Profesionální patolízalové to mají těžké

Zajímalo by mě spíše v obecnější rovině: Vnímáte od 7.10. nějaký zásadní posun v pohledu českých médií a liberálních elit na Palestinu a Izrael?

Ano, dochází k posunu zásadnímu. V prvních hodinách a dnech po 7. říjnu předvedly české mediální a politické elity klasickou davovou primitivní reakci. Nejde o to, že sympatizovaly s napadeným Izraelem, ale jak primitivním způsobem.

V dalších týdnech postupně zjišťují, že neodhadly názory panstva. Brusel je jednoznačně propalestinský a Spojené státy jsou rozděleny. Bidenova administrativa je spíše lehce propalestinská, Trump je rázně proizraelský. Univerzity jsou jednoznačně propalestinské. Velká média střídají krajní pozice. Západoevropské vlády mají v první řadě problém s tím, že příznivci džihádu rozpoutávají násilí v jejich zemích proti lidem. Mají oprávněné obavy, že propalestinské demonstrace přerostou ve vlnu pogromů. Jindy horlivě proizraelský Orbán mlčí, protože musí v první řadě hájit zájem svého vlastního státu.

Co si z toho má vzít profesionální patolízal? Co se od něj vlastně chce? Nastupuje tedy mlčení a příslušníci liberální oligarchie se z toho snaží spíš tiše vycouvat.

Jaký lze čekat další vývoj?

Už jsem publikoval odhad, že do roku 2030 bude celá západní elita jednoznačně a fanaticky protižidovská a protiizraelská. Vycházím z toho, jak se vyvíjel názor na migraci a na green deal. Vidíme opakování téhož procesu.

Už jsem publikoval odhad, že do roku 2030 bude celá západní elita jednoznačně a fanaticky protižidovská a protiizraelská.

Jak si vysvětlujete, že příznivci LGBT a „duhových manželství“ pochodují společně s džihádisty?

Je třeba rozumět tomu, že LGBT a duhová manželství nejsou otázkou sexuality, sexuálních výstředností ani životního stylu. To není tak, že by někdo chtěl dělat v posteli speciální věci a z toho vyplývaly další požadavky. Pokud by někdo chtěl dělat v posteli speciální věci, nepotřebuje k tomu politiku a průvody.

LGBT hnutí je založeno na třech základních sloupech.

Za prvé. Schopnost identifikovat, co panstvo chce a co je jenom naznačováno.

Za druhé. Podřídit se tomu, podřídit se tomu víc než konkurenci a viditelně to demonstrovat.

Za třetí. Vyjadřovat pohoršení a nepřátelství vůči každému, kdo by snad požadavky panstva zlehčoval, zesměšňoval či dokonce odmítal.

Když se na to podíváte takhle, není mezi džihádem a LGBT žádný rozpor. Obojí vychází z požadavků někoho, kdo působí hodně silným dojmem. Profesionální šplhoun ví, co má dělat.

V Prolomení hradeb dvojce zmiňuji ideologii „islamolevičáctví“ (islamoleftism), která je populární v amerických a západoevropských radikálních kruzích. Ta počítá s rozdělením společnosti na muslimskou vládnoucí kastu a zotročené vrstvy, které budou podrobeny těm nejabsurdnějším genderovým požadavkům.

A co spojení mezi LGBT a projekty typu Lebensborn?

Řekl bych, že to nijak nesouvisí, i když je to obojí spojeno s nepřátelstvím vůči tradiční rodině. Cílem lebensborn je vypěstovat panskou rasu. Tedy odporná záležitost, ale něco, co má cíle, postupy, milníky a je to vedené určitou vůlí. Něco, v čem vidíme sílu a vzepětí, byť vzepětí až ďábelské. LGBT je jen rozklad a ubohost. Cílem LGBT není nic jiného, než vytvořit další dotační fondy a další pracovní místa.

Ptal se redaktor Parlamentních listů Jakub Vosáhlo.

Jeden myslel na “Profesionální patolízalové to mají těžké

 • 8. 12. 2023 (6:08)
  Trvalý odkaz

  Profesionální patolízalove dneška to mají ještě o něco těžší, protože neznají míru a každý je pro ně nový Hitler.
  To teda nezačalo dnes, možná s televizí, možná s Hollywoodskými filmy. Ale dík internetum může přispět každý sám za sebe. Takova trochu epidemie adhd s koprolalii…
  Může se z tohoto společnost nějak léčit?
  Může se želva otočit zpátky na břicho?
  Může. Pokud jí někdo pomůže…

Komentáře nejsou povoleny.