Tomáš Měšťan: Francouzští starostové za islamizaci

Přebírám text Tomáše Měšťana z jeho facebookového profilu, abych demonstroval princip, který vidíme v celé Evropě (včetně České republiky). Jakmile muslimská komunita začne nabývat na síle, vytvoří se vrstva těch, kdo zjistí, že na ní mohou obstojně vydělat – ať už jako byznysmani nebo jako úředníci a služebníci nové moci. Většinu práce na islamizaci vlastních zemí tak nevykonávají migranti ani saudští velvyslanci, ale tito místní kolaboranti. Vzpomeňte si na spor o hidžáb na české zdravotce. Údajně žalující Somálka se toho vůbec neúčastnila (je vůbec naživu?) a veškerou práci odvedli vzdělaní a bohatí Češi. Náklady nenesly arabské fondy, ale čeští daňoví poplatníci. Ve Velké Británii, Švédsku a Německu tomu není jinak. A ti lidé jsou aktivní i ve Francii. Všimněte si, že peníze nerozlišují politickou stranu.

Francouzští starostové za islamizaci vlastní země

Starostové napříč politickým spektrem varují před zvolením Zemmoura prezidentem…

“Je čas se kolektivně probudit”

Deset volených představitelů z velkých měst (Rennes, Montpellier, Toulouse, Saint-Etienne atd…) ze všech politických prostředí vyzývá na společném fóru. Jde o levici, socialisty (PS), republikány (LR), středové centristy, zelené, liberály.

Těmito deseti signatáři jsou socialistická starostka (PS) z Rennes Nathalie Appéré; starosta (PS) Montpellier, Michaël Delafosse; starosta (PS) Nancy, Mathieu Klein; starostka (PS) Périgueux, Delphine Labails; starostka (PS) Nantes Johanna Rolland; starosta Horizons (strana Edouarda Philippea) z Remeše, Arnaud Robinet; starosta Les Centristes d’Arras, Frédéric Leturque; starosta Les Républicains (LR) Toulouse Jean-Luc Moudenc; (LR) starosta Saint-Etienne Gaël Perdriau a předsedkyně (LR) Velké Remeše Catherine Vautrin. Přidávají se další starostové.

Starostové napříč politickým spektrem varují před zvolením Zemmoura prezidentem…

„Voláme k lidovému pozdvižení. Zjednodušené a klamavé uvažování nikoho nezachrání,“ říkají.

Starostové říkají, že jsou „zděšeni debatami, které se nám několik týdnů šíří před očima“ a žádají, „aby volební kampaň nebyla plná lží a pokrytectví“.

„Skutečná Francie je rozmanitá,“ dodávají, a „Francie nemá žádné oficiální křestní jméno“ , pokračují po sporu o křestní jména, který se zrodil z výroků Erica Zemmoura. (ten řekl, že muslimští migranti používají víceméně jen jedno jméno a tím je Mohamed)

Jak vidno, klasicky se spojují strany mainstreamu, které podporují islamizaci Francie, nic nového…Zemmoura se zjevně velmi obávají…