysodlaka (39)

Televizní akce

vesele pokračuje. Realizace loňského(!) návrhu radního Šarapatky realizovaná madam Lipovskou nejen usvědčila Šarapatku z těžké sklerózy, ale rozlítila celou řadu senátních, uměleckých a jinak liberálních vyžírků, kteří v uplynulých 30 letech nahradili obsah pojmu “demokracie” obsahem pojmu “defraudace”. Tudíž je třeba předefinovat demokracii z “vlády lidu” na: “Podvádíme, krademe a komu se to nelíbí, toho uštveme!” (časem to přes “zavřeme” dospěje k “popravíme bez soudu”). Samozřejmě se za defraudanty z ČT staví i neziskovkami průběžně debilizovaná mládež, která byla celých 30 let vychovávána v duchu beztrestných megazlodějen s tím, že to k demokraci patří – dokud zlodějny plně nenahradily demokracii.

Nejsme jako oni!

bylo heslem plyšového překabátění. Většina cinkajících klíči tehdy netušila, že to bude ještě horší. Jak ukazuje případ řidiče nové středočeské hejtmanky, zveřejněný v politické drbně zvané “Parlamentky”, v době takzvané “liberální demokracie” může být nástrojem likvidace Vaší osoby i čtivo, které máte u sebe či v knihovně.

Z tohoto úhlu pohledu se zdá, že tatíček Stalin  se svými šéfy tajné služby (Felixem Edmundovičem Dzeržinským, Jagodou, Ježovem a Berijou), byli uvědomělá parta liberálů, kteří jen trochu předběhli dobu. Ale unijní orgáni je zajisté zanedlouho rehabilitují minimálně tím, že znovu zavedou jejich oblíbené a inspirativní metody. Že, soudružko Jourová? Už dlouho nám předvádíte, že je máte nastudované a ráda a s chutí je použijete proti obyvatelstvu vlastní země!

Moribundus pokračuje,

a s ním vládní bordel, se kterým se obyvatelstvo přestává smiřovat. Osobně jsem se (via ministerstvo vnitra) byl nucen seznámit s několika postupně vydanými vyhláškami ministerstva zdravotnictví. První nebyla nic moc, ale dávala smysl. Ty následující tvořil jen postupně rozšiřovaný a doplňovaný text té první vyhlášky – aniž by se z něho někdo namáhal vyškrtat/vymazat již neplatné pasáže, měněné či nahrazované aktualizacemi. A pak aby se v tom prase vyznalo. Bohužel to platí i nadále….

Problém Bundeswehru

s ručními zbraněmi řady G-36 (po rychlém vystřílení prvního zásobníku plastové díly ohřátím poněkud povolily, takže tím druhým byl problém trefit zavřenou stodolu zevnitř) si vynutil tendr na nové ruční zbraně. Ten vyhrála tradiční značka Haenel (MP-40, sturmgewehr, posléze terčové vzduchovky a jiné oblíbené výrobky) z konsorcia Merkel-Haenel. Značka je sice tradiční německá, ale po vytunelování a obnovení státem šla (znovu) na buben a koupilo ji de facto státní konsorcium ze Spojených arabských emirátů, šéfované jedním z místních princů. Emiráty nejprve vyzbrojily produkcí zachráněné fabriky vlastní armádu, další část produkce pustili do oběhu a nakonec na bázi své zbraně vytvořili novou variantu pro tendr Bundeswehru. Vyfoukli zakázku tradičním dodavatelům (HK), nový produkt se určitě nebude v teple kroutit, ale …… německou armádu budou přezbrojovat muslimové!   (více Střelecká Revue 11/2020)

Zákaz olova

Unií se blíží. Mělo to být jen v mokřadech (bohužel včetně držení). Vzhledem k tomu, že dle unijní definice je mokřadem i dočasná vodní plocha větší než metr čtvereční (tedy louže po dešti nebo po patnácté dvanáctce), nastává vážný problém (dost vážný, aby to došlo i eurosvazákovi Zdechovskému). Navíc hrozí zákaz úplný na základě účelově vyrobených a tudíž náležitě vylhaných rozborů. Bohužel náhražky olova jsou buďto mnohem jedovatější už z výroby, nebo se na jedy rozkládají. Olovo povrchově oxiduje a zůstává intaktní. Je jedovaté jen v následujících případech: A) když se odírá v zažívacím traktu vodního ptactva, kde spolu se štěrkem nahrazuje zuby; B) ve formě výparů při tepelném zpracování; C) ve formě prachu při těžbě rudy. Ve všech případech se v organismu musí nakumulovat smrtelná dávka, což je u lidí na dlouho.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).