Komentáře Krysodlaka (47)

Sedm let chcíplého králíka z klobouku

vytáhl mnohoministr Hamáček, takže sedm let po výbuchu ve Vrběticích za to najednou může Rusko. Když se nedařilo vyšachovat ruské vakcíny, ani ruskou účast v tendru na dostavbu jaderné elektrárny, vyčaruje se po ruský teror u nás. Účelově sedm let po události, která byla důsledkem nebývalého bordelu a na základě blábolů BIS (mj. zprofanované ricinovou aférou), která už léta pracuje proti tomuto státu v americkém žoldu. Rozjezd propagandistické kampaně byl bleskový (vše evidentně připraveno), všichni jsou znepokojeni, ale reálné důkazy tak nějak chybí – jako obvykle. Tohle má dvě možná vyústění – buďto válku, nebo mezinárodní ostudu. A protože Putin na rozdíl od naší politické reprezentace nemá v hlavě nasráno, budeme mít nakonec na hlavě nasráno my. Všichni. V tom prvním případě by mě zajímalo, jestli Demoblok s Piráty bude nadšeně šeříky vítat ruské paragány za to, že nás osvobodí od Babiše a jeho vlády. Samozřejmě za hlasitých protestních nót NATO (a ničeho jiného), ve kterém jsou skutečně bojeschopní jen Turci a US Marine Corps.

Naše vláda potvrzuje,

že občany už nepotřebuje. Odejitý Blatný měl být zastřelen za zablokování vývoje naší vlastní vakcíny a špinavé kšefty, jeho nástupce za to, že programově kašle na platné zákony. Dále by mělo propadnout hrdlem a majetkem celé vedení SÚKL a jeho přímí nadřízení na ministerstvu, protože odmítáním výzkumu vakcíny Sputnik, kterou mají k dispozici se dopustili nejen přímého ohrožení bezpečnosti státu, ale i obecného ohrožení a spolu s vládou se tak podíleli na genocidě vlastního národa ve prospěch cizí mocnosti – v tomto případě zcela nekompetentní EU. Celkem vzato – ke zdi v tomhle státě patří celá politická reprezentace za to, co od loňského května předvádí.

O to kontrastnější je situace v Srbsku, kde si s doktorem proberete zdravotní stav, dostanete na výběr minimálně z pěti vakcín napříč světovými výrobci a za pět minut odcházíte s první dávkou – vše v rámci zdravotního pojištění…

Jak se vyhnout očkování

se ptali pana Hampla. Bohužel byl relativně korektní a vynechal možnost “vyumřít” z očkování. V zásadě je jedna možnost – zemřete (na cokoliv) dříve, než přijdete na řadu. Při schopnostech naší vlády a ministrů zdravotnictví je dost velká pravděpodobnost, že to bude na sešlost věkem.

Kdesi na jezu

se utopili tři mládenci. Nemuselo by k tomu dojít, kdyby někdo pravidelně nekradl na jezu umístěnou záchrannou podkovu s lanem a nepočmáral do nepoužitelna návod k použití. Bohužel to není jediná ukradená či záměrně zničená podkova na jezech, občas si někdo poslouží jen samotným lanem. V jednom případě ale nějaký zmrd nekradl – jen v pravidelných intervalech nařízl záchranné lano.

Obávám se, že tyto a další podobné krádeže (techniky ze sanitek, materiálu záchranné služby) by se neměly hodnotit podle výše škody (jako přestupek), ale jako obecné ohrožení a trestat pokud možno nějakým extra brutálním středověkým způsobem.

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).