Komentáře Krysodlaka (42)

Nebezpeční spojenci
V Polsku proběhlo velké americko-polské vojenské cvičení. Zatímco polský ministr obrany si libuje, jaké přineslo skvělé výsledky, polští velící důstojníci mluví o fiasku. Proč? Protože se američtí vojáci chovali k Polákům jako k negrům na plantáži počátkem 19. století. Permanentně je nazývali “polskými prasaty”, “neschopnými idioty” (patrně o dost hůř, zdroj z armádního intranetu byl až nemístně korektní) a vyvolávali rvačky, po kterých postupně skončilo v nemocnici velké množství polských vojáků. Na americké přezíravosti vázla i spolupráce jednotek, takže Poláci asi takového “spojenectví” trpce litují. Že si naběhli s US ARMY na vidle se ukázalo již při přípravě placu k výstavbě americké základny před pár lety, kdy Američané zplanýrovali bez ohledu na hranice pozemků a názory Poláků přilehlou přírodní rezervaci.

Pokud tady tedy někdo touží po americké základně
nejde mu o naši zemi a její obyvatele, ale jen o vlastní koryto. Vzhledem k trestní nepostižitelnosti amerických vojáků jiným, než americkým soudem to totiž znamená, že se tu naši “spojenci” mohou a patrně i budou chovat naprosto beztrestně jako okupanti na dobytém území (Japonci by mohli vyprávět).
Ale o životy a majetky místních obyvatel Topolánkovi, Petru Pavlovi a dalším vysoce postaveným kariérním vyžírkům vůbec nejde…

Evropská Unie
se rozhodla spláchnout svobodu slova definitivně do záchodu. K Jourové a německé vládě se svými výkřiky o nutnosti postihu protiunijních názorů přidal soudruh ideologický tajemník Halík se svým extra rudým myšlením. Halík i Stalin jsou produkty církevního vzdělání, které bez ohledu na dobu a přednášenou formu křesťanství určité charaktery formuje jak přes kopírák. Jen bych se nerad dožil toho, až Halík dožene a předežene svůj revoluční vzor v počtu popravených (samozřejmě ve jménu té správné unijní myšlenky).
Zkratka VKS(b) patrně co nevidět dostane nový obsah – z Všesvazové komunistické strany (bolševiků) bude Všeunijní komunistická strana (bruselská).

Zelená genocida
byla zmíněna ve zprávě o extrémismu z poloviny 90. let, na kterou později odkazoval Neviditelný pes. Ekofašos zakládající Greenpeace předpokládali, že počet obyvatel planety bude nutno pro udržení ekologické rovnováhy snížit z tehdy necelých šesti miliard na pár milionů. Jak se zdá, některým Grýnpicům a Pirátům to pořád straší v hlavě. Výkřiky, že se ČR obejde bez jádra i bez uhlí smrdí genocidou. Větráky stát neutáhnou, MVE žijí z dotací a devastace vodních toků a na dovoz elektřiny nemáme. Jen si musíme rozmyslet, jestli v důsledku ekofašistického vydírání aktivistů a Unie v jednom šiku chcípneme dřív zimou, nebo hlady.
Výše zmíněná zpráva též ukazuje, že právě propuštěný Balda nebyl první terorista v Čechách (možná byl první, co si to odseděl – pokud budeme případ “Mrzák” brát jako psychickou úchylku). Před ním to byl autor trubkových bomb ze Džbánu a Staromáku a po něm ekofašos s dvěma nevydařenými pokusy o pumové atentáty na různá těžební zařízení v Moravském Krasu.

BIS
opět perlí a je ve sporu s prezidentem. A nejspíš si tak naběhla na Zemanovy vidle, protože dokázala, že teče jako cedník.
Tato pofiderní organizace potřebuje důkladný audit a následnou popravu celého vedení za práci pro cizí mocnost. Zatímco si zemanobijci vytírají prezidentem pozadí, uniká jim zásadní problém. Že tajná služba dlouhodobě předává interní utajovanou korespondenci a přísně tajné informace sdělovacím prostředkům. Účel je přitom zjevný – odstranění řádně zvoleného prezidenta = státní převrat.
A to by měl konečně někdo řešit – tradičně – pomocí popravčí čety. Samozřejmě na úrovni – se všemi ceremoniemi a kompletním záznamem pro veřejnost.

Vraceči metálů
jsou zajímavým projevem české zhovadilosti. Móda odstartovaná zvolením Zemana do prezidentské funkce (protože vraceči nemají rádi Zemana) ukazuje ignorování role státu v udílení vyznamenání. Zeman není samovládce, byť notnou porci zkorumpování mocí nemůže zapřít. V případě udělování vyznamenání je jen kolečko ve státním stroji – sice to nejdůležitější, ale pořád jen kolečko ve stroji. Vyznamenání nejsou od Zemana, jsou státní. A kdo je vrátí (a často je po náležitém výplachu mozku i ti, kteří je obdrželi od jiných prezidentů) “protože Zeman”, dává najevo své opovržení tímto státem.
Ano, do ideálu to tu má daleko. Ale lví podíl na tomto neblahém stavu mají jak ignoranti vracející metály, tak jejich našeptávači. Zjevně se jim tu nelíbí a protože jsou v menšině, nemůžou nic víc dělat. Tedy mohou – sbalit si kufry a vypadnout někam, kde je podle nich lépe. Ale to se jim nechce.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).