Komentáře Krysodlaka (34)

Český rozhlas

otevřeně podporuje bandity z BLM a rabování rudými vedené lůzy. Jakási Klára Vlasáková jeho prostřednictvím dává najevo, že obrana vlastního majetku před rabující lůzou se zbraní v ruce je  projevem předsudečného strachu a nenávisti. Dotyčná dáma s rudým myšlením lže jak Česká televize a potvrzuje skutečnost, že v tomto státě neexistuje nic jako veřejnoprávní sdělovací prostředek. Mýtus veřejnoprávnosti je udržován jen jako zdroj bezpracných příjmů aktivistických sdělovacích prostředků. Proti současné ČT a ČRo bylo Rudé Právo v 50. letech ještě dost umírněné…

S pochybnou veřejnoprávností

souvisí i stupňující se útoky různých individuí a sdělovacích prostředků v čele s oběma výše uvedenými na dějiny tohoto státu a s nimi spojené smlouvy a závazky. Začalo to loni Lidicemi, pokračovalo Koněvem a Vlasovci, pokračuje to zpochybněním Postupimi a opakovanými útoky na Benešovy dekrety. Doporučuji na tomto místě všem redaktorům našich rádoby demokratických plátků od Respektu po Fórum 24 (a multifunkční soudružce Romancevové speciálně), aby si na dobře viditelná místa svých pracovišť pověsili obrázek Slánského a pod něj klasické upozornění “Memento mori!”. Ti, co je platí se od svých předchůdců, stojících za Slánským, liší jen fanglí za kecpultem a fasádou a své poskoky a příliš informované jedince v případě potřeby bez problémů odstraní.

Odstraňování extrémistů

v Německu bude zanedlouho vážný problém. Zdá se, že jak ozbrojené složky, tak prostý lid mají vládní multikulti politiky plné zuby a správně uvědomělých práskačů, bijců a provokatérů z Antify není dost. Propaganda vede kampaně o rozsáhlých nacistických sítích, ale stíháno je zatím jen pár jednotlivců za relativně nevýznamné přečiny. Německo je k nelibosti svých současných vůdců pořád ještě víceméně právním státem (Němci by to asi viděli jinak, ale proti nám tím vysněným právním státem opravdu jsou, přestože i oni po bolševicku utahují šrouby) a tudíž nelze zavřít kohokoliv za cokoliv. Otázkou ale je, do jaké míry je údajné hnutí odporu skutečné a do jaké míry jde o výplod propagandy, aby bylo možné pokračovat v utahování šroubů a genocidě vlastního obyvatelstva.

Bezprávní stát

zvaný Česká republika se pomalu, ale jistě řítí do pekel.

Justice vesele ignoruje platné zákony a bezprecedentní aroganci dává najevo v procesech spojených s energetickým úřadem – ukazuje se, že není problém být letos odsouzen na tvrdo podle pět let starého paragrafu za něco, co jste podepsali před deseti lety. Pokud je za banální krádež osm let, za znásilnění dva roky a za porušení v době údajného spáchání trestného činu neexistujícího zákona sedm let na tvrdo, je v naší justici něco hodně špatně. A když to praskne, je neschopného  či naopak všehoschopného soudce prakticky nemožno potrestat, protože se pánové navzájem podrží.

Policie na tom není o moc lépe – pokud policie spáchá nějaký přestupek nebo zločin, obětuje nějaké malé ryby na spodním konci potravního řetězce a skutečné pachatele kryje. Právě se vrací případ plzeňského policajta, který se choval jako prase, mával kvérem na veřejnosti a přitom jako prase i vypadal. Místo potrestání skončil jen v přestupkovém řízení a dnes žádá o odškodnění. V jiném případě nadřízený donutil řadové policajty zfalšovat hlášení o dopravním přestupku a u soudu pak proti nim ještě svědčil. A to je jen to, co prosákne ven.

Osobně se domnívám, že jak pracovníci justice, tak ozbrojených složek  by měli být při přestupcích a trestné činnosti trestáni minimálně dvojnásobnou taxou, nebo rovnou s plnou parádou popraveni za úsvitu před nastoupenou jednotkou (ozbrojené složky), či soudem. Kromě zákonů totiž porušili i přísahu, a to si žádnou milost nezaslouží.

LGBT jezinky

v době koronaviru s požehnéním pražského magistrátu prošustrovali rekordní částku z našich daní. Proč jezinky? protože kdysi jako Jezinky slibovaly “jen prstíček” (registrované partnerství), dnes se dožadují manželství a dětí a zítra nejspíš nechají zavřít každého, kdo jim na ulici nepodrží. Kecy aktivistů  k takovému vývoji zjevně vyzývají. Sympatie obyvatel si hodlají vynucovat a diví se, že je běžní občané nemají rádi. Opruzující vyděrače ale nemá rád nikdo, což zjevně odpadu tlačícímu z pozadí na pilu zjevně nevadí.

Romský holocaust

byl připomínán minulý víkend. Aktivisté stejně jako v předchozím případě leckde tlačili na pilu a dožadovali se vyvěšování romských vlajek a odmítnutí tohoto aktu prohlašovali za rasismus, protože byli občas odmítnuti – a někdy dost drsně v souladu s obrazem, jaký o sobě u většinové společnosti vytvořili. Do toho se samozřejmě začal náležitě montovat klan Bangů a svým svérázným způsobem mizernou pověst svého etnika potvrdil.