Komentáře Krysodlaka (45)

Jsou vládní opatření skutečně vládní?

Podle pražských drbů a zkazek z parlamentu nerozhoduje o opatřeních proti moru naše vláda, ale němečtí majitelé montoven prostřednictvím říšského velvyslance (prý na Bábu přes hodinu řval, co si to dovoluje chtít zavřít montovny) a o (ne)očkování Pfizer (vakcíny jiných výrobců se buď nepřipouští, nebo hnijí ve skladu), od kterého má Blatný údajně slíbené provize. Když k tomu přidáme neochotu SÚKL (v dojemné shodě s Blatným) otestovat cokoliv, co nemá papír z Brusele, lze to označit za genocidu za účelem zisku. Patrně by neškodilo v přímém přenosu Blatného i vedení SÚKL rozebrat na orgány ve prospěch našeho zdravotnictví, aby si ostatní šmelináři se zdravotním materiálem uvědomili, že tu nejsou pro Pfizer, jiné monopoly a pro Brusel, ale pro obyvatele tohoto státu.

Naši předposraní poslanci to zjevně vědí, ale nikdo nemá odvahu se tím veřejně zabývat.

Piráti

by měli být už dávno ze zákona rozehnáni. Jsou totiž hnutím nikoliv “směřujícím k”, ale prakticky provozujícím omezování práv a svobod občanů. Za tím účelem spolupracují s celou řadou pofidérních neziskovek, elfy a další sběří se stalinským myšlením. Takže stejně jako jejich historičtí předchůdci patří na ráhno (žert – poznámka PH).

Defraudant Dvořák

rozkradl finance České televize a teď se domáhá zvýšení a rozšíření poplatků. Vzhledem k tomu, že ČT je od spacákové revoluce (tedy přes dvacet let) soukromý aktivistický podnik, měla by daně platit a ne vybírat (a samozřejmě je doplatit za období od privatizace). Bohužel na ní (a na rozhlasu) visí příliš mnoho příživníků ve formě pofidérních poradních organizací, rad a politických povalečů.

Staré civilizace

měly pro případ nepřízně bohů osvědčený recept – obětovaly vedení státu bohům. Možná by to zabralo i na covid. Politiků máme spoustu a prastarých obětišť by se v Praze a okolí taky našlo dost….

Další ránu dopravě

chystají naše dráhy. Padl návrh “zakonzervovat” (čti rozkrást a zničit) všechny místní tratě, kde neprojede alespoň 1600 osobních a 1500 nákladních vlaků ročně (velmi přibližně 8-10 vlaků za den). S osobáky by nemusel být problém, ale místní nákladní doprava byla stupidní politikou dráhy likvidována a převedena na silnice už v 90. letech. Monarchie, první republika i komunisti postavili a udrželi ve funkčním stavu jednu z nejhustších železničních sítí v Evropě, současný režim mnohobarevných kariérních komunistů se ji chystá definitivně dorazit. Lékem by leckde mohla být privatizace, ale té dráhy a jejich  zločinecká organizace SŽDC úspěšně brání. Většinou tím, že veškeré zařízení nechá zničit (nebo je sama zničí) a pak trosky nabízí k odkupu za cenu funkční dráhy. Ignorování údržby ze strany SŽDC vedlo k řadě nehod a likvidaci řady tratí, případně ke znemožnění provozu soukromníkům demontáží klíčových zařízení pod záminkou oprav s termíny “na věčné časy”. Jak je patrno z několika havárií vykolejením vlivem zanedbané údržby, dopouští se SŽDC dlouhodobě trestného činu obecného ohrožení a naše soudy jí v tom bohužel jdou na ruku. Pokud na konkrétní zanedbání někdo upozorní (jako majitel domku u trati Zdice-Protivín, který nechtěl mít motorák v obýváku), je ze strany SŽDC pronásledován a odpovědné orgány to nechává v klidu.

Fiasko zeleného údělu

v Texasu ukázalo na problémy s energiemi. Proti všem zvyklostem v Texasu dlouhodobě mrzlo a sněžilo. Větrníky zamrzly, soláry zapadaly sněhem, plynové potrubí popraskalo, neizolované baráky vymrzly. Kdo měl doma auto s externím elektrickým generátorem, měl vyhráno. Teď se normálové hádají s ekofašos, kdo za to může. Zřejmé ale je, že bez klasických zdrojů a pořádných sítí to prostě nepůjde…

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).