Komentáře Krysodlaka (51)

Předvolební guláš

se rozjel na plné obrátky. Piráti prohlašují svou minulost za sprostou pomluvu, spolupachatelé rozkradení státu a eurounijní totality z Demobloku bojují hubou proti normálnosti, kterou nazývají populismem a extrémismem a o vládnoucí skvadře lze říci jen jedno – Ano, bude hůř! V reálu bez ohledu na to, kdo vyhraje volby. Noční můrou eurohujerů je vládní koalice ANO, SPD, KSČ a party kolem Svobodných a Trikolóry. Piráti by při dodržování platných zákonů už dávno neměli jako hnutí omezující práva a svobody občanů existovat, pro krysu Hamáčka je ale extrémistou Okamura a ne pirátská svoloč. Bohužel Okamura budí dojem, že má politickou stranu jen jako zdroj příjmů a něco do sbírky k ostatnímu majetku a ne nástroj ke změně poměrů….

Proč Brusel

povolil Babišovi spolupráci s komunisty a ne s SPD? Protože celá EU je extrémně bolševická diktatura a Brusel se nevědomky snaží překonat Moskvu za Brežněva a bohužel se mu to daří. Soutěž v zakazování, probíhající na nejvyšších místech EU se bohužel dostala tak daleko, že překonala meze absurdity (mj. hranolky a cola se údajně v bruselských tabulkách staly zdravým jídlem, zatímco ryby a zelenina div ne jedem).

Zelená genocida

evropského bílého obyvatelstva známá jako “Zelený úděl” se údajně teprve chystá, ale ve skutečnosti už běží na plné obrátky. Likvidace běžných zdrojů energie (fosilní paliva, jádro a velké vodní elektrárny) se rozjela na plné obrátky, náhrada z hlediska vrchnosti přípustná de facto neexistuje a větráky, MVE a sluneční farmy je nenahradí pro nestálost a nemožnost ukládání energie. Totéž se děje s dopravou, takže si můžeme vybrat, jestli za radostného hýkání bojovníků proti uhlíkové stopě v dohledné době několika let chcípneme hlady, nebo zimou. Řada spoluobčanů bohužel opakuje chybu, kterou udělali naši předci, když je v květnu 45 vojáci Rudé armády v soukromí varovali před Stalinem a stalinismem. Odmítají uvěřit, že se něco takového může stát i přes to, že už se to děje. A ono se to už opravdu děje a začíná se toho děsit i náš jinak těžce prorežimní mainstream.

Takže co nás čeká? Nedostatek extrémně drahé elektřiny, faktický zákaz dopravy (zákaz vozidel na fosilní paliva, pro elektromobily a vlaky nebudou zdroje), mrznutí v zimě (nebude čím topit, většina paliv bude zakázaných) a hladomor, protože bez strojů se nic nevypěstuje. Zákaz samozásobení je na spadnutí.

Kdo na tom vydělá? Připrchlíci (nemusí nic dodržovat, zákazy jsou diskriminace – ale jen pro ně), Čína a Rusko, protože mají zdroje, chovají se racionálně a konkurence jim alespoň v Evropě vychcípá sama v důsledku bruselské buzerace.

Volkssturm

je jediná historická alternativa, která mě napadá po přečtení článku (Střelecká Revue 9/2021) o nadstavbovém zákoně k poslednímu zákonu o zbraních a střelivu a způsobu jeho realizace. Držení zbraní podepřené “státními” kurzy zacházení se zbraní v několika levelech a příslušnou bumážkou o jejich absolvování by mohlo vytvořit základ výše zmíněné alternativy v situaci, kdy se “domobrana” stala sprostým slovem. Směs vlastníků zbraní různých věkových kategorií nepolíbených armádou, veteránů z expedičního sboru, expolicajtů a záložníků pamatujících socialistickou vojnu, zvaná ve zmíněném článku eufemisticky “neaktivní zálohou” bude nejvíce připomínat právě v titulku zmíněný ozbrojený sbor.

S pojmem “Volkssturm” se samozřejmě automaticky vybaví “Hitlerjugend” jako další zdroj jednotek, ale díky amerikanizaci školství a duhovění výchovného systému tady pro její ekvivalent nebude základ.

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. Petr Hampl s některými jeho názory souhlasí, s jinými nikoliv, a za žádné nepřebírá odpovědnost. Pokud chce někdo komunikovat přímo s Krysodlakem, Petr Hampl takový kontakt zprostředkuje).