Komentáře Krysodlaka (46)

Fotbal, rasismus a pokus o vraždu

momentálně hýbou naší veřejností. Slávie napráskala Skotům, ti jí málem zabili brankáře přímo na hřišti a pak se celkem úspěšně pokusili přebít tento pokus o vraždu nařčením Slávistů z rasismu (a zbitím údajného rasisty). Důkazy pro rasismus neexistují, ale žerou jim to i některé naše sdělovací prostředky a zdá se, že to dokonce kryje skotská policie. OK. Pak ale bude nutno vydat na útočníka prostřednictvím Interpolu mezinárodní zatykač pro úmyslné těžké ublížení na zdraví (prokopnutí lebky) a na skotského trenéra také – pro spoluvinu. A pokud tenhle přístup (neprokázaný rasismus je víc než pokus o vraždu) přikryjí i bafuňáři UEFA, pak je za spoluvinu zavřít taky…

15. březen

opět proběhl bez zájmu oficiálních sdělovacích prostředků. Jen kdesi na Seznam.cz jsem zahlédl výkřik, že “Židy do Terezína vozili Češi”. Pachatele jsem nezaregistroval, na podobná témata a historické pomluvy se ale specializuje kromě Wollnera z ČT ještě sudetský propagandista známý pod jménem Krystlík (kterého mainstream prohlašuje za historika). Jsou stejně důvěryhodní, jako partička sběratelů protibolševických drbů, co si říká “Post bellum/Paměť národa”. Dva názvy, dvoje dotace, jedna parta a výsledek propaganda na úrovni nástěnek k 1. Máji. Kdyby se tihle uvědomělí eurosvazáci obtěžovali místo drbů studovat dochované dokumenty KSČ, mohly by z nich vypadnout místo propagandy doložené skutečnosti. Ale těch se bojí….

Česká televize

bude patrně příčinou další “krize”. Budou se měnit další členové Rady Čt a do užšího výběru se nedostal nikdo z kruhů, které tu už 30 let prohlašují defraudaci za demokracii a prostřednictvím tlučhuby Šarapatky kryjí rozkrádání této instituce ředitelem Dvořákem a jeho příbuzenstvem.

Vzhledem k tomu, že Čt byla již před 20 lety zprivatizována a přestala být veřejnoprávní, měla by se Rada Čt zabývat následujícími problémy:
1) provedení důkladného všestranného auditu/inventury v Čt, využít služeb hospodářské kriminálky
2) vrácení neoprávněně vybíraných koncesionářských poplatků koncesionářům za 20 let zpět – včetně úroků.
3) doplacení daní z podnikatelské činnosti včetně úroků a penále za uvedených 20 let.
4) založení veřejnoprávní televize přesně v dikci Zákona o České televizi, neboť nic takového v tomto státě 20 let neexistuje.
V zásadě totéž platí pro ČRo.

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).