Nechceš chodit s feministkou? Hajzle!

Pamatujete na nedávné obrázky angažovaných Američanek s transparenty, že nikdy nebudou chodit s bělochem, nikdy nebudou chodit s příznivcem Donalda Trumpa a podobně? Uplynulo pár měsíců, emoce jsou pryč a situace se otáčí. Americké vysokoškolačky, které narážejí na zoufalý nedostatek mužů, najednou zjišťují, že ti muži nestojí o chození s politicky-korektními aktivistkami. Ostatně, kdo by doma chtěl agresivní krávu, která ho bude každých pár minut napomínat, že údajně ničí planetu, projevuje patriarchální chování nebo cokoliv jiného? Mužů je mezi vysokoškoláky méně a je pro ně nesrovnatelně snazší přivést si dívku třeba z východní Evropy – anglicky se naučí rychle, místním zvyklostem se přizpůsobí a ještě bude vzorně pečovat o domácnost. Nebo mohou sbalit dívku z nižší sociální vrstvy (což je mnohem snazší než naopak). Nebo prostě zůstanou sami, což je pohodlná volba, protože nezávazný sex je mnohem dostupnější než v předchozích generacích. Ono to „nikdy nebudu chodit s chlapem, co volí Trumpa“ najednou nezní tak hrdě.

Americké vysokoškolačky, které narážejí na zoufalý nedostatek mužů, najednou zjišťují, že ti muži nestojí o chození s politicky-korektními aktivistkami.

Doporučuji článek feministické komentátory Wicky Spratt „Nebezpečný vzestup mužů, kteří nechtějí chodit s politicky korektními ženami“. Ten text doporučuju, protože je výjimečný tím, kolik hysterických výkřiků se podařilo směstnat na relativně málo řádek. Že nás chlapi nechtějí, je amorální, nebezpečné a „projevem krajní pravice.“ Hajzlové! Článek je namířen proti herci Laurenci Foxovi, který se přiznal, že by taky doma nechtěl bednu politické korektnosti. A dozvíme se v něm, že podle „výzkumu“ britské neziskovky Hope Not Hate (tamní obdoba HateFree Culture) se krajní pravice projevuje nejčastěji tak, že si lidé dělají legraci z feministek. Jak článek končí, je nesmírně důležité tyhle trendy nepodceňovat.

…se krajní pravice projevuje nejčastěji tak, že si lidé dělají legraci z feministek.

On za tím ve skutečnosti jeden hluboký problém je. Ženy jsou přizpůsobivější než muži a mnohem více podléhají propagandě. To není jen otázka politické korektnosti. V jiném prostředí by ty stejné ženy byly třeba bojovné nacionalistky (kdyby byly vystaveny jiné propagandě). A v jiném prostředí by z nich byly rudé komisařky. Prostě všechno berou příliš vážně. To vytváří bariéru mezi nimi a laxnějšími muži. Co s tím? A proč to vůbec řešit? Možná to jen zpomalí jiný negativní trend – mizení vztahů a sňatků mezi lidmi z různých společenských vrstev.

A na závěr komentář jedné čtenářky pod článkem: „Učím svého syna, aby nemluvil s žádnou ženou, která projevuje známky choroby politické korektnosti.“

3 komentáře: „Nechceš chodit s feministkou? Hajzle!

 • 25. 1. 2022 (9:28)
  Trvalý odkaz

  .. proto také dříve byla povinná vojenská služba jen pro muže. Nebylo to proto, že jsou ženy slabší, ten důvod byl takový, že v případě konfliktu jsou mnohem méně vypočitatelné a mnohem více kruté. A nerozumí určitým situacím, které na bojišti nastanou. A to byste nepřáli ani svému nepříteli…

 • 25. 1. 2022 (6:01)
  Trvalý odkaz

  Co je to platný, když ve skutečnosti by ty feministky ani neměly mít možnost veřejně mluvit. Dneska takřka nemůžete veřejně kritizovat feministky a ženský vůbec, aby se na vás nevrhla většina ženských ale i spousta chlapů, protože kdo odolá pokušení být ten, co “hájí” ženský, proti “ubožákovi”, co ženský veřejně kritizuje a tedy má nějaký problém a “pravý chlap” se na něj (většinou) vytahuje, aby si vysloužil pochvalu od pipin?

  Chlápek, co má zpovedka.cz si z toho musel udělat uzavřený klub a omezit provoz, aby si vůbec mohl mluvit ve svým koutku. Přitom zas neříkal nic až tak převratného. – Půjdete se tam zapsat, číst si, co tam za ta léta napsal a s pokorou rozebírat, kde má pravdu a kde ne? – Nepůjdete, protože chcete být za ty s přehledem, co mluví z pódia a ne za ty, co se teprve učí. – Vy váš (mezimužský) status ani krátkodobě neobětujete, abyste v konečném důsledku zvýšil celkový status mužů.

  Viděli jste tu reklamu na chipsy Bohemia? Chlapi tam jsou za blbečky, co se dokonce i praští paličkou do hlavy, kdežto ženský se na sebe povýšenecky ušklíbají, co to mají za blby. Dovedete si to představit obráceně? Reklama, kde je ženská úplně blbá a chlapi se nad jejíma hloupostmi ušklíbají?

  Tam totiž už prohráváte a radování se z toho, že feministky nemůžou sehnat chlapa je jen radování z toho, že se jim to vítězství nevyplatilo. Je to pořád jen znamení prohry.

  No a proto vedle vás vždy vyhrává primitivní černoch nebo muslim, co tu svou děvku rovnou zmlátí. Klidně si žije na okraji společnosti, ale se svojí děvkou pod kontrolou. Feministky jsou poslední z jeho starostí, protože ve svém světě na ně sotva narazí. Vyhrává proto, že nějakou děvku vždy má, na rozdíl od chlápků, co jsou radši sami, než by si nějakou feministku pověsili na krk a jednu jí flákli, když je drzá. Nebo třeba udělali kampaň proti výrobci chipsů Bohemia a jeho mediálním poskokům a pokoušeli se ho mediálně zlikvidovat a donutit k omluvě. (Jak by to feministky dělaly zcela bezmyšlenkovitě, kdyby si dovolil podlézat méně poníženě).

  Chápete nebo radši budete machrovat?

  • 25. 1. 2022 (6:43)
   Trvalý odkaz

   Dobré postřehy. Mám radost, že existují lidé, kteří se nebojí vyjádřit názor, který není korektní ve vztahu k feministické ideologii.

Komentáře nejsou povoleny.