Komentáře Krysodlaka (43)

Problém židovských organizací

Při posledních demonstracích proti opatřením vlády se někteří demonstranti označili žlutými hvězdami s nápisem “neočkován” v důsledku informací o chystané vládní diskriminaci jedinců, kteří se nenechají “dobrovolně” naočkovat, což popudilo různé židovské organizace.

Osobně si myslím, že tyto organizace (zdůrazňuji- ne Židé, ale organizace!) by potřebovaly pořádnou ránu přes prsty. Proč? Protože holocaust dlouhodobě zneužívají střídavě jako klacek, jako páku k vydírání nebo jako omluvu/zdůvodnění různých úletů a vlastní nedotknutelnosti. Je to krátkozraké a kontraproduktivní. Většinovou populaci tím dráždí a evidentně jim nedochází, že “jejich” žlutá hvězda i osud jejich národa  má jako symbol (dnes spíš popkulturní odkaz) daleko větší přesah a že na obojí ztratili v určitém smyslu monopol.

Protože stejná banda politiků, která dnes výhrůžkami vynucuje “dobrovolnost”, zítra může pro své pohodlí stejným způsobem protlačit šaríu. A pak budeme v hajzlu všichni, ne jen židovská komunita. Bohužel místní předáci židovských spolků se velmi často projevují buď jako rektální alpinisté režimu s totalitním myšlením, nebo rovnou jako náckové (třeba při loňské pomníkové válce), čímž si na popularitě nepřidají.

Útok na Kapitol,

aneb barevná revoluce po americku je posledním tématem doby. Zatímco si takzvaný analytik a ve skutečnosti jen tlučhuba a prorežimní propagandista Kotrba na Parlamentkách vytíral pozadí Trumpem, ukázalo se, že úderné čelo takzvaných útočníků tvořily profláknuté kádry Antify a BLM. Úderné čelo se pralo, normální trumpovci se na pozadí chovali jako poněkud hluční, leč celkem ukáznění turisté. Událost byla zjevně připravená a splnila dokonale svůj účel – vymazat Trumpa z politické mapy. Bylo při tom pár mrtvých (údajně pět), ale jen jedna zastřelená, zbytek snad na následky zdravotních obtíží. Rozhodně to nevypadá, že by důsledky byly jako na národní, i když scénář byl podobný. Ukazuje ale, že pokud podvody přesáhnou určitou mez, přestanou je lidi akceptovat. Hesla a vlajky z doby Války za nezávislost v davu před Kapitolem mluví celkem jasnou řečí a snahy korporací umlčet pro deep state nežádoucí názory také.

Zrušit Piráty

jako hnutí omezující práva a svobody občanů by ještě před volbami mělo ministerstvo vnitra. Souběžně s tím zavřít Bartoše a celé vedení a přidat k tomu všechny ty samozvané agentury na pravdu (Elfy, Dezinformátory, Demagogy a další). Jak se ukázalo při zabírání pražských bytů Piráty a jejich magistrátem, v případě Kliniky a řadě dalších excesů, jsou Piráti extrémistickou zločineckou organizací, která kromě se výše zmíněného omezování práv a svobod zabývá i spoluprací s teroristy (Antifa), krádežemi a zábory cizího majetku, protiústavní cenzurou a systematickým poškozováním zájmů státu a jeho občanů doma v zahraničí. Nijak se netají, že pokud se dostanou k moci, čeká nás nejhorší kombinace stalinismu a korporátního fašismu, proti které bude Vítězný únor jen radostnou vzpomínkou.

Bohužel k tomu nedojde. Hamáčka zajímá jen jeho koryto a občané se ho týkají výhradně jako zdroj pokut a pak týden před volbami jako hlasy, skutečné povinnosti mu nic neříkají.

Americké volby

byly jeden velký podvod, americké orgány ale důkazy smetly ze stolu a projevily tak pohrdání jak občany, tak některými státy Unie. A naše politická reprezentace evidentnímu podvodu nadšeně tleská, útočí na jeho oběť a patrně stejné podvodné metody časem zavede i tady (pokud volby formou tahu z osudí plného EU kamarádů nedeleguje do Brusele). Nějak si neuvědomují, že tak popírají vlastní legitimitu. Operovat pofiderností důkazů v situaci, kdy důkazy příslušné orgány nezajímají je stejné, jako vyčítat někomu, že se nebavil s člověkem, který si ostentativně zacpal uši.

Jaký je rozdíl mezi volbami v Bělorusku a v USA? Tři měsíce!

Proč EU nefunguje?

Protože unijní orgány tvoří z 90% politický odpad, kterého se  v mateřských zemích zbavili vykopnutím směrem nahoru, aniž by uvažovali o následcích. EU v důsledku toho vládnou jelita, která doma napáchala tak velké škody, že je za to nešlo ani zavřít.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).