Školení


Školím pouze to, co sám dělám ve své každodenní praxi a co jsem opakovaně úspěšně konzultoval. Tedy velmi specifická témata související s prodejem technologických produktů a služeb do podniků (B2B).

A s jakými výsledky? To nejlépe dokumentuje hodnocení účastníků.

„Když jsem se vrátil z první části vašeho kurzu, vymazal jsem jednu připravenou nabídku a přes noc jsem ji napsal jinak. Reakce zákazníka byla rychlá a pozitivní.“ (majitel malé IT firmy)

„Vyhovovalo mi, že kurz vedl někdo, kdo ty věci dělá v každodenní praxi. Vlastně to byla debata nad konkrétními případy a praktickými možnostmi jejich řešení.“ (obchodní ředitel, dodavatel ERP)

„Pan Hampl byl schopen rychle pochopit, co potřebujeme, a operativně změnit obsah kurzu. Díky tomu nás školení hodně posunulo. Něco podobného jsme zatím nezažili u žádného školitele.“ (obchodní manažerka, dodavatel strojního vybavení)

„Vadilo mi, že lektor občas používá vulgární výrazy. I když se omlouval, podle mě to na školení nepatří. Jinak si nemůžu stěžovat, bylo to zajímavé a naučila jsem se dost nového. Klidně to mohlo být i delší.“ (obchodnice, školící agentura)

V naprosté většina případů tyto kurzy učím jako uzavřené (pro jednu firmu, případně pro účastníky ze dvou či tří firem, které se domluví). Vždy je upravuji na míru konkrétnímu zákazníkovi.

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál