Školení

Školím pouze to, co sám dělám ve své každodenní praxi a co jsem opakovaně úspěšně konzultoval. Tedy velmi specifická témata související s prodejem technologických produktů a služeb do podniků (B2B).

A s jakými výsledky? To nejlépe dokumentuje hodnocení účastníků.

„Když jsem se vrátil z první části vašeho kurzu, vymazal jsem jednu připravenou nabídku a přes noc jsem ji napsal jinak. Reakce zákazníka byla rychlá a pozitivní.“ (majitel malé IT firmy)

„Vyhovovalo mi, že kurz vedl někdo, kdo ty věci dělá v každodenní praxi. Vlastně to byla debata nad konkrétními případy a praktickými možnostmi jejich řešení.“ (obchodní ředitel, dodavatel ERP)

„Pan Hampl byl schopen rychle pochopit, co potřebujeme, a operativně změnit obsah kurzu. Díky tomu nás školení hodně posunulo. Něco podobného jsme zatím nezažili u žádného školitele.“ (obchodní manažerka, dodavatel strojního vybavení)

„Vadilo mi, že lektor občas používá vulgární výrazy. I když se omlouval, podle mě to na školení nepatří. Jinak si nemůžu stěžovat, bylo to zajímavé a naučila jsem se dost nového. Klidně to mohlo být i delší.“ (obchodnice, školící agentura)

V naprosté většina případů tyto kurzy učím jako uzavřené (pro jednu firmu, případně pro účastníky ze dvou či tří firem, které se domluví). Vždy je upravuji na míru konkrétnímu zákazníkovi.