Česká vítačská koalice 2021

Moc rád bych se mýlil, ale vypadá to, že se nám narodila naše české vítací kultura, obdoba té německé z roku 2015. Už dosud jsme byli zemí s nechráněnými hranicemi, kam mohl kdokoliv přijít a usadit se tu, aniž by to státní orgány vůbec zaregistrovaly. Stačilo, aby měl podanou žádost o azyl v jiném státě EU. Teď to ale dostává úplně jinou dimenzi – muslimští migranti sem budou cíleně dováženi a usazováni. Bude z nich vytvářena privilegovaná kasta. S takovým zacházením může počítat každý, kdo o sobě prohlásí, že je nějak příbuzný s někým, kdo pomáhal okupačním silám v Afghánistánu.

Bude z nich vytvářena privilegovaná kasta. S takovým zacházením může počítat každý, kdo o sobě prohlásí, že je nějak příbuzný s někým, kdo pomáhal okupačním silám v Afghánistánu.

Nová pro-migrační aliance spojuje několik proudů:

– Multikulturní neziskovky a jejich přívrženci na univerzitách, v médiích a ve státní správě: Ti všichni byli aktivní už delší dobu.
– Neokonzervativci. Ti byli dosud laděni spíše protimigračně. Teď je ale aktivní podpora migrace výrazem věrnosti vůči NATO. Všichni tu chceme Afghánce! Co nejvíc Afgánců!
– Skupina kolem prezidenta Zemana. Vzhledem k dlouhodobé podpoře koloniální výpravy do Afghánistánu ani nemůže jinak.
– Podstatná část alternativy. Mnozí lidé, kteří ještě před pár lety demonstrovali proti islamizaci země během posledního roku „pochopili,“ že skutečným zlem je očkování, antibiotika, rentgeny, nemocnice, výrobci léků, mobilní telefony… a vlastně celá věda a technika. Mládenci přicházející s heslem Aláh Agbar už najednou nejsou nepřátelé. Spíš spoluoběti tajného kabalistického spiknutí. Servery jako Aeronet, Protiproud, Otevři svou mysl, G24 a další pracovaly vytrvale. A jejich cílená propaganda zabrala. Co nedokázala Česká televize ani Bakalovy skupina, to je realitou. Odpůrci režimu opakují fráze typu „stejně se jim u nás nebude líbit a dlouho tu nezůstanou“, které ještě loni slýchali od Pirátů. Pokud se tomu zdráháte uvěřit, podívejte se na můj facebookový profil.

A k tomu si přidejte soudy, které si už zvykly pokládat islám za nadřazenou ideologii. A policejní úředníky a sociální pracovníky, kteří procházeli celé roky multikulturními školeními.

Odpůrci režimu opakují fráze typu „stejně se jim u nás nebude líbit a dlouho tu nezůstanou“, které ještě loni slýchali od Pirátů.

Vzniká tak vítací koalice s dostatečnou silou, aby se jí nikdo nemohl postavit. Ostatně, SPD – jindy spolehlivě protimigrační – mlčí. (Omluva – ve skutečnosti se Tomio Okamura vyjádřil a vymezil naprosto jasně – ani migranty, ani tlumočníky!) A Babiš, který ve své knize píše „Ani jednoho migranta!“, posílá jedno letadlo za druhým. Což by se dalo pochopit, kdyby pasažéři těch letadel putovali do detenčních zařízení, byli důkladně prověřeni a případně usazeni v nějaké jiné zemi. Ale to se neděje.

Kéž bych se mýlil.

Jeden myslel na “Česká vítačská koalice 2021

 • 17. 8. 2021 (18:40)
  Trvalý odkaz

  Afganistán je jasný. Během okupace se lidé ztotožnili s Talibánem, včetně velké části kolaborantů, kteří na oko spolupracovali s okupanty.
  Problém “tlumočníků” je zjevně umělý. Jde o tak malou skupinu, že by s ní nebyl problém, kdyby se to nenafukovalo.
  A teď proč se to nafukuje. První důvod je v debilitě novinářů. Uslyšeli slovo tlumočníci a teď to rozmazávají. Dalších několik, které mi napadly už souvisí s proticivilizační hysterií.
  První je životní filozofie liberálů. Dá se to shrnout tak, že poroučejí větru dešti a jsou přesvědčeni, že je vítr a déšť poslouchá.
  Druhý je nenávist polovzdělaných “intelektuálů” k normálním lidem. Nápadně se projevuje špiněním minulosti a vůbec všeho, čeho si normální lidé váží. Jde to tak daleko, že usilují o cokoli, co normálním lidem uškodí bez ohledu na to, že to uškodí i jim.
  Za třetí mi připadá, že v podstatě usilují o sebevraždu, při které s sebou strhnou i ostatní.
  No a na závěr bych si dovolil upozornit na velkou skupinu obyvatel Afganistánu, která je opravdu ohrožená. Jde o dámy, které zajišťovaly vojskům sexuální servis. (Nejsou všichni bu zeranti) Tahle skupina lidí nemá v dnešním Afganistánu žádnou šanci.

Komentáře nejsou povoleny.