Komentáře Krysodlaka (41)

Jak český parlament/senát pracuje pro blaho lidu?

Mírně řečeno – velmi svérázně. Například otevřenou podporou “drobné” kriminality, když zvedl hranici trestného činu na 10 000,- Kč. Pro poslance prkotina, pro více než polovinu obyvatel ČR většina čistého měsíčního příjmu (naprosto nenahraditelná) a ráj pro zloděje, kradoucí v obchodech. Ti mohou díky našim pachatelům zákonů i přes zadržení po první zlodějně krást i několikrát denně v tomtéž obchodě a ještě se při tom posmívat majitelům.

Dalším “dárečkem” bylo při hlasování o očkování na covid odmítnutí uzákonění dobrovolnosti tohoto očkování, takže nakonec bude dobrovolně povinné bez ohledu na skutečné následky. Když nás tahle parta ujišťuje, že dobrovolnost je samozřejmá, je třeba zbystřit. Nedivil bych se, kdyby masivní očkování začalo den po volbách, tou dobou už voliči politiky nezajímají. Místní voliče nechají pochcípak a s pomocí Pirátů si nové dovezou z Afriky, Řecka a Turecka…

Do třetice si přisadil senát snahou prosadit omezení na výběrové řízení na nové jaderné elektrárny. Nabídku se snaží omezit na Francouze a dnes již kanadskou firmu Westinghouse, která na palivových tyčích pro Temelín dokázala, že to neumí (jejich palivové tyče se kroutily jak hadi). Protlačovat tuto firmu tedy znamená páchat zločin obecného ohrožení. Rusko sice umí, ale není dost eurosocialistické, Čína je z principu fuj, Brity (umí) a Japonce (patrně kvůli Fukušimě) patrně nikdo neoslovil. Škodovka/Siemens umí celou řadu komponent, ale o jejich oslovení se také nikde nemluví.

Ruští a čínští agenti

mohou za všechno. Ruský a čínský agent je každý, kdo má jiný (nebo dokonce vlastní) názor, odlišný od věrchušky a věrchuškou najatých agentur na pravdu. Bohužel nejúčinnější čínští agenti (či spíše užiteční idioti) sedí v unijních orgánech a vedení nejagresivnějších ekologických organizací. Vývoj a pokrok je tam, kde se vyrábí. A to je dnes v Číně, Indii a Japonsku. A díky protiruským sankcím i v Rusku. Eurosojuz s výrobou čehokoliv končí prostřednictvím dementních předpisů a nařízení ve jménu zelené budoucnosti. Likvidace výroby a dopravy nahrává Číně na smeč a definitivní konec nastane, až se i eurooběžníky budou tisknout v Pekingu.

Banda profláklých

vyžírků (neziskovkářských, jak jinak) vyzývá důchodce, aby se svého jednorázového příspěvku 5000,- Kč  vzdali ve prospěch multikulti neziskovek, jako je Romea a podobně. Řeporyjcovy oblíbené metody na ně!

Je fascinující

když demoblok vyčítá vládě neschopnost a likvidaci státního rozpočtu po té, co se mu v uplynulých 30 letech podařilo tento stát úspěšně rozkrást a zlikvidovat vše, co mělo šanci fungovat.

Stejně mě fascinuje protikomunistická kampaň, rozjetá v souvislosti s vánočními zvyky na Seznamu a dalších podobných žvanírnách. Bohužel si k tomu přisadil i nějaký blb v redakci Parlamentek, který musel při přebírání bombastickým titulkem zaříznout jeden z mála seriózních článků, které omylem na Seznamu byly.

P. Hampl rozebíral

v jednom ze svých textů, proč se lid nevzbouří proti systému. Vynechal jednu podstatnou věc – financování. Žádný převrat se nekonal bez bohatých finančních zdrojů (v zásadě zahraničních). A momentálně není, kdo by převrat financoval. Nová aristokracie si převrat proti sobě financovat nebude, Rusko na to nemá a čínský stranický kapitalismus má dost času počkat, až unijní rudozelený experiment dozraje a spadne mu do klína sám.

Volby v USA

budou mít možná zajímavou dohru. Podle necenzurovaných zpráv tam momentálně probíhá něco, jako Vítězný únor na steroidech. Zastrašování a likvidace svědků volebních podvodů, umlčování demokratům nežádoucích názorů, vyhazování z práce, perzekuce. Zkrátka vše, co jsme si užili po osmačtyřicátém.

Někdo sečetl hlasy pro Trumpa a pro Bidena a odečetl od toho oficiální počet oprávněných voličů. A vyšlo mu, že Biden “vyhrál” o 13 milionů neoprávněných hlasů. Bude to ještě zajímavé.

Zdá se, že jakékoliv svinstvo je legální a demokratické, pokud ho provádí dostatečně hlasitá organizace s demokracií v názvu.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).